Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale oferta standardowa czyli goła konsola byla na starcie, a teraz wrzucają same bundle. Nikt mi nie powie, że to naciąganie. Stać mnie, ale czułem się chu... kupując to. 
Tak to jest ja chcę się konsolę przed świętami. Zaluje, że na preordera się nie załapałem.

Dokładnie tak samo się czułem jak Ty i dlatego zrezygnowałem. Tak jak ktoś wcześniej zaznaczył, drugi pad i AC nie ma problemu, ale jakaś kamerka ? Chore... Szkoda, bo w tym czasie ME dało do sprzedaży pare egzemplarzy, ale niestety wywalało przy dodawania do koszyka(widocznie był już brak)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, czarek250885 napisał:

Ale oferta standardowa czyli goła konsola byla na starcie, a teraz wrzucają same bundle. Nikt mi nie powie, że to naciąganie. Stać mnie, ale czułem się chu... kupując to. 

Tak to jest ja chcę się konsolę przed świętami. Zaluje, że na preordera się nie załapałem.

Sklepy wyczuły zainteresowanie sprzętem i fakt, że ludzie są w stanie i 4000 zł zapłacić za gołą konsolę - a tutaj tworzą zestaw z grami i padem w cenie podobnej.

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam, że mi udało się załapać na PS5 w poprzednim rzucie ME i szczerze to nie ma się czym podniecać. Jak macie PS4 to czekajcie, bo i tak gier brak a dla jednego DS w dobrej oprawie graficznej to serio nie warto brać udziału w tym cyrku :) a jak nie macie żadnej konsoli to i tak czekajcie, bo nie warto przepłacać i kupować coś co Wam nie odpowiada (jak te zestawy), bo i tak za te gry dużo nie dostaniecie bo to gnioty (WD LEGION, AC nowy też nie jest jakiś super ekstra jak ktoś ogrywał poprzednie części).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Rozi napisał:

Ja pierdole, traktują nas jak zwierzęta, a my w to brniemy. Sam jak debil dzisiaj po 13 odświeżałem stronę i czekałem jak wygłodniały kundel na to. Dlaczego na to pozwalamy? Po co tutaj jesteśmy? Żeby cierpieć?

Czemu nie składałeś preordera pierwszego dnia jak się pojawiły?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Rozi napisał:

Nie preorderuję nigdy żadnego sprzętu elektronicznego :)

 

inb4 "to teraz nie płacz, że nie dostałeś"

Trochę nierozważne podejście wiedząc już wtedy jak wyglądała cała sytuacja. Płatność można było zrobić 3 dni przed premierą to w sumie jak normalny zakup.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, stoodio napisał:

Pozdrawiamy, Zespół EUROjanuszkiAGD XD

 

zVQPxFj.png

Właśnie kumpel do mnie dzwonił i pytał się o to. No trochę mi się ciepło zrobiło jak mi powiedział, że mu anulowało, a po telefonie do Euro kobieta powiedziała mu, że serwery padły a i tak sprzedawane były konsolę, ktorych już nie było. Mi jeszcze nic nie przyszło, póki co.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, matizek92 napisał:

Powiem Wam, że mi udało się załapać na PS5 w poprzednim rzucie ME i szczerze to nie ma się czym podniecać. Jak macie PS4 to czekajcie, bo i tak gier brak a dla jednego DS w dobrej oprawie graficznej to serio nie warto brać udziału w tym cyrku :) a jak nie macie żadnej konsoli to i tak czekajcie, bo nie warto przepłacać i kupować coś co Wam nie odpowiada (jak te zestawy), bo i tak za te gry dużo nie dostaniecie bo to gnioty (WD LEGION, AC nowy też nie jest jakiś super ekstra jak ktoś ogrywał poprzednie części).

A ja kupuję w sumie nawet nie dla jakiejś specjalnej gry, bo takiej jeszcze nie ma. Ogrywam obecnie kklka pozycji w otwartym świecie i widzę ile to czasu się ładuje. Nie chcę tracić życia na kręcące się kółeczko. Druga sprawa, że nie grałem jeszcze w GOT i TLOU2 więc chyba już lepiej na next genie.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, czarek250885 napisał:

Właśnie kumpel do mnie dzwonił i pytał się o to. No trochę mi się ciepło zrobiło jak mi powiedział, że mu anulowało, a po telefonie do Euro kobieta powiedziała mu, że serwery padły a i tak sprzedawane były konsolę, ktorych już nie było. Mi jeszcze nic nie przyszło, póki co.

Płacił online czy przy odbiorze ?

Bo na razie wszystkim co przy odbiorze brali to anulowali.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, NeYoLDZ napisał:

Płacił online czy przy odbiorze ?

Bo na razie wszystkim co przy odbiorze brali to anulowali.

No on zrobił płatność kartą tak jak ja. Z tym, że kasa już mu wróciła do banku, a mi przyszło z tej strony tpay co robisz opłatę potwierdzenie zejścia kasy na rzecz sklepu.

 

Twoja karta ********* została obciążona na kwotę 3654 PLN dla Euro.com.pl w dniu 2020-12-10 14:12:27.

*********

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, czarek250885 napisał:

No on zrobił płatność kartą tak jak ja. Z tym, że kasa już mu wróciła do banku, a mi przyszło z tej strony tpay co robisz opłatę potwierdzenie zejścia kasy na rzecz sklepu.

 

Twoja karta ********* została obciążona na kwotę 3654 PLN dla Euro.com.pl w dniu 2020-12-10 14:12:27.

*********

O której masz potwierdzenie zamówienai ze sklepu na mailu? Ja mam 13:34 i jeszcze mi nie anulowali nic. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Xoltro napisał:

O której masz potwierdzenie zamówienai ze sklepu na mailu? Ja mam 13:34 i jeszcze mi nie anulowali nic. 

Wiadomość otrzymałem 13:45

 

Szanowny Kliencie,

do Sklepu Internetowego RTV EURO AGD wpłynęło Zamówienie o numerze ***********.

Dziękujemy za zainteresowanie zakupami w EURO. W najbliższym czasie przekażemy e-mailem lub telefonicznie informacje dotyczące złożonego Zamówienia, aby potwierdzić jego wszystkie istotne elementy i termin wysyłki/dostawy.

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, czarek250885 napisał:

Wiadomość otrzymałem 13:45

 

Szanowny Kliencie,

do Sklepu Internetowego RTV EURO AGD wpłynęło Zamówienie o numerze 

Dziękujemy za zainteresowanie zakupami w EURO. W najbliższym czasie przekażemy e-mailem lub telefonicznie informacje dotyczące złożonego Zamówienia, aby potwierdzić jego wszystkie istotne elementy i termin wysyłki/dostawy.

ale numer zamówienia ze względów bezpieczeńśtwa to lepiej zakryj. Ja otrzmałem równo o 13:44 i nic nie mam o anulowaniu dalej.

Edytowane przez Xoltro
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, gnom napisał:

Moje zamowienie bylo komoletowane... ale pojawila sie adnotacja ze jest kompletowane na specjalne zamowienie i sie odezwa... miala byc ekspresowa wysylka... i jeszcze ta kamera.... jeb sie euro... anulacja, pieniadze zamrozone

No ja nic więcej prócz info, że kase mi ściągnęło nie otrzymałem. Status się nie zmienia, czeka sobie na coś tam. Trochę zdziwiłem się, że nie miałem opcji kuriera, tylko odbiór w sklepie. Tak więc wybrałem najbliższe euro agd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...