Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zagrałem i w sumie pełne serwery na ps5 przy wyłączonym crossplayu.

Niektóre mapy to takie gunwo ,że nie da się tego opisać :kekw:

Szczególnie te podstawowe ,które nie dostały updejta.

Ale i tak granie na nich jest 100 X lepsze niż to co zaprezentował cod :kekw:

 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Sedrak napisał:

Widzę od czasów BF3 dalej twardo cisniesz :) a dalej są te specjalizacje planują jakieś zmiany w tym kierunku?

ma sie rozumiec :) Po BF3 i BF4 niestety prawie odpuscilem BF1, z kolei BFV zaczalem ogrywac dopiero jakos blizej konca, chyba po premierze Wojny na Pacyfiku (zdazylem nabic tylko niecale 300h bodajze). W 2042 juz mam cos ok. 570h na liczniku i twierdze, ze gra sie bardzo dobrze- jedyne, czego mi jeszcze brakuje (i co mnie wkurwia za kazdym razem, jak o tym mysle), to przegladarka serwerow, zarzadzanie skladem i plutony.

 

Co do specjalistow, to sezonie 3, a wiec na przelomie listopada/grudnia, wpasuja ich w sztywne klasy, przypisujac na stale gadzety do poszczegolnych klas itd. Osobiscie nie mam z nimi takiego problemu, jak niektorzy (choc Mackkay potrafi wkurwiac solidnie)- sam po wymasterowaniu wszystkich z podstawki cisne ciagle Dozerem :) Z nozowania przerzucilem sie nim na tarczowanie (aktualnie bodajze 13. miejsce na swiecie na PS, a 28. ogolem na wszystkich platformach).

 

Ogolnie radze nie sluchac okolicznych placzkow i debili piszacych od rzeczy, samemu nie grajac i nie majac pojecia, tylko samemu sprobowac (zwlaszcza, jak ktos kupil i nie gral od dluzszego czasu).

Odnośnik do komentarza

Ja może bym się i dał skusić gdyby nie jedna rzecz - bliskość premiery nowego CoD-a. Jak już się owym CoD-em zrzygam, co nastąpi za c/a 3 miechy to wówczas być może sprawdzę czy już wszystko naprawili/zyebali EA&Dice. Tylko....czy za 3 miesiące ktoś będzie jeszcze w to grał? Oto jest pytanie... 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Sedrak napisał:

Przekonałes mnie. Tylko kiedy znajdę na to czas :( ale kupię na bank. Za tą cenę to nawet jak godzinkę tygodniowo zagram to warto.

A tak z innej beczki. Żyje ktoś jeszcze ze starej ekipy? Danielski, Kosa i tak dalej?

Priorytety, Sedrak, priorytety ;)

ze starej ekipy praktycznie nikogo nie ma- gadalem kiedys z Gesiorem i McCluskym i wyszlo na to, ze oni sie na Xboxa przerzucili. Reszty praktycznie nie widze. Ja sam gralem w ostatnich miesiacach glownie z dwojka znajomych Polakow z reala, a od paru tygodni wbilem do fajnej grupy Niemcow i cisne z nimi prawie co wieczor. Dobra ekipa jest, ogarniaja granie zespolowe, PTFO itd., naprawde przyjemne wieczory i mecze sa zwykle.

 

1 godzinę temu, Czezare napisał:

Ja może bym się i dał skusić gdyby nie jedna rzecz - bliskość premiery nowego CoD-a. Jak już się owym CoD-em zrzygam, co nastąpi za c/a 3 miechy to wówczas być może sprawdzę czy już wszystko naprawili/zyebali EA&Dice. Tylko....czy za 3 miesiące ktoś będzie jeszcze w to grał? Oto jest pytanie... 

To dwie rozne gry sa, wiec zalezy co komu pasuje. Osobiscie CoDa nie tykam (poza paroma meczami dla towarzystwa z jednym znajomym), nawet tej bety nie instalowalem. Generalnie moze nie istniec dla mnie. Tylko BF.

 

Ok., zawijam, bo sie update zainstalowal wlasnie, nowe misje tygodniowe tez wjechaly i same sie nie zrobia ;) pozdro i do zobaczenia na polu walki, miejmy nadzieje ;)

Edytowane przez tommi
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Bielik napisał:

Chyba się skuszę na tego bfa, @creatinfreak grales może w alfę/betę? To była jedyna moja styczność z tą grą i jestem ciekawy jak to teraz wygląda. 

Betę grałem chwilę. Teraz też zagrałem 2 mecze no i jednak spokojnie poczekam na call of duty mimo iż w poprzednich bf trochę czasu spędziłem.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bielik napisał:

To ostudziłes mój zapał, w sumie d-dzięki jeśli nie przykuwa na dłużej.

Jeżeli nie wykorzystałeś triala to sprawdź w eaplay, może Tobie akurat podpasuje. A jak nie to pudełko wydajesz w okolicach 50zł, tak więc jakaś wielka strata nie będzie gdyby nie zatrybiło.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...