Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie sadze zeby sie sytuacja poprawila w pierwszej polowie tego roku. U mnie niemozliwe jest kupic konsole gdziekolwiek, niektore sklepy robia jakies cyrki ze sprzedaza w srodku nocy a i tak rozchodzi sie w kilka minut. Nic nie wiadomo o liczbach w jakich sie pojawia, nic nie wiadomo o datach. Pozapisywalem sie na powiadomienia o dostepnosci i zaden sklep nawet nie wysyla mimo ze na pewno oferowali w miedzyczasie. I ludzie na forum zawiedzieni ze nie ma gier nextgenowych na premiere. A po co mieli by wypuszczac jakis hit tylko na PS5 jak nie ma na czym grac, strata grubych milionow dla developera.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Zajcik napisał:

Kurde... a ja parę tygodni w tym samym sklepie kupiłem identyczny zestaw za 2849, bo nie mogłem już wytrzymać :< 

 

W każdym razie to była najlepsza oferta od dawna.

Jesteś 170 zł w plecy na swoim hobby i przez to że mogłeś już od paru tygodni cieszyć się sprzętem. Straszne!

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, balon napisał:

Jesteś 170 zł w plecy na swoim hobby i przez to że mogłeś już od paru tygodni cieszyć się sprzętem. Straszne!

Ja to napisałem z sarkazmem :) Jest dokładnie tak jak mówisz. 

Mnie ta konsola gola wyszła 2600 i nie mam bólu tylka z tego powodu - dala mi tyle funu przez te pare dni tygodni, że wszedłem na to forum po ładnych kilku latach :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza





Mnie ta konsola gola wyszła 2600 i nie mam bólu tylka z tego powodu - dala mi tyle funu przez te pare dni tygodni, że wszedłem na to forum po ładnych kilku latach  


Mam takie samo odczucie, pomimo tego, że zapłaciłem o wiele drożej za bundle i konsolę smile.gif

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza

Trzy całkiem sensowne zestawy z grami wjechały do ME (2809 - 2859). 

 

https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/konsole-ps5

 

Aha, tylko jakby się ktoś skusił, to weźcie pod uwagę historię znajomego, o której tu pisałem, że jak zamawiał tam bodaj 12 lutego, to dostał gry wrzucone do pudła z konsolą, a więc fabryczne naklejki/plomby były przecięte. :)

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka z jednego z "nie-sieciowych" sklepów w Krakowie, w którym pojawiły się konsole w zestawie z grami za 3299. 

 

Cytat

"Ze smutnych wieści - w kuluarach mówiono iż mniejsze sklepy takie jak nasz otrzymają "już" w kwietniu konsole w podstawowym wariancie po 2299zł... jednak kilka dni temu dowiedziałem się iż możemy zapomnieć o takiej formie dystrybucji konsol co najmniej do października, czyli minie niemal rok od premiery konsoli a nadal jej nie zdobędziemy w klasycznej formie do sprzedaży."


I jeszcze jeden cytat z tego posta: 
 

Cytat

PS: Proszę o nie komentowanie że drogo, z szacunku do Nas - nic to nie zmieni, wszyscy dobrze wiecie że kiedy możemy staramy się robić jak najlepsze ceny. Sami chcielibyśmy móc zamówić i oferować kwoty takie jak w marketach. Uwierzcie, mamy poniżej 50zł marży na tym zestawie więc nie powinno się szydzić z naszej oferty - co najwyżej z polityki szanownego Sony


 

Źródło: https://www.facebook.com/UltraGamesPL/photos/a.1684762118436231/2890441161201648/ 

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...