Skocz do zawartości

Xbox All Access


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Media Expert wystartowało z All Access, na tą chwilę dostępna jest opcja tylko z Xbox One S w cenie 99zł/miesiąc przez dwa lata

 

Series X i S będzie dostępna w późniejszym terminie w cenach odpowiednio 111zł za Series S i 148zł/miesiąc za Series X również przez dwa lata

 

Niestety wychodzi na to że to normalny kredyt przez bank współpracujący z ME

 

 

Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące

Korzystaj z Xbox Game Pass Ultimate przez 24 miesiące, ciesząc się dostępem do ponad 100 wysokiej jakości gier oraz gier online dla wielu graczy z Xbox Live Gold. Xbox Game Pass Ultimate obejmuje nowe ekskluzywne gry na Xbox, nowe, dodawane na bieżąco tytuły oraz możliwość korzystania z szybkich, niezawodnych gier online dla wielu graczy umożliwiających zarówno ostrą rywalizację, jak i przyjazną współpracę. Twoje członkostwo Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące udostępniane jest bezpośrednio na twojej konsoli podczas konfiguracji i jest dostępne w Ustawieniach.

  • Informacje ogólne
    • PYT:Czym jest Xbox All Access?
      ODP:Xbox All Access to oferta na konsolę Xbox One S i Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące, w tym dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier i gry online w trybie wieloosobowym z Xbox Live Gold, za 99 zł miesięcznie przez 24 miesiące. Bez żadnych opłat początkowych i ze wszystkim, czego potrzebujesz do gry – Xbox All Access to najkorzystniejsze rozwiązanie na rynku.
       
      PYT:Jakie konsole Xbox One mogę kupić z Xbox All Access?
      ODP:Z Xbox All Access można kupić zestawy z konsolami Xbox One S pod warunkiem ich dostępności. Xbox All Access nie jest dostępny w przypadku zamówień Xbox Series X w przedsprzedaży.
       
      PYT:Czy możliwe jest dodanie do mojego zakupu Xbox All Access innych produktów za niską miesięczną cenę?
      ODP:W ramach Xbox All Access otrzymujesz konsolę Xbox One S i Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące, w tym dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier i gry online w trybie wieloosobowym z Xbox Live Gold, za 99 zł miesięcznie przez 24 miesiące.^ Choć zawsze poszukujemy nowych sposobów, aby zapewnić graczom największą wartość i wybór, w tym momencie nie możesz dodać innych pozycji, takich jak akcesoria Xbox lub przedłużona gwarancja, w ramach Xbox All Access. Dodatkowe produkty można jednak zawsze zakupić oddzielnie.
       
      PYT:Czy Microsoft zapewnia finansowanie Xbox All Access?
      ODP:Nie. Microsoft nie udziela finansowania w postaci kredytu, nie ustala warunków ani nie dokonuje oceny zdolności kredytowej. Finansowanie zapewnia jeden z banków współpracujących z Media Expert, dokonując pełnej oceny zdolności kredytowej Klienta oraz ustalając warunki kredytowe.
       
      PYT:Czy w celu dokonania zakupu Xbox All Access mogę zamiast kredytu ratalnego użyć swojej karty kredytowej?
      ODP:Nie. Niskie opłaty miesięczne za Xbox All Access są dostępne wyłącznie w ramach zawartego kredytu udzielonego przez jeden z banków współpracujących z Media Expert.
       
      PYT: Czy sfinansowanie Xbox All Access wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami?
      ODP:Oferta kredytowa na Xbox All Access nie wiąże się z żadnymi opłatami w postaci oprocentowania czy prowizji. Rzeczywista Roczna Stopa oprocentowania kredytu wynosi 0%.
       
      PYT: Czy mogę połączyć Xbox All Access z innymi ofertami promocyjnymi?
      ODP:Xbox All Access to ekskluzywna, niezależna oferta, która nie może być łączona z innymi, takimi jak czasowe obniżki cen, chyba że wyraźnie stwierdzono inaczej.
       
      PYT: Czy mogę dokonać wielu zakupów Xbox All Access?
      ODP:W tym momencie obowiązuje limit jednego zakupu Xbox All Access na klienta.
       
      PYT: Gdzie mogę kupić Xbox All Access?
      ODP: Xbox All Access dostępny jest aktualnie w sklepach Media Expert.
  • Opłaty / Finansowanie
    • PYT:Czy skorzystanie z linii kredytowej jest konieczne w celu dokonania zakupu Xbox All Access?
      ODP:Tak. Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest uzyskanie zgodny przez Bank na sfinansowanie zakupu kredytem ratalnym u jednego z banków współpracujących z Media Expert. W tym celu należy poddać się weryfikacji oceny zdolności kredytowej zgodnie z obowiązującymi zasadami i regulaminem Banku w tym wyrażenie zgody na weryfikację przez Bank w BIK (Biurze Informacji Kredytowej).
       
