Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, gnom napisał:

Moje zamowienie bylo komoletowane... ale pojawila sie adnotacja ze jest kompletowane na specjalne zamowienie i sie odezwa... miala byc ekspresowa wysylka... i jeszcze ta kamera.... jeb sie euro... anulacja, pieniadze zamrozone

Ta jak zamawiałeś to dostawa jutro do domu XDD. Jak zamówiłeś to skontaktujemy się z panem telefonicznie mimo, że nie podał Pan nam swojego numeru telefonu. Klasyk. Euro Agd szanowałem do dzisiaj i to obojętnie czy mi tego bundlea wyślą czy nie, ale od dzisiaj raczej spadają u mnie w rankingu, a byli na równi z x-komem. 

 

Ja teraz sprawdziłem 13:32 miałem rozpoczętą płatność. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I powiem Wam ze to chore... zamiast sie cieszyc ze bede mial konsole to czulem sie wydymany, bilem sie z myslami kilka godzin... ze w sumie nie chce pchac kasy januszom... ale kupowanie crapow i niepotrzebnego sprzetu wiele sie nie rozni. Wszystko pewni poszlo by na rynek wtorny moze oprocz drugiego pada, ze strata na wszytskim przy dobrych wiatrach 450 zl - kamera 200zl, gry po 120-150 szt. Jeszcze dzisiaj odebral CP ktory okazuje sie tez produktem zglitchowanym i nie wiem czy w ogole chce w takim stanie w to grac... wejscie w nowa generacje na petardzie !

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, gnom napisał:

 

 

Na infolinii poczulem sie szczesliwcem bo znowu system im nie wyrobil i maja wiecej zamowien niz konsole... ale chyba juz mi przeszlo... moze produkuja juz lepsze rewizje...

Tak, zdecydowanie polecam sie nie łamać i spokojnie poczekać. W moim np przypadku cały hajp zgasł wraz z wadliwym modelem i pytaniem co dalej.

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Xoltro napisał:

Nie wiedziałem ze w 2020 roku tak skomplikowane jest ustawienie przyjmowania zamówień do limitu konsoli. Jak widać programiście drugiej dekady 21 wieku sobie nie radzą z takimi skomplikowanymi zadaniami. No trudno. 

Moim zdaniem to jest źle zrobione. Powinni dać jednego dania opcję wygenerowania tyle kodów ile mają konsol, dana osoba otrzymując kod wpisuje go w ofercie i może sobie spokojnie zamówić sprzęt. A nie serwery padają ludzi się stresują i jest ogolny zonk. A tak kazdy ma swój kodzik, ktory przychodzilby na email, ten co nie dostał wie, że musi czekać dalej i tyle. 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

No dobra wreszcie się dzieje, bo już zaczynałem mieć wątpliwości. Zamówiłem Ps5 na stronie Media Markt 19.11 - wersja z dodatkowym padem i FIFĄ 21 wraz ze steelbokiem. Dzisiaj o 14 dostałem maila " Zmiany formy transportu/ płatności w Zamówieniu". Wcześniej miałem tylko mail "Nowe zamówienie", który dostałem w dniu jego złożenia.  Dla pewności jeszcze zapytałem konsultanta i potwierdził, że te zamówienia ze strony zaczynają realizować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Takiego SMSa dostałem z euro

 

Szanowny Kliencie, z powodu wyczerpania zapasu magazynowego, Twoje zamowienie niestety nie moze zostac zrealizowane. Mozemy jednak zaproponowac Ci konsole PS5 w innym zestawie. W tym celu bardzo prosimy o przekazanie nam informacji na adres ******************** i w tresci wiadomosci wpisanie numeru swojego zamowienia. Nasi Konsultanci skontaktuja sie z Toba w celu przedstawienia oferty. Bardzo przepraszamy za niedogodnosci.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, elvis004 napisał:

Kumplowi udało się kupic, zmienił mu się status jakieś 2h temu na kompletowanie zamowienia a teraz dostał maila ze anulowano. RTV tuż za x komem jeśli chodzi o ranking jak s(pipi)ic tematemoji854.png

Z tych dużych sieci chyba najlepiej wypada MM. No cóż kiedyś zaczną zalegać te konsolę w sklepach. Trzeba trochę czasu.

Odnośnik do komentarza

Znajomy zamówił w Euro, też mu właśnie anulowali.

 

Mówi że teraz nie idzie sie dodzwonić na infolinię. 

 

Niezłe jaja.

 

Edit: a na FB Euro solidny shitstorm, ludzie już tam piszą o UOKiKu, a nawet sądzie. Patrząc na ilość komentarzy to chyba gruba liczba anulacji poszła, niezła masakra.

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Ludziom w Sony odpowiedzialnym za cenę konsoli jest teraz chyba trochę głupio. Ustalili by na 3tys i sytuacja wyglądałaby identycznie. 8 lat temu gracze zabijali się o PS4 w takiej samej cenie. Obecnie średnia krajowa jest większa ale także marka PlayStation najmocniejsza w historii, stąd takie cyrki, każdy chce, tu i teraz, nawet za większą cenę niż oficjalna, a mówimy o biednej Polsce. 

Sam też wychodze z założenia, że kupię gdy konsole normalnie będą dostępne na półkach sklepowych. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pogadałem sobie z Panią z infolinii, która na pytanie o anulowane zlecenie od razu zapytała czy chodzi o ps5? Łamliwym głosem tłumaczyła coś o braku synchronizacji na stronie z magazynem, co spowodowało większą sprzedaż niż ilości magazynowe. Gdy to piszę leci już druga reklama xboxa. Wracając do tematu zapytałem grzecznie kiedy oddadzą pieniądze, no i zwróciłem uwagę, że w wypadałoby napisać kilka słów co jest powodem anulacji, a nie tylko, że zamówienie zostało anulowne bez powodu. W rozmowie z kumplem, który pracuję w PIP-ie śmiałem się z tej sytuacji a on na to, że można by się z nimi pobawić, ale szkoda mi na to czasu odpowiedzialem. Tak czy siak pismo można puścić do UOKIK, niech czują oddech na placach skwitował. No i tyle chyba zrobię. Sieci kompletnie nie są przygotowane do panującej sytuacji.

 

Ps zapomniałem, Pani wspomniała  że jutro i pojutrze też nie będzie :D

ps2 kurde ale sporo tych reklam xboxa, chyba specjalne dzisiaj taka wzmożona aktywność, możliwe że przyniesie zamierzony efekt.

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...