Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, LeifErikson napisał:

Taka ciekawostka z jednego z "nie-sieciowych" sklepów w Krakowie, w którym pojawiły się konsole w zestawie z grami za 3299. 

 


I jeszcze jeden cytat z tego posta: 
 


 

Źródło: https://www.facebook.com/UltraGamesPL/photos/a.1684762118436231/2890441161201648/ 

 

 

Czyli to Sony ciśnie sklepy żeby wciskały bundle. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

33 minuty temu, LeifErikson napisał:

Godziny mijają, a zestaw wciąż dostępny. :) Czyżby rynek się nasycił? 

 

Te gry w porywach warte są jakieś 560zł, a realnie pewnie mniej, więc konsolę miałbyś za ok. 2.6k. No nie jest to najlepszy deal, zwłaszcza że bywały znacznie ciekawsze zestawy.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Te gry w porywach warte są jakieś 560zł, a realnie pewnie mniej, więc konsolę miałbyś za ok. 2.6k. No nie jest to najlepszy deal, zwłaszcza że bywały znacznie ciekawsze zestawy.

 

Wiem, zestaw jest słaby, ale jest.

 

Na ten moment chyba nie ma innej alternatywy, więc wydaje mi się, że skoro jeszcze nie zszedł, to rynek juz się powoli nasyca. Wyglada na to, że kto naprawdę chciał kupić, to juz kupił. Na placu boju pozostają "wybredni", czekający na golasy za 2299. ;)

Odnośnik do komentarza

Dodatki zawsze można upłynnić, kwestia ceny. :) A wydaje mi się, że nic nie wskazuje na to, by golasy w cenie premierowej prędko wróciły, więc moim zdaniem jak po opchnięciu dodatków sama konsola wyjdzie w okolicach 2,5 - 2,6 to nadal jest niezły deal.

 

No ale jeden bardziej się ucieszy graniem tu i teraz, a drugi bardziej się ucieszy zaoszczedzeniem paru stówek. :)

Odnośnik do komentarza

Dostałem właśnie maila od rtv agd że mam dzwonić do nich po konsolę ale tego nie zrobię bo na bank dają zestawy z grami na ps4 . No i nie mam już czasu na sony bo gram w nintendo i by się konsola tylko kurzyła . Poczekam na jesienne bundle z grami za darmo w cenie konsoli .

Zadzwoniłem z ciekawości . Konsole z napędem w zestawach z grami pod 3 tysie a wersja digital nawet całkiem spoko abonament ps plus na rok a do tego ... pilot do netflixa jak to ładnie pani powiedziała za 2222 złotego

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Gry są teraz sprzedawane w dwóch wersjach, zarówno na PS4 i PS5. Czy jak kupię pudełkową wersję Hitmana 3 na PS4 VR, to będzie na moim PS5 chodziła jako wersja z PS4, czy system sam zaciągnie update do wersji PS5?

Zastanawiam się na ile i czy w ogóle ma sens kupowanie gier pudełkowych na PS5 skoro są dużo droższe od ich odpowiedników na PS4?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, mihauu napisał:

Gry są teraz sprzedawane w dwóch wersjach, zarówno na PS4 i PS5. Czy jak kupię pudełkową wersję Hitmana 3 na PS4 VR, to będzie na moim PS5 chodziła jako wersja z PS4, czy system sam zaciągnie update do wersji PS5?

Zastanawiam się na ile i czy w ogóle ma sens kupowanie gier pudełkowych na PS5 skoro są dużo droższe od ich odpowiedników na PS4?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jak kupisz grę na ps4, mimo że jest wersja na ps5, to będziesz grał w nią we wstecznej kompatybilności. Kilka gier miało darmowy upgrade, ale to było na początku. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, mihauu napisał:

Gry są teraz sprzedawane w dwóch wersjach, zarówno na PS4 i PS5. Czy jak kupię pudełkową wersję Hitmana 3 na PS4 VR, to będzie na moim PS5 chodziła jako wersja z PS4, czy system sam zaciągnie update do wersji PS5?

Zastanawiam się na ile i czy w ogóle ma sens kupowanie gier pudełkowych na PS5 skoro są dużo droższe od ich odpowiedników na PS4?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W przypadku Hitmana 3 - jak i większości tytułów, które wyszły zarówno na PS4 oraz PS5 - upgrade jest bezpłatny. Więc racja, nie ma sensu kupować wersji dedykowanej currentgenom, skoro ta na pastgeny jest tańsza.

 

Jednak, nie jest to regułą w każdym przypadku. Upgrade takiego na ten przykład CoD: BO Cold War kosztuje bodajże 10$.

 

4 minuty temu, matizek92 napisał:

 

Jak kupisz grę na ps4, mimo że jest wersja na ps5, to będziesz grał w nią we wstecznej kompatybilności. Kilka gier miało darmowy upgrade, ale to było na początku. 

Z tego co się orientuję, to nie ma obecnie tytułu, który wyszedłby na starą i nową generację i nie miał możliwości zupgrejdowania - bezpłatnego, czy też płatnego.

Edytowane przez BEBZ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...