Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.46267594c3a48adbbe53f673bbea8365.png

 

 

Brzmi jak człowiek który bardzo bezstronnie i kompetentnie informuje o tym jak robi się gierki.

 

 

Nie no, ogólnie to dyskurs w necie wokół tej gry jest niesamowity, piękna sprawa. Nie wiem czy będzie zabawniejsze starcie MMA fandomów netowych niż fani Harry'ego Pottera vs hejterzy Rowling. Muszę chłonąć to kiedy mam okazję.

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam - a co jeśli HL dostanie żółtko, bo zwyczajnie zamiast grą przygodową będzie Gearsami z czarami? Casus Days Gone i oburzanie się na słabe oceny, bo lewackie media nie pozwalajo baby klepać po dupie? :beka:

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Tak się zastanawiam - a co jeśli HL dostanie żółtko, bo zwyczajnie zamiast grą przygodową będzie Gearsami z czarami? Casus Days Gone i oburzanie się na słabe oceny, bo lewackie media nie pozwalajo baby klepać po dupie? :beka:

 

Ja właściwie spodziewam się, że będzie około 70 na Meta i nie przeszkodzi mi to w dobrej zabawie.

Jeśli z recenzji naprawdę wyniknie taka ocena, spoko.

 

Gorzej gdy większość poświęci połowę tekstu na przytoczenie "problematyczności" Rowling, wstawi 5-6, a w rzeczywistości gra będzie naprawdę bardzo dobra.

24 minuty temu, UberAdi napisał:

Ja to jednak poczekam na jakieś recenzje kanałów typu SkillUp bo to co się pojawi od IGN i innych Polygonów może być zwyczajnie przekłamane ze względu na woke poglądy.

 

SkillUp nie zrobi recenzji gry.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Damian14 napisał:

Cała ta afera o gierke jest przez to, że autorka książki dla dzieci i młodzieży ma coś do transów?

Ta w dodatku większość zarzutów pod jej adresem to projekcja i doszło to do takiego stanu, że większość bojkotujących ją osób nawet nie wie co ona tak właściwie powiedziała ale nazywa ją homofobką, faszystką i transfobką.

A zaczęło się od tego tweeta:

 

JK Rowling did nothing wrong :lapka:

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, UberAdi napisał:

JK Rowling did nothing wrong :lapka:

Nie no, ona miała takie same zjebane poglądy, tylko w pewnym momencie ocknęła się i zobaczyła, że to idzie za daleko.

 

29 minut temu, Bigby napisał:

Ja właściwie spodziewam się, że będzie około 70 na Meta

Będzie na pewno więcej, IMO jakieś 83-85, ludzie grający bardzo chwalą, technicznie jest dobrze, nie ma bugów, pewnie oberwie się za słabą mimikę, może powtarzalność sidequestów. Muszą być bardzo pewni gierki, skoro oceny już dzisiaj będą.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Rozi napisał:

Nie no, ona miała takie same zjebane poglądy, tylko w pewnym momencie ocknęła się i zobaczyła, że to idzie za daleko.

 

Będzie na pewno więcej, IMO jakieś 83-85, ludzie grający bardzo chwalą, technicznie jest dobrze, nie ma bugów, pewnie oberwie się za słabą mimikę, może powtarzalność sidequestów. Muszą być bardzo pewni gierki, skoro oceny już dzisiaj będą.

Nie no, 75-79 to max. Lewaki wystawią mniej niż 7. Inni 8 to wyjdzie, ile wyjdzie. Moda na wysoko oceniane open worldy już minęła + polityka ma większe znaczenie, niż kiedykolwiek.

Odnośnik do komentarza

Jest prawdopodobne, że sporo recenzji będzie mało rzetelnych, a przy wystawianiu oceny pod uwagę nie będą brane fabuła, postaci, klimat, gameplay czy inne technikalnia, a wszystko będzie ocenianie przez pryzmat wypowiedzi J.K. Rowling. Pewnie niektórzy recenzenci dadzą niską ocenę, bo nie będą chcieli urazić pewnych środowisk:kekw:

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...