Skocz do zawartości

Hogwarts Legacy


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem na chwilę o północy grę, stworzyłem postać, pooglądałem cutscenki i prezentuje się całkiem ładnie w trybie Performance, ale będę musiał przetestować ten tryb Balanced dzisiaj.

Cieszy też to, że babskie gęby nie są tragiczne i nawet można ogarnąć jakąś niezłą laskę, a nie jak w grach Bioware.:shieeet:

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Zagrałbym, ale mam 7 gierek w backlogu :/, nie powiem filmik z tvgry mnie trochę nahypował, może się uda ograć do czerwca :D. 

 

39 minut temu, Bigby napisał:

 

Co to jest 7 siedem gier. Kupuj. :gigabeta:


 

Dokładnie. Ja nawet nie licze już backlogu. Jest hype, ochota, to się kupuje i ogrywa. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla tych co nie graja jeszcze, ale chca jakos zabic czas polecam lekture ponizej. Nie zwracam za onkologa :gayos:

 

https://old.reddit.com/r/lgbt/comments/10a71rc/about_the_new_harry_potter_game/

 

Quote

Keep in mind that this is third-hand, but I'm pretty sure a major questline involves putting down a goblin rebellion. The goblins in HP have always been a thinly-veiled Jewish stereotype, and the antisemetic implications are... pretty bad.

Basically, you're expected to put down what amounts to a slave revolt and then get rewarded for it. It's not good.

 

Quote

Since accepting I was trans I have let go of the Harry Potter series especially as some of the writing itself is problematic.

If you really want to play the game pirate it or eventually buy it used.

 

Quote

Don't play it. There's plenty of good games out there and Rowling's cultural and financial capital is being used to harm our trans comrades.

 

Quote

It’s a bummer, but there’s just no way to buy Harry Potter products without supporting JK Rowling financially. Money she then uses to actively attack the queer community.

I wish this weren’t the case, but that’s how the economy works in this reality of ours. It’s not your fault, it’s not our community’s fault, it’s her fault. And it may suck to not play a game, but remember that’s her fault too.

 

Quote

i introduce to you, the magical world of: PIRACY!

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, El Loco Chocko napisał:

Dla tych co nie graja jeszcze, ale chca jakos zabic czas polecam lekture ponizej. Nie zwracam za onkologa :gayos:

 

https://old.reddit.com/r/lgbt/comments/10a71rc/about_the_new_harry_potter_game/

 

 

 

 

 

 

Lepsze jest to - dyskusja o fejkowej mapie szkół magii i przekładanie tego na prawdziwy świat - JAK MOGĄ BAŁKANY SIĘ UCZYĆ W JEDNEJ SZKOLE?! JAK CAŁA AMERYKA PŁD. MOŻE BYĆ W JEDNEJ SZKOLE JAK TAM MÓWIĄ W RÓŻNYCH JĘZYKACH???

Sitkowi srałbym do mordy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...