      PYT:Na jakich warunkach otrzymam kredyt na sfinansowanie zakupu Xbox All Access?
      ODP:Zakup Xbox All Access jest możliwy pod warunkiem zatwierdzenia przez jeden z banków współpracujących z Media Expert – kredyt ratalny z RRSO 0% i okresem obowiązywania wynoszącym 24 miesiące. Decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest niezależnie przez bank. Łączna płatność wynosi 2376 zł; koszty wysyłki i inne opłaty naliczane są dodatkowo i mogą się różnić (szacowana cena detaliczna z konsolą Xbox One S 1TB; faktyczne ceny detaliczne mogą być inne). Więcej szczegółów dostępnych u sprzedawcy.

      Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 0,0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2850 zł, całkowita kwota do zapłaty 2850 zł, oprocentowanie stałe 0,00%, całkowity koszt kredytu 0 zł, wpłata własna 0 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05.04.2020 na przykładzie reprezentatywnym. Okres kredytowania wynosi 24 miesiące.

       
      PYT:Czy złożenie wniosku o linię kredytową wpłynie na moją zdolność kredytową?
      ODP:Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta i zostanie podjęta przez Bank udzielający kredyt. Samo złożenie wniosku skutkuje odnotowaniem takiego zdarzenia w BIK.
  • Xbox Game Pass Ultimate
    • PYT:Czym jest Xbox Game Pass Ultimate i jakie zapewnia korzyści?
      ODP:Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje wszystkie korzyści z Xbox Live Gold, a także daje nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole i PC. Ciągle dodawane są nowe tytuły, więc zawsze można zagrać w coś nowego. Korzystaj z ekskluzywnych ofert i zniżek dostępnych tylko dla subskrybentów. Graj razem z przyjaciółmi w najbardziej zaawansowanej sieci do gry wieloosobowej i znajdź swoją następną ulubioną grę. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: https://xbox.com/gamepass.
       
      PYT:Zakup Xbox All Access obejmuje Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące. Co stanie się z moim obecnym członkostwem Xbox Game Pass i/lub Xbox Live Gold, jeżeli zakupię konsolę z Xbox All Access?
      ODP:Jeżeli jesteś już członkiem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass, pozostałe dni twojej subskrypcji zostaną przeliczone na Xbox Game Pass Ultimate według wskaźnika przeliczeniowego i dodane do twojej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (maksymalnego do okresu 36 miesięcy). Członkostwo Xbox Game Pass Ultimate jest ograniczone do 36 miesięcy.

      Jeśli jesteś już członkiem Xbox Game Pass Ultimate, zaczekaj do momentu, gdy saldo przedpłacone z tytułu twojego członkostwa będzie obejmować mniej niż 12 miesięcy, zanim skorzystasz z subskrypcji Ultimate na 24 miesiące poprzez Xbox All Access. Nie ma możliwości skorzystania 24-miesięcznego członkostwa Ultimate w Xbox All Access, jeśli masz więcej niż 12 przedpłaconych miesięcy Xbox Game Pass Ultimate.

      Swoje saldo przedpłat możesz sprawdzić na stronie https://account.microsoft.com/services/. Należy pamiętać, że po przekształceniu subskrypcji na Xbox Game Pass Ultimate nie można przywrócić członkostwa Xbox Live Gold i innych członkostw Game Pass. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: https://xbox.com/gamepass.

       
      PYT:Co stanie się z moją subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate, jeżeli zwrócę mój zakup Xbox All Access?
      ODP: Jeżeli skorzystasz z subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące przed zwrotem swojego zakupu Xbox All Access, Game Pass Ultimate na 24 miesiące zostanie usunięty z twojego konta w momencie zwrotu. Należy pamiętać, że przejście do subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate jest ostateczne - po przejściu do subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate nie można powrócić do poprzedniej subskrypcji. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: https://xbox.com/gamepass.
  • Digital Direct – wykorzystanie
    • PYT:Zakupiłem Xbox All Access. W jaki sposób skorzystać z Xbox Game Pass Ultimate?
      ODP: Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące dostarczana jest bezpośrednio na twoją konsolę. Możesz wykorzystać ją podczas początkowej konfiguracji konsoli lub później w Ustawieniach. W celu wykorzystania subskrypcji podczas początkowej konfiguracji:
      1. Włącz swoją konsolę Xbox i postępuj zgodnie z instrukcjami konfiguracji wyświetlanymi na ekranie.
      2. Zaloguj się przez konto Microsoft, do którego chcesz przypisać subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate.
      3. Na ekranie zatytułowanym Dołączone do tej konsoli wybierz Xbox All Access, a następnie Wykorzystaj. Możesz też wybrać opcję Zdecyduj późnej i wykorzystać subskrypcję z poziomu Ustawień, korzystając z aktualnego lub innego konta Microsoft.

