Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, easye napisał:

Jak ktoś po ostatnich dostawał nadal ma problem z zakupem PlayStation to chyba nigdy.

Bzdura. I kocopoły. Po nasyceniu early adopters, zostaną DZIESIĄTKI MILIONÓW  potencjalnych nabywców których obie korporacje MUSZĄ zdobyć, by zrealizować  długotrwały plan finansowy. Więc wkrótce sytuacja wróci do normy: za 2299 dostaniecie konsole z dwoma grami ekstra. Just wait and see.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zawszę sprowadza się do czekania.
Oczywiście że kiedyś będzie taniej, pewnie pod koniec roku będą bundle z jakimś nowym exem w cenie podobnej do golasa.
Czy warto czekać, nie wiem.
Ja sfrajerzylem czekałem czekalem a i przepłaciłem 2stowy.
Ogólnie yebac, i tak wiedziałem że kupię 5 jedyny błąd to że nie kupiłem preordera.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Za max 3 miesiace będą się prosić o kupno obu next/current genów. I tyle. To są zabawki które mają się sprzedawać 6-7 lat, co jest wyczynem. Czy trzeba tłumaczyć truizmy ? W 2023 będzie PS5.5. Lepiej kasę która teraz chcą wymusić na kupowaniu zestawów, wydać na paliwo i poupalać auto. Zabawa lepsza 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mrynk napisał:

Lepiej kasę która teraz chcą wymusić na kupowaniu zestawów, wydać na paliwo i poupalać auto. Zabawa lepsza 

 

xD Widzę ładne mądrości życiowe. 

 

A sama sytuacja wiadomo ,że się kiedyś unormuje. Najpierw u nas później na zachodzie. Do wakacji pewnie będzie luz już wszędzie. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, mrynk napisał:

Za max 3 miesiace będą się prosić o kupno obu next/current genów. I tyle. To są zabawki które mają się sprzedawać 6-7 lat, co jest wyczynem. Czy trzeba tłumaczyć truizmy ? W 2023 będzie PS5.5. Lepiej kasę która teraz chcą wymusić na kupowaniu zestawów, wydać na paliwo i poupalać auto. Zabawa lepsza 

Nie wiem kto się będzie prosił ale napewno nie Sony i M$, a podpalenie  auta przy zabawie na ps5 to zabawa dla dzieci ;)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Każdy ma własną ocenę. Na co chce wydać swoją kasę. Jeden woli przepłacić, bo „to tylko kilka stówek” a inny nie. Racja jest jak dupa , każdy ma własną . Ja dla zasady nie dam zarabiać na sobie nadmiernie ani sklepom ani Januszom biznesu. Te „kilka stówek” więcej lepiej mi się kalkuluje wydać na kobietę niż na pazernych sprzedawców (sieciowych czy indywidualnych). Wartość dodana jest nieprzeliczalna wyższa , hue hue hue 

Food for thought.

Odnośnik do komentarza

Czekają, czekają na niewiadomo co. Potem kupują z dużym opóźnieniem, jednak tyle czekali, że już za rok wychodzi ps5pro. No ale jak tyle czekali to nie będą wydawać znowu hajsu, więc piszą na lewo i prawo jaka ta półgeneracja jest straszna i kodex honorowy gracza konsolowego nie pozawala im kupić tego sprzętu, a naprawdę to potem do końca generacji w ukryciu ślinią się do prosa czy innego xkoxa i lepszych oraz bardziej płynniejszych wersji ich ulubionych gier.  

 

Tak było i będzie, no chyba że wcześniej cały hajs wydadzą na paliwo aby furkę upalić :yao::yao::wujaszek:

 

Naprawdę szajba!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście kupowałem dotychczas każde PS na premierę. Ale odróżniam przywiązanie do marki od dofinansowywania Januszy biznesu i innych sklepów dla idiotów. W imię zasad... hue hue.... a od Sony to powinienem dostać kartę stałego klienta premium, za to ile tysiaków przez ostatnie 25 lat na nich wydałem (jak wielu z was tutaj). I jeszcze wydam 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mrynk napisał:

Dokładnie. Każdy ma własną ocenę. Na co chce wydać swoją kasę. Jeden woli przepłacić, bo „to tylko kilka stówek” a inny nie. Racja jest jak dupa , każdy ma własną . Ja dla zasady nie dam zarabiać na sobie nadmiernie ani sklepom ani Januszom biznesu. Te „kilka stówek” więcej lepiej mi się kalkuluje wydać na kobietę niż na pazernych sprzedawców (sieciowych czy indywidualnych). Wartość dodana jest nieprzeliczalna wyższa , hue hue hue 

Food for thought.

Ja pierdole, wydawać pieniądze na auto i kobietę, nie znam gorszych sposobów na wyrzucanie pieniędzy w błoto ;);)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z PC jest to samo.

Chcesz i potrzebujesz TERAZ, to idziesz i kupujesz klamoty/laptopa.

