Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VI: Zasłońcie usta i nos.


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy wszyscy myśleli, że już był spokój to wyszli @Velius i @Grabek z okopu. Spojrzeli, rzucili i się schowali, a ja mam przez to jakiś czad na bani :obama:

unknown.png

 

Ten gift potężny długo na koncie nie zabawił, bo przyszły trzy gierki i przy każdej będę się wyśmienicie bawił :banderas:

Rycerz z łopatą, co skacze po platformach - nie miałem z nią do czynienia, a podobno wyborna:

Spoiler

unknown.png

 

Turowa strategia, choć też i gra logiczna. Bronimy miasta, by nikt budynków nie podniszczał:

Spoiler

unknown.png

 

I przygody kopacza, choć nie Lewandowskiego - na małym ekranie wygląda to przepięknie, panie kolego:

Spoiler

unknown.png

 

Choć bawić się nie chciałem i udziału brać nie zamierzałem to jak zobaczyłem ten prezent to zasiadłem i oniemiałem. Dzięki Wam, koledzy - pojeby z Was chore, a potrawka z indyków musi zmierzyć się ze Zbychem-potworem. Switcha odpalam, siemanko i nara :banderas:

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego, że kolegów @Velius @Bzduras @Grabek @Rayos muszę docenić za taką partyzantkę jaka się tu właśnie wydarzyła :hi:

 

Zaczęło się niepozornie, kolega Velius zaczął mały wywiad i kiedy przełączylem się z powrotem na Discorda, moim oczom ukazał się taki oto gift:

 

IMG_20201231_010034.thumb.png.31946d0a767656af3d0d78398270987c.png

 

Nie będę ukrywał, że przeżyłem taki szok, że gdybym nie dostał jasnych wskazówek, to nie ogarnąłbym nawet, że na grafice jest coś więcej poza kodem :dynia:

 

Tak się roztrząsłem, że czym prędzej rzuciłem się do aktywacji kodu. Małe czary mary (w końcu Brazylia), wrzucam keya, aktywuje i w tym momencie dzieje się to:

 

Screenshot_20201231_010049.thumb.jpg.62e8d356b1be14bb993e22d85e606fc5.jpg

 

Patrzę i ***wa nie wierzę co się właśnie odwaliło. Tak jak siedziałem tak wstałem i musiałem to rozchodzić, bo totalnie mnie zdmuchnęło z planszy. 

Panowie mnie rozwalili na części pierwsze i doprowadzili do totalnej destrukcji mojego mózgu.

Jak zobaczyłem ekran z prawdziwą zawartością mojego prezentu to wydarzyło się to w mojej głowie:

 

spacer.png

 

Jestem w kawałkach i nie mogę się pozbierać. Naprawdę brak słów tym bardziej, że z każdym z was polowaliśmy w siebie wzajemnie i w ogóle nie przypuszczałem, że ktoś tu jeszcze planuje zrzucić jakąś atomówkę. 

I cytując klasyka - nie mogę wstać bo faktycznie się zesralem... 

 

spacer.png

 

Szacun i dziękuję wam raz jeszcze! 

 

PS. Ale nadal czekam na tego NFSa, co nie? :dynia:

  • Plusik 2
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Awesome Animated Explosion Gifs at Best Animations | Animation, Pixel art,  Explosion

Ale tu jebło :obama:

I mi sie jeszcze oberwało niespodziewanie od @Labtec :obama: Dzisiaj bede na sylwka DJ'em, bede teściowi puszczal nuty, które nie sa co prawda w jego sferze zainteresowań ale trudno.

 

obraz.thumb.png.7a764dee6ef76e92a1b8f62ab0d0e07b.png

 

Ale szok, dziekuje bardzo, no bomba poprostu :fsg:

 

Jeszcze @Matriks_1111dowalił petarde przed sylwkiem :banderas:

 

obraz.thumb.png.8b79c2d4b7ed1d8d75253248e2ceb220.png

 

Dziekuje bardzo, bedzie kiedys grane xd

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja juz powoli zamykam swój karton dla giftów i nie maja wstępu bo to co sie dzis stało to jakis rozpyerdol po prostu.

 

Najpierw @Rayosmnie tak dojechal ze zbieralem sie przez 4 godziny i prałem gacie. Nie mogłem uwierzyc co mi podrzucił, w sumie to nadal nie moge.

 

unknown.png

 

Jontron GIF - Jontron - Discover & Share GIFs

 

A potem wjechal @Matriks_1111i dobił ostatecznie tak że straciłem przytomność.

 

obraz.png.47a0c3194b22b5d32ce9307ecff6a9b4.png

 

 

 

Understand GIFs - Get the best gif on GIFER

 

Nie dość ze PES to jeszcze Juventus :obama:

 

Juz nawet nie potrafie za to wszystko dziękować, jesteście wariaty.

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Panowie, mam nadzieje ze debiut mialem udany. Tak wogole to padlem przy polowie pierwszego ostrzalu z synchro na godzine 0:01 dla wszystkich, po polowie zaczelem wpisywac zyczenia urodzinowe zamiast swiateczne, mylilem godziny i daty bo juz mi sie wszystko w bani nie miescilo xD 2 dni pozniej dalej bylo slabo i ostatnimi silami robiac prezent ogarnelem wszystko jak trzeba ale mam nadzieje ze bylo ok z mojej strony bo rozdawanie niewidzialnych prezentow swiatecznych jeszcze nigdy nie bylo tak fajne jak w tym roku :D 

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie @Labtec @Matriks_1111 ! Na pewno ogram ponownie te klasyki. Są to gierki dosyć ważne w moim growym żyćku. 

IMG_20210104_125929.thumb.jpg.41fa3342335462926ef8e5d2cb18d977.jpg

:lapka:IMG_20210104_125351.thumb.jpg.b55a3d97325d8382d0ccb7592f4a0041.jpg

 

Mam jeszcze ogólne pytanie do wszystkich. Przed świętami wysłałem prezenty i widzę ,że dwa z nich nie są zaakceptowane. Promo z tego co wiem jest do 04.01. Po tym terminie te prezenty nie znikną nie  xd?

 

Dzięki wszystkim za tą edycję, była równie dobra jak rok temu. Może się mało udzielałem ale w tym roku było mi wygodniej brać udział w jeden dzień przed świętami:lapka:

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...