      W celu wykorzystania subskrypcji po konfiguracji konsoli:
      1. Upewnij się, że jesteś zalogowany na konto Microsoft, do którego chcesz przypisać subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate.
      2. Naciśnij na kontrolerze przycisk Xbox , aby otworzyć przewodnik, a następnie wybierz kolejno:
        • Ustawienia > Konto > Dołączone do tej konsoli Xbox > Xbox All Access > Wykorzystaj.
        • Moje gry i aplikacje > Zobacz wszystkie > Pełna biblioteka i przejrzyj swoje oferty w obszarze Dostępne oferty.
      PYT:Co powinienem zrobić, jeśli zakupiłem Xbox All Access, ale nie widzę opcji wykorzystania Xbox Game Pass Ultimate na mojej konsoli?
      ODP:Jeżeli nie widzisz opcji wykorzystania Xbox Game Pass Ultimate w ramach pierwszej konfiguracji i/lub poprzez Ustawienia (https://beta.support.xbox.com/help/games-apps/game-setup-and-play/digital-direct-find-and-redeem-your-offers) skontaktuj się ze sklepem Media Expert, z którego zakupiłeś Xbox All Access. Pracownik sklepu Media Expert zweryfikuje twoje konto Xbox All Access i określi dalsze działania.
       
      PYT:Czy subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące zawsze musi wykorzystać osoba, która zakupiła Xbox All Access?
      ODP:Nie, każdy może wykorzystać członkostwo na konsoli zakupionej z Xbox All Access.
  • Zwroty / Wymiany
    • PYT:Czy mogę zwrócić konsolę/zestaw Xbox One zakupioną(y) z Xbox All Access?
      ODP: W momencie zakupu Xbox All Access kupujesz konsolę i pełną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące. Jeśli konsola okaże się niesprawna zaraz po jej zakupie, możesz wymienić produkt w Media Expert na nową konsolę Xbox maksymalnie do 30 dni od daty jej zakupu. Jeśli konsola zepsuje się po 30 dniach od daty zakupu, wtedy urządzenie podlega możliwości naprawy w autoryzowanym serwisie Xbox (sprawdź „Co się stanie, jeżeli moja konsola się zepsuje?”). Konsola zakupiona z Xbox All Access nie podlega zwrotom.
       
      PYT:Czy mogę anulować swoją subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate i obniżyć wartość opłaty?
      ODP:Nie. Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate uwzględniona jest w zakupie Xbox All Access. Nie można anulować subskrypcji i obniżyć miesięcznych opłat.
  • Naprawy / Gwarancja / Rozwiązywanie problemów sprzętowych
    • PYT:Co się stanie, jeżeli moja konsola się zepsuje?
      ODP: Xbox All Access zapewnia konsolę i subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące bezpośrednio po zakupie. Konsola Xbox jest objęta Ograniczoną Gwarancją Microsoft obowiązującą przez 2 lata (1 rok w przypadku kontrolera) bez względu na długość okresu finansowania. W razie usterki konsoli po upływie 2 lat (lub kontrolera po 1 roku) odpowiedzialność leży po twojej stronie. Należy pamiętać, że miesięczne opłaty będą kontynuowane do momentu pełnej spłaty salda Xbox All Access, nawet jeśli konsola przestanie działać. Aby złożyć zlecenie naprawy wejdź na stronę https://account.microsoft.com/devices/.
       
       
      https://www.mediaexpert.pl/lp,8040-microsoft-xbox-all-access?clickId=53079

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tak, tylko to nadal jest 0% tyle ze obsługiwane przez zewnętrzna formę kredytową. W UK jest tak samo są dwa sklepy, które oferują AA i tez jest obsługiwane przez zewnętrza firmę. Na dzień dziejszy w Smyths można zamówić Series S oraz One S. Mocniejsza wersja konsoli póki co niedostępna on line, jak i u sprzedawców 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Zamówiłem XSX w MediaExpert we Wrocławiu, odbiór Aleja Bielany. Kilka dni później info o lockdown’ie, więc dzwonię na infolinie czy mam gdzieś przekierować, np. do normalnie funkcjonującego sklepu na Granicznej. Odpowiedź: punkt odbioru działa normalnie i normalnie Pan odbierze na premierę. Pytam czy formalności z Xbox all access też tam załatwię? Tak oczywiście. 
Przyjechałem kilka minut po 10 i musiałem tłumaczyć co to XAA. Zielonego pojęcia nie mieli, dzwonili do centrali, w końcu odesłali mnie na Graniczną, gdzie cudem wyszarpałem egzemplarz dla siebie. Na granicznej inna bajka. Gość ogarnął wszystko w pół h, mimo ze kolejka innych chętnych była, szło sprawnie. Do tego bez problemu dobrałem pada i wyszedłem z XAA w cenie 154,50zl miesięcznie. Więc to niekoniecznie Media Expert zły, a niektóre punkty. Zresztą - podkreślał mi to sam pracownik sklepu na Granicznej, że mają masę Klientów, którzy odbili się na Alei Bielany. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.