Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VI: Zasłońcie usta i nos.


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem się kryć, ale chłopaki i tak ustrzelili mnie, trafiony zatopiony :obama:

 

XDTyhmL.jpg

 

Dzięki @Ukukuki , ostatnia cześć FF13 trylogii, miałem wszystkie 3 na PS3 ale tylko pierwsza cześć skończyłem a potem jakoś czasu nie było, jak wyszło na PC to sprzedałem PS3 gierki bo jak wiadomo nie ma co się męczyć z