Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, PanKamil napisał:

Mi tez wersja z plusa w zupełności wystarczy bo fanem fajnali nie jestem ani sentymentu nie mam. Ponoc aby ograc xv to trzeba było jakiś film obejrzeć xd za to XVI wygląda juz bardzo ciekawie i trafia w moje gusta jeżeli chodzi o klimat.

 

zgadza się, żeby coś ogarniać XV to trzeba się posiłkować Kingsglaive =) japsy i ich odchyły, nic nowego 

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam
Mam pytanko w luty była w plusie gra Control ultimate na ps4 i ps5 dodalem do konta gre i zainstalowałem na ps5 i teraz jak chce zaktualizować do wersji  na ps5 to wyskakuje komunikat że trzeba zapłacić. Wersja ultimate miała mieć darmową aktualizacje jak się ja ma w wersji ps4. Czy trzeba było dodać te gry w osobnych wersjach do konta czy jak? Czyli jak gram na wersji z ps4 to nie mam poprawionej ?

Odnośnik do komentarza
Gość kufir
15 godzin temu, Square napisał:

Nie bardzo. Wbijasz do sklepu i ściągasz, nie trzeba się bawić w jakieś zasysanie wersji PS4 w pierwszej kolejności czy inne kombinacje.

 

No właśnie ja nie wiem o co chodzi z tymi wersjami na PS4.

U mnie normalnie ze sklepu gdy korzystam z PS5 gry ściągają się w odpowiedniej wersji do nowej konsoli.

A wszystkie gry które mam na PS4 na zewnętrznym dysku same zaktualizowały się do wersji PS5 (czasami konsola prosiła o włożenie płyty do napędu)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolejna akcja PlayAtHome - m.in. Horizon: Zero Dawn w kompletnej edycji za darmo. No i świetny moment by spróbować pierwszy raz PS VR (Moss, Rez Infinite, Paper Beast, Astrobot, Thumper)!

 

Edit: I jeszcze dodatkowo 3-miesięczny trial na Funimation, żeby nadrobić animców. Jakby co to potwierdzam, że serwis bardzo w porządku działa na wszelkiego rodzaju VPN-ach. Także na Smart TV (testowane na Samsungu). Będzie powtóreczka Bebopa. :obama: 

 

 

 

 

Edytowane przez Cedric
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

oni sami nie wiedzą co chcą "zobaczymy czy się Collection przyjmie" , "model GamePassa nie ma sensu" ale konkurent ich szybko zweryfikuje, Sony stety niestety jest znane z odgapiania różnych patentów :p (żeby nie szukać daleko - XBL), myślę że do E3 już będzie wszystko wiadome

 

GIF by Giphy QA - Find & Share on GIPHY

 

Cytat

Sony Interactive Entertainment president and CEO, Jim Ryan, gave an interview to the Tass Russian News Agency where he was asked how Sony will respond to Microsoft's Game Pass. Nobody was really expecting Sony to do anything were they? So Ryan's answer is surprising, "There is actually news to come, but just not today. We have PlayStation Now which is our subscription service, and that is available in a number of markets."

 

Sony hasn’t decided whether it will expand the PlayStation Plus Collection (nme.com)

 

PlayStation's Jim Ryan: "We want to give gamers certainty that they're buying a true next-generation console" | GamesIndustry.biz

 

 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, nero2082 napisał:

oni sami nie wiedzą co chcą "zobaczymy czy się Collection przyjmie" , "model GamePassa nie ma sensu" ale konkurent ich szybko zweryfikuje, Sony stety niestety jest znane z odgapiania różnych patentów :p (żeby nie szukać daleko - XBL), myślę że do E3 już będzie wszystko wiadome

 

GIF by Giphy QA - Find & Share on GIPHY

 

 

Sony hasn’t decided whether it will expand the PlayStation Plus Collection (nme.com)

 

PlayStation's Jim Ryan: "We want to give gamers certainty that they're buying a true next-generation console" | GamesIndustry.biz

 

 

Co do abonamentów jim mówił, że mają pojechać z psnow ale więcej info będzie później w tym roku. Polaków jednak to pewnie ominie :dynia:

 

"There is actually news to come, but just not today," Ryan says. "We have PlayStation Now which is our subscription service, and that is available in a number of markets"

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...