Poczekaj do wakacji, będą nowy procesory. Może nowego intela zaczną montować w laptopach. Ale w sumie to w listopadzie nowe karty ATI pokazuje.

A po nowym roku ceny będą niższe, bo będą się pozbywać stanów magazynowych. Itd...

 

z TV podobnie. Można przekładać miesiącami zakup. 
Chcesz na teraz to kup od Mariana na OLX albo bundle z grami. Jeden i drugi wali w c**a, ja wybrałem sklep który pozbywa się stanów magazynowych. Ja mam do nadrobienia gry z 4 i te bundle mi pasowały akurat. Jakbym miał zaliczone gry z poprzedniej gen to bym olał zakup teraz i poczekał na sama konsole + jak będą gry na 5. Wolny rynek- wolny wybór.

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie tez mnie to rozwala, ze dorosłe chłopy (tak przypuszczam), zarabiający pieniądze (tak przypuszczam), dyskutują o możliwości zaoszczędzenia szalonej kwoty 100-200 złotych, czyli w obecnych czasach równowartości jednych większych zakupów spożywczych. :yao:

 

To jest to, o czym już kiedyś pisałem w tym wątku- mozna mówić, że teraz się nie opłaca kupować, bo problemy wieku dziecięcego, bo zestawy, bo janusze, pozniej nie będzie się opłacało, bo za chwile wyjdzie wersja pro, a później również nie będzie się opłacało, bo za chwilę PS6. :D Ale czy w rozrywce chodzi o to, żeby kalkulować każdy grosz?

 

Ktoś się będzie cieszył, że "zaoszczędził" parę stówek, a ktoś inny w tym czasie zaliczy juz kilkaset godzin dobrej rozrywki. A kupno zabawki nie wyklucza przecież możliwości kupienia również kwiatów kobiecie czy zatankowania samochodu. :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, LeifErikson napisał:

teraz się nie opłaca kupować, bo problemy wieku dziecięcego, bo zestawy, bo janusze, pozniej nie będzie się opłacało, bo za chwile wyjdzie wersja pro, a później również nie będzie się opłacało, bo za chwilę PS6.

 

Racja. Tym bardziej, że w Polsce jest ogromny rynek zbytu na PlayStation i w podobie do sytuacji na rynku podzespołów komputerowych - zawsze znajdzie się ktoś chętny starszy sprzęt odkupić i za dołożeniem jakieś kwoty (która i tak najczęściej byłaby pewnie <50% podstawowej ceny) można mieć najnowszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Chcesz i potrzebujesz TERAZ, to idziesz i kupujesz klamoty/laptopa.
Tja, kup od ręki laptopa z RTX3000 albo RTX3000 do kompa.
Planowałem zmienić RTX 2070 Super na RTX 3070, ale nie za tę chorą cenę podchodzącą pod 4k. Kupiłem więc PS5 za 3k...

Edytowane przez RadkoR
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, RadkoR napisał:

Tja, kup od ręki laptopa z RTX3000 albo RTX3000 do kompa. ;)

Planowałem zmienić RTX 2070 Super na RTX 2070, ale nie za tę chorą cenę podchodzącą pod 4k. Kupiłem więc PS5 za 3k...

A ja z koleji z innej beczki sram na całe rtxy ceny itd itd od chwili kiedy jak już wcześniej wspominałem zapowiedzieli diablo 2 remake. Wiem dział naszej kochanej playstation ale dla mnie ten tytuł to nostalgia, dzieciństwo i jedno z lepiej zbalansowanych pve PvP w historii wszystkich gier.Mowa oczywiście o d2 classic hardcore. Tryb który ma tak naprawdę nieskończoną grywalnosc.Czekam więc na premierę tej perły a potem, potem cuż jakiś ex czas do czasu,gry from software a resztę dupcyć:yahoo:Ale to tak off. Sry

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, RadkoR napisał:

Tja, kup od ręki laptopa z RTX3000 albo RTX3000 do kompa. ;)

Planowałem zmienić RTX 2070 Super na RTX 2070, ale nie za tę chorą cenę podchodzącą pod 4k. Kupiłem więc PS5 za 3k...

 

Tu problem jest bardziej złożony. Ja odpuściłem serie 3000 i kupiłem w ubiegłym roku biedne 2060super. 

Poczekam sobie do końca roku na spokojnie, wtedy zaatakuje po serie 3xxx. Reszta będzie ok i pasuje. 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, RadkoR napisał:

Tja, kup od ręki laptopa z RTX3000 albo RTX3000 do kompa. ;)

Planowałem zmienić RTX 2070 Super na RTX 2070, ale nie za tę chorą cenę podchodzącą pod 4k. Kupiłem więc PS5 za 3k...

Ja nie czekałem aż ceny spadna i chyba w grudniu wzialem na olx za 3250. Jak pisałem w temacie ze nie ma na co czekać, bo przez brak dostępności kart wszystko poszło do gory i można np. o wiele drożej sprzedac 2070, przez co wymiana karty wychodzi naprawdę tanio to się ze mnie smieli...:dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...