Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jak ktoś ma dodatkowe konto na PSN z bardziej cywilizowanych krajów (USA, UK) to świeżo donoszę, że pobieranie gier z PS NOW działa bez problemu. Akurat trafił mi się kodzik na miesiąc na jedno moje zagraniczne konto, więc postanowiłem spróbować. 

 

Zalogowałem się więc na utworzone kilka lat temu amerykańskie konto, wpisałem kodzik, aktywowałem usługę, podpiąłem konto do PS5 i śmiga. Wystarczy wejść na konto z aktywną subskrypcją i pobierać normalnie gierki. Po pobraniu bez problemu też śmigają na innych, polskich kontach. Streamingu nie sprawdzałem.

 

Sama zawartość serwisu to sporo gierek, który już też były w Plusie, więc jak ktoś regularnie dodawał tam gry, to aż tak wiele nie nowego tam nie znajdzie, ALE też nie jest całkowicie źle, bo mamy: 

  • prawie całą działalność Bethesdy z tej generacji - Doom, Prey, Rage 2, Evil Within 1 i 2, Wolfenstein 1 i 2, Dishonored 2)
  • trochę ekskluzywnych pozycji - MediEvil, Horizon Complete Edition, Days Gone, LocoRoco itp.  No i Killzone Shadow Fall w końcu do ogrania :D 
  • różne inne fajne gierki (Kingdom Come, Wreckfest, Injustice 2, F1 2020, Trine 4, The Surge 2, Hitman 2)
  • trochę mniejszych pozycji (Dead Cells, Torment, Shadow of the Beast, Trine 4)
  • i sporo innych tytułów

No całkiem nieźle, jak ktoś ma spory backlog. :notbad:

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jaka jest różnica między "dodaj do wishlisty" a "obserwuj" przy danej grze w PSN?

 

Aż w końcu się skusiłem na ten klucz do PSN 365 żeby załapać się ostatnie dni na Just Cause 4 + zaraz będzie Greedfall, którego i tak miałem kupić w pudełku. Nigdy nie miałem parcia na granie online, ale przekopanie się przez PS4 Collection za cenę zestawu sushi to mega deal :usmiech:

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, _Red_ napisał:

Jaka jest różnica między "dodaj do wishlisty" a "obserwuj" przy danej grze w PSN?

 

Aż w końcu się skusiłem na ten klucz do PSN 365 żeby załapać się ostatnie dni na Just Cause 4 + zaraz będzie Greedfall, którego i tak miałem kupić w pudełku. Nigdy nie miałem parcia na granie online, ale przekopanie się przez PS4 Collection za cenę zestawu sushi to mega deal :usmiech:

No nie wiem w co tam jeszcze nie grałeś z tej kolekcji ale sztosy tam są nieziemskie. 

Odnośnik do komentarza

No w wishliście sobie sprawdzasz szybko ceny tego czym jesteś zainteresowany bez latania po całym sklepie.

Dodając grę czy apke do biblioteki automatycznie ją obserwujesz. Np mając God of Wara będziesz wiedział kiedy Kratos trafił do Fortnite'a. Takie wiadomości są dostępne na konsoli przez tydzień od momentu publikacji. Ogólnie spoko opcja, szczególnie do nowych gier, jedyny minus jest taki, że nawet po sprawdzeniu newsa nie znika on z listy, tylko trzeba czekać te siedem dni.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...