Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, sprite napisał:

Grupy są 4 osobowe, nie ma squad managementu jak w poprzednich bfach(mają dodać w najbliższym czasie). Party też na 4 osoby.

 

A ten, reszta specjalistów w danej klasie, które są zablokowane to jak je odblokować, bo tam żadnego hinta nie ma? Tylko czemu ta gra tak brzydko wygląda na xsx? Normalnie czasy PS4. To już chyba BF1 lepiej wyglądał. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2023 o 19:55, sprite napisał:

Leveluj konto i specjaliści będą wpadać. Ja gram na pc, więc nie wiem jak obecnie gierka wygląda na xsx.
 

 

No to wiem, ale tam z tego co widzę to jest dwóch specjalistów, które możesz zdobyć za poziomy, a reszta specjalistów była niby możliwa do zdobycia w sezonach i teraz się zastanawiam jak odblokować takiego Zaina czy Lis, bo w poprzednie sezony nie grałem? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.03.2023 o 07:56, Faka napisał:

Jakieś dobre poradniki, co do ustawień i sterowania pada na xsx/p5, kojarzycie dobrego prosa?

Nie mam pod ręką konsoli i nie pamiętam wszystkiego, ale jak grałem to wyłączałem większość asyst, w tym upłynniaczy podczas celowania i ustawiałem osie X/Y na ten sam poziom (100). No i martwa strefa na 5 maksymalnie. Grało się lepiej, a i satysfakcja większa bez tych protez. Byłem zaskoczony, ale da się tak grać przyjemnie.

Odnośnik do komentarza

Jak wczoraj trafiłem na mapę z Portalu z BF 1942 i postrzelałem BARem, to ja pierdolę :banderas:Ta gra przeszła totalne uzdrowienie i teraz pyka się wykurwiście. Dźwięki, haptyka, strzelanie, tzw. EPICKOŚĆ (efekty pogodowe, wertykalne mapy), to jest battlefieldowość w 100% i za to właśnie kochałem pełną miłością tę serię. Wiadomo, jest jeszcze parę niedociągnięć, jak zarządzanie drużynami, trochę mało broni i map, czy brak celowników 1x, ale od wtorku nawet nie pomyślałem o CODzie. Może jeszcze pociągną wsparcie chociaż z rok, byłoby super, no ale kurde - gra naprawdę odżyła, jak BF V po Pacyfiku.

Odnośnik do komentarza

Wkurwiaja mnie te duze mapy, a w bf1 jakoś to zagrało tutaj mi to nie pasuje drałować przez pół mapy na piechty, jazda quadem = zero poczucia predkosci, nie wiem jak z resztą bo nie miałem okazji, graficznie to wygląda średnio na ps4, w podboju zawsze mi losuje tą zjebaną pustą mape z wieżowcami na pustyni. Strzelanie ok, ale nie przypomina mi to starszych bfów feelingiem. Pogram troche jeszcze i zobacze czy warto inwestować w to czas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, MYSZa7 napisał:

a ile masz w BF3? to ważne

 

Po tak długim czasie znowu się wkręciłem i nabijanie punktów za granie drużynowe to czysta przyjemności. Oby gry szybko nie zabili i dalej ją wspierali kolejnymi sezonami. Dodanie jej do Plusa tchnęło w nią jeszcze więcej życia.

 

Butcher z psx extreme mnie namówił i dzisiaj wskoczyłem. No jestem pozytywnie zaskoczony kurcze. Czuć klimat starego dobrego bfa, gdzie da sie fajnie przycelowac w przeciwnika, respawny są dobrze rozmieszczone i rakiety raczej nie zabijaja za jednym strzalem jak wybuchna pare metrow dalej od Ciebie (trzeba dobrze trafić w tłum by pozabijac).

 

Jak ktoś potrzebuje do pobiegania wieczorem w teamie do dodawać na psn mnie proszę :ogor:

21 godzin temu, Plugawy napisał:

Wkurwiaja mnie te duze mapy, a w bf1 jakoś to zagrało tutaj mi to nie pasuje drałować przez pół mapy na piechty, jazda quadem = zero poczucia predkosci, nie wiem jak z resztą bo nie miałem okazji, graficznie to wygląda średnio na ps4, w podboju zawsze mi losuje tą zjebaną pustą mape z wieżowcami na pustyni. Strzelanie ok, ale nie przypomina mi to starszych bfów feelingiem. Pogram troche jeszcze i zobacze czy warto inwestować w to czas.

 

Ja grałem w ten tryb gdzie przesuwa sie linie wroga w jedną albo druga strone (bf3 vibe) i bardzo fajnie siadło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Plugawy napisał:

Normalnej tablicy wyników dalej nie ma. Wkurwiło mnie to i wywaliłem. 

 

Przytrzymaj przycisk opcje na padzie podczas gry i wyswietla sie normalnie :mevek:

7 godzin temu, Blaise napisał:

 Skoro tak zachwalacie to i ja też ściągnę, a co!

 

Dla mnie najlepszy bf od czasow trojki, bo tryby są dokladnie takie same jak w trojce i o to chodzilo. Gra jest genialna, juz dawno mi sie tak dobrze nie gralo bfa. Nawet jedynka mnie tak dlugo nie potrzymała jak to. Codziennie ładuje sie do czolgow albo helikoptra i robie MA SA KRE na polu :cool:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...