Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tu jakieś oznaczanie wrogów, albo jakaś umiejętność/urządzenie, które chociaż pokazuje przeciwnika, który jest w pobliżu? Standardowo TTK jest jakiś absurdalnie wysoki i 90% zgonów to nawet nie wiadomo skąd przyszły. W BF4 grało mi super, może mapy były bardziej czytelne? Tu po dwóch meczach mówię sobie, że całe szczęście że za "darmo", bo jakbym to kupił, to równie dobrze mógłby się tą kasą podetrzeć. 

Odnośnik do komentarza

Już nie będę wspomniał o tym czym Battlefield był i jak przy nim wyglądał cod. BF3 był rewelacyjny. I teraz nie wiem, czy słaba pamięć, sentyment do tamtych czasów, ta seria zawsze taka była czy jednak DICE tak kapitalnie potrafiło spierdolić BFa. Ta gra śmierdzi free to playem jak mało która. Ale w sumie nie ma tego złego, bo dostałem za darmo. Całe szczęście. 

I ten kartonowy feeling strzelania... 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, YETI napisał:

Jest tu jakieś oznaczanie wrogów, albo jakaś umiejętność/urządzenie, które chociaż pokazuje przeciwnika, który jest w pobliżu? Standardowo TTK jest jakiś absurdalnie wysoki i 90% zgonów to nawet nie wiadomo skąd przyszły. W BF4 grało mi super, może mapy były bardziej czytelne? Tu po dwóch meczach mówię sobie, że całe szczęście że za "darmo", bo jakbym to kupił, to równie dobrze mógłby się tą kasą podetrzeć. 

 

Narzekanie na wysoki TTK, po czym narzekanie na przypadkowe zgony. Jak z takim TTK masz 90% zgonów z dupy, to z niższym miałbyś 100%. W grze, gdzie gra się 64 na 64 bądź 32 na 32 i można się odradzać na członkach drużyny + wszelkiej maści pojazdy + duże, otwarte mapy zawsze będą randomowe zgony, na które nic nie poradzisz, nie wiadomo co byś zrobił. Chcesz zawsze wiedzieć czemu zginąłeś i nie ginąć przypadkowo graj w R6 Siege, w BFie tego nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, YETI napisał:

Jest tu jakieś oznaczanie wrogów, albo jakaś umiejętność/urządzenie, które chociaż pokazuje przeciwnika, który jest w pobliżu? Standardowo TTK jest jakiś absurdalnie wysoki i 90% zgonów to nawet nie wiadomo skąd przyszły. W BF4 grało mi super, może mapy były bardziej czytelne? Tu po dwóch meczach mówię sobie, że całe szczęście że za "darmo", bo jakbym to kupił, to równie dobrze mógłby się tą kasą podetrzeć. 

Oczywiście że jest oznaczanie, pod R1.

 

Jak chcesz sobie potestować jak to całe oznaczanie działa to weź klasę Recon i Caspera, przy jego dronie i odblokowanej kulce oznaczającej przy 20 levelu, punkty lecą aż miło. Masz też Paik, która ma krótkotrwałego wallhacka, ale praktycznie nikt nią nie gra od kiedy znerfili jej tego skilla.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, MYSZa7 napisał:

w sumie to beka bo teraz jest 32 v 32, a wywalili 64 na 64 xdd

 

Mi sie najlepiej ten 32/32 conquer gra, i wiele mniej glupich zgonów i mozna z drużyną fajną masakre zrobić.

Oczywiście ja przypominam narzekaczom, ze jak trafisz do ujowego teamu i masz ogarow w przeciwnej drużynie to możecie pomarzyć o dobrym fragowaniu a co dopiero o odbijaniu baz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, krzysiek923 napisał:

Ja gram tylko Podbój 64 vs 64, mam włączony crossplay.

 

Ja ma wyłączony, granie z myszkowcami w ciasnych pomieszczeniach to samobójstwo.....

4 godziny temu, MYSZa7 napisał:

Jak ktoś chce przyjemnie pograć na konsolach to ino wersja na PS5 z wyłączonym cross playem, gdzie w przeciwieństwie do Seriesów nie ma problemu ze znalezieniem graczy. Granie przeciwko pecetowcom na Xboxie to jakiś masochizm, nie polecam.

 

O to to 

 

Grałem juz w tyle różnych strzelanek zabijanek online na konsolach i na pc, ze wiadomym jest ze crossplay to zło. Chyba, ze grasz na pc, to wtedy Ci wszystko jedno.

 

No i odpałów o wiele mniej biega jak nie wypuszczasz pctow do konsolowej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Lubię tę grę, całkiem sporo już przegrałem i uważałem, że ludzie przesadzają i sami nie wiedzą, o co im chodzi, bo jest już OK. No ale dzisiaj odpaliłem BF4 na PC i... nieeee, no jednak coś poszło nie tak xd Wciąż, w 2042 gra się spoko, ale całościowo to jest mocny regres serii. Spoko gra, ale to już nie "ten" Battlefield. Łatwo zapomnieć jak "powinno być", bo człowiek się przyzwyczaja.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
17 godzin temu, VerB_ napisał:

Szturm XL 32 vs 32 ale to jest piękna rozgrywka 

oj tak, rzeźnia niesamowita, a i okazja do zboostowania broni czy gadżetów

 

17 godzin temu, Hubert249 napisał:

To tryb bez czołgow i samolotów? 

jest transportowiec, ten powietrzny jak i lądowy, ale heli bojowych czy czołgów nie ma 

 

EDIT: przynajmniej na Valpairaso :potter:

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, VerB_ napisał:

Jest w szturmie XL mapa z czołgami np. Port Arica.

 

Jedna z moich ulubionych z BFBC2 cudowne uczucie wrócić do niej po latach i to z 64 graczami na mapie, miód:D

Racja, pisałem z perspektywy gry na Valparaiso, gdzie były tylko takie pojazdy. Ta mapa z kolei to moja faworytka z BC2. Brakuje mi do szczęścia tylko Port Valdez.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...