Skocz do zawartości

Rozszerzenie pamięci masowej oraz jaki zewnętrzny dysk twardy.


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...

Cześć, mam pytanko do użytkowników XSX mianowicie jak to jest z nagrywaniem materiału na dysk zew. SSD ? w rozdzielczości 4k ?
Chodzi mi o to czy to musi być dysk ssd, zeby taki materiał z konsoli nagrywać.

Pytam ponieważ próbowałem podpiąć swoj dysk talerzowy 500gb i nagrać coś w 4k, problemem było na starcie to że długość nagrania się nie zwiększała nadal było 15 sec, a powinno wzrosnąć do godziny ? Czy możliwe jest to że dysk jest porostu zbyt wolny ?
Jest ktoś w stanie sprawdzić możliwość nagrania 4k na dysku zew hdd i ssd ?
dzięki :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Potrzebuję jakiegoś zewnętrznego dysku twardego pod USB, najchętniej 2TB pojemności. Nie siedzę w temacie od dawna więc ktoś może coś zarekomendować, lub chociaż ostrzec czego nie kupować bo się sypie?

Czasem szkoda wywalać niektóre gierki z dysku, a że internet jest jaki jest przez co ściąganie tych tytułów ponownie zniechęca.

Jakiś WD, Toshiba czy jest coś ciekawszego?

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
W dniu 12.09.2021 o 20:15, Figuś napisał:

 

Próbował ktoś z was podłączyć dysk NVMe SSD o mniejszej pojemności niż 1024 GB za pomocą adaptera? Chińczyk pisze, że musi być 1024 GB ale mniejszy chyba też powinien zadziałać. M$ chyba nie moze tego zbanować?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.07.2021 o 17:41, devilbot napisał:

Jestem gotowy na nową generację która nadejdzie jutro. Kupiłem sobie ten oryginalny SSD Seagate 1TB. Jebać biedę :lapka:

Właśnie włożyłem w xboxa ależ to jest malutkie i eleganckie. Jak wszystko firmy Microsoft od jakiegoś czasu.

i te gry z gamecube czy ps2 działają z tego dysku?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio na promocji kupiłem dwa dyski 1 TB Samsungi T7, które przewijały się w tym temacie w cenie po 505 zł każdy. Celowałem w wersję T5 ze względu na prędkość bardziej zbliżoną do prędkości USB w konsoli jednak cena była na tyle promocyjna, że wziąłem wersję T7. Jeden z dysków mam podpięty pod XSX, a drugi póki co do PC pod USB 3.1. Jak za takie pieniądze i na moje obecne potrzeby to był dobry interes. Jeszcze mało, która gra wymaga instalacji na wewnętrznym dysku, a ja ogrywam jeszcze gry z past gena jak i większe starocie z x360.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Witam.mam problem z dyskami zewnętrznymi mojego Xboxa series S.wczotaj zakupiłem dwa dyski HDD Toshiba 160gb MK2576SX oraz HDD HGST 1 TB HTS541010A9E680.włożylem je do obudów z USB 3.0. podłączyłem pod konsole i wszystko działało.zainstalowalem gry na tych dyskach.dzisiaj rano zauważyłem że żadnego dysku konsola nie widzi.próbowalem odłączyć i podłączyć ponownie (nic z tego), testowałem konsole (nie działa).co mogło się stać?

Słychać tylko jak rozkręca dysk i za chwilę zwalnia

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Juz po premierze Series X'a popatrzyłem na ceny i stwierdzilem ze nigdy rozszerzenia pamięci nie kupie. Wystarczy mi to co jest w Xboxie. Cos ściągnę, przejde, skasuje i zrobie miejsce na następną gre. W czasach gdy m$ dodaje i usuwa gry regularnie, nie oplaca mi sie trzymac na dysku gry gdy w koncu zostanie usunieta z game passa. :dunno:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.