Skocz do zawartości

Za dużo działów


Rekomendowane odpowiedzi

Może trochę się czepiam, ale chyba za dużo działów, a przede wszystkim poddziałów się narobiło. 

 

- zamiast łatwiej, to trudniej coś znaleźć.

- każdy dział wygląda mniej aktywnie, niż byłby bez tego podziału. 


Nie wiem, kto by miał odwagę i uprawnienia do zmian, ale generalna rada dla adminów for jest taka, by było jak najmniej działów. Tylko nowi admini robią ile tylko się da.

Xbox np. mógłby mieć jeden dział. Gry i tak te same, a podział komplikuje komunikację. 
Gry na wszystkie platformy są takie same poza kilkoma wyjątkami. Dałbym wszystkie gry do wspólnego działu gier co i tak się prawie stało w multiplatformach. 
Domyślam się, że gry typu Horizon, Death Stranding, FF7R, nioh1 itp są w działach konsol, a są multiplatformami. Xbox nie ma chyba ani jednego xa.

 

Tak se wrzucam temat do dyskusji, bo i tak nie ma szans na zmiany :)

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.08.2020 o 14:50, Figuś napisał:

Wydaje mi się że byłby jeszcze większy burdel, raz że mało ludzi dodaje tagi przy zakładaniu tematów, dwa wyszukiwarka na forum w większości przypadków to kpina, a jak dodasz temat do śledzonych to chyba po miesiącu to śledzenie znika jak nikt nie napisze posta i szukaj igły w stogu siana.

 

Tak jest wszystko w miarę poukładane na forum, wiem gdzie co jest i gdzie być powinno, a jak zostanie przeniesione to jest do tego odnośnik. Jedyne co bym zlikwidował i przeniósł do multiplatform to dział RPG z którego zostawiłbym tylko dział Souls- like i jeszcze platformówki do usunięcia.

 

Burdel na forum to był w poprzedniej generacji gdzie dana gra potrafiła mieć 3 tematy po jednym w dziale PS3, X360 i PC, dalej mam w pamięci jak w temacie Titanfalla zieloni kazali komuś spadać i żeby sobie temat w dziale PC założył.

 

Na reseterze jest jeden ogólny dział dla giereczek oraz wszystkiego co z nimi związane i jest to strasznie nieczytelne.

 

Wiem że dla świeżaki mogą się czuć zagubione na FPE :isee: ale większość świeżych kont tutaj to altery albo profile z jednym postem, raczej nowych się tutaj nie uświadczy bo ci wolą grupy na discordzie czy FB.

 

 

Teraz, C1REX napisał:

Są tematy, które nie wiadomo gdzie dać.

Pytanie do eskeprtów:

- gdzie szukać Horizon Zero down? Ps4, PC, multiplatform, czy we wszystkich?

- Gamepass w series X, xbox one, PC czy we wszystkich trzech?

- Bloodbone w ps4, rpg, soulslike czy też jest 3x?

A konsolowe exy są w działach konsol

 

O dziale RPG w poście cytowanym wyżej

Odnośnik do komentarza

Spójrz chociażby na multiplatformy. Kto wpadł na pomysł podzielenia tego jeszcze na dział dla jednego deva (CDPR), asasyny czy blantmany (wtf, serio?). Kąciki to już w ogóle poroniony pomysł. RPGi raz lądują w kąciku, raz w ogólnych, a wszystko zależy od humoru osoby tworzącej temat. Nioh inspirowane soulsami, to nie powinno być czasem w RPG -> soulslike, a nie w dziale playstation? :usmiech:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

@Figuś - pierwszy argument lekko nie do mnie, bo jestem na forum od bardzo dawna.

 

Konsolowe xy coraz mniej mają znaczenie. Xbox chyba nie ma żadnej gry, której nie ma na pc lub ps4. 

2 minutes ago, 20inchDT said:

Spójrz chociażby na multiplatformy. Kto wpadł na pomysł podzielenia tego jeszcze na dział dla jednego deva (CDPR), asasyny czy blantmany (wtf, serio?). Kąciki to już w ogóle poroniony pomysł. RPGi raz lądują w kąciku, raz w ogólnych, a wszystko zależy od humoru osoby tworzącej temat. Nioh inspirowane soulsami, to nie powinno być czasem w RPG -> soulslike, a nie w dziale playstation? :usmiech:

Otóż to. 

 

Nioh jest rpg i soulslike. Jest też na pc, a jest w ogólnym dziale ps4. 

 

Gamepass jest na 3 różne sprzęty. 

 

Pc ma ma dzial pc, software i hardware, ale wpisów mało i wszystko wymieszane. 

 

Xbox nie musi wcale mieć podziału na Series i one, bo te same są gry na obie konsole i pc. 

 

Działów ogólnych to już chyba ze 100 jest. 

Odnośnik do komentarza

Gdzie powinien być nowy ratchet and clank? Ps5 czy platformówki? 

 

Horizon2 w ps5, czy (acrion) rpg? 

Może być temat o halo w xbox, czu tylko w odzielnym halo? 

 

Mozna pisać o grand turismo w ps5, czy tylko w dziale wyścigowym? 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, 20inchDT said:

Levelujesz pukaweczki i żyćko, to RPG! PRZENOSIMY RATCHETA

Taki to RPG jak i Nier, który tam już jest. 
Nioh1 i 2 za to są bardzo mocno RPG, a ich tam nie ma.


Sackboy jest niemal klasycznym platformerem, a jest w dziale ps5.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, messer88 napisał:

Dobrze jest jak jest, zresztą jak szukam tematu gierki co jest mniej popularna i np nie wiem gdzie by mogła być to i tak używam wtedy google. 

Tru, nie ma lepszej szukajki niż "tytuł gry forum psx extreme" w guglu. Działa nawet lepiej niż ta wbudowana na forumku :Coolface:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ogólne działy zostają jak jest. Nie wrzucimy wszystkiego w jedno miejsce, aby nie było burdelu jak w całej reszcie internetu. Od chyba 7 lat (jak powstał dział Multiplatformy) jest jasne, że exy konsole są w dziale konsol, exy PC w dziale PC.

Trochę zmian się szykuje, głównie likwidacja Kącików, ale na bank nie będzie tak, że zrobimy nagle tylko jeden dział do wszystkiego.

 

A argument z Ratchetem czy Horizon to aż szkoda mi komentować.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, Square said:

Ogólne działy zostają jak jest. Nie wrzucimy wszystkiego w jedno miejsce, aby nie było burdelu jak w całej reszcie internetu. Od chyba 7 lat (jak powstał dział Multiplatformy) jest jasne, że exy konsole są w dziale konsol, exy PC w dziale PC.

Trochę zmian się szykuje, głównie likwidacja Kącików, ale na bank nie będzie tak, że zrobimy nagle tylko jeden dział do wszystkiego.

 

A argument z Ratchetem czy Horizon to aż szkoda mi komentować.

jaka likwidacja kącików????????????

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.