Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Celin28 napisał:

Witam, mam pytanko odnośnie zapisów na stronie rtv euro agd, ile mniej więcej czekaliście na jakieś info z ich strony odnośnie dostępności konsoli? 

 

Złożyłem prośbę o informację w grudniu, w lutym otrzymałem wiadomość zwrotną, że mogę złożyć zamówienie. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt posiadania PS5 wtedy już od miesiąca. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, Celin28 napisał:

Ogólnie jak wygląda taka oferta? Dają po jednym zestawie z napędem i jednym bez napędu do wyboru? Czy jest jakieś pole manewru jeśli chodzi o gry itp? 

Wydaje mi się ale nie mam pewności że jak nadchodzi twoja kolej z kolejki to kupujesz taki zestaw jaki w danej chwili Euro stworzy. Czyli jeśli dołożą gry, to z grami, a co do wersji konsoli to taką jaką otrzymają... 

Chyba że składając preorder możesz tam zaznaczyć jaką wersją PS5 jesteś zainteresowany... 

Ale to dokładnie niech wytłumaczą koledzy którzy składali takowy preorder. 

Ja kupiłem akurat idąc z buta bezpośrednio w sklepie. 

Odnośnik do komentarza

Sklepy także wyczuły już w tym intratny interes... Zestawów "gołych" co raz mniej, że świecą ich szukać. Dokładają tylko najczęściej stare gry które zalegają im na magazynach i tym sposobem ich się wyzbywają w wysokich cenach. 

A do tego jakiś padzik czy słuchawki dorzucą i też się sprzeda razem z konsolą, a tak to by leżały na półce... 

Tak to zwykły Kowalski wszedł by do sklepu, kupił konsole za 2399zl i sobie poszedł. 

A teraz w sklepie musi najczęściej zostawić między 3000 a 3500 więc sklepy zadowolone. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, cały net skwierczy, będzie coraz gorzej z dostępnością konsol... 

Ceny na pewno pójdą znacznie w górę, więc kto ma na kupce odłożone i czeka na cenę premierową, niech nie czeka, bo cena za miesiąc, dwa lub trzy będzie dużo, dużo wyższa... 

Kto nie wierzy niech odkurzy ten post za kilka miesięcy... i wtedy porówna ceny z dziś, a za kilka MC.... 

 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza

Kiedyś to wariactwo na pewno się to skończy ale pewnie jeszcze sporo czasu minie, a za nim będzie lepiej, to będzie jeszcze gorzej. 

To samo mówiłem na początku roku koledze który ma sklep komputerowy. Kup sobie zapas kart graficznych, bo zobaczysz co będzie... 

Teraz mówi że miałem rację bo nie dość że ich prawie w ogóle nie ma, to jak się pokażą to cena x3. 

Ja kupiłem konsole bo zamierzam sprzedać swój PC i tylko dla tego skusiłem się na zakup PS5 w zawyżonej cenie. 

Za swoją plejkę zapłaciłem 2850 z grą Demon's Souls więc także sporo drożej niż powinno być...

Ale zgadzam się jeśli ktoś ma na czym grać to nie ma co na siłę pchać się w nextgena bo i tak gier jak na lekarstwo, a przepłacać szkoda i nie warto. 

 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, giger_andrus napisał:

Ładowarka Sony do Dualsense była wczoraj wieczorem dostępna na Amazon UK. 
Koszt całkowity 156pln (po kursie Revoluta). Tradycyjnie w prezencie 30 dni Prime za friko a jak ktoś już używa to 6 euro zwrotu na konto. 
Może jeszcze wisi. 

Z tym zamawianiem z UK to tak ostrożnie, mnie ostatnio dowalili cło (kupowałem coś za 180 zł) i czekałem miesiąc zanim paczka do mnie trafiła (leżała na składzie w urzędzie celnym).

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, chodznaspacer napisał:

Z tym zamawianiem z UK to tak ostrożnie, mnie ostatnio dowalili cło (kupowałem coś za 180 zł) i czekałem miesiąc zanim paczka do mnie trafiła (leżała na składzie w urzędzie celnym).


Amozon informuje o wszystkich opłatach w trakcie checkoutu. 
W tym konkretnym przypadku podałem całkowitą cenę. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2021 o 07:37, balon napisał:

Konsola była od początku niedoszacowana. Jak zobaczyli jakie jest ssanie to podniosą sugerowaną cenę w oparciu o wzrost cen komponentów.  

Na tą chwilę to raczej nie Sony podnosi ceny tylko sklepy. 

Wyczuły zysk bo konsol dużo mniej jak chętnych na jej zaku, stąd taka sytuacja. 

A ceny to i owszem Sony może i podniesie bo coraz głośnie z podwyżka cen pamięci i dysków... 

 

 

EDIT:

Jest szansa że będzie lepiej, jeśli chodzi o dostępność konsol w naszym kraju.... 

 

https://hdtvpolska.com/ogromna-dostepnosc-konsol-playstation-5-w-marketach-czy-zblizamy-sie-do-konca-problemow-z-zakupem-wymarzonego-sprzetu/

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, maxoffe napisał:

Panowie jest teraz od 25 do 28 marca możliwość zagrania za free w Watch Dogs Legion. 

Powiedzcie jak ja ściągnąć że sklepu, bo tam tylko widnieje w przecenie za 144,50zl.

Jak ja dodam to myślałem że będzie możliwość wyboru ale jest tylko płatna wersja... 

EDIT: Już znalazłem, kolega w drugim temacie podał linka do sklepu i sprawa załatwiona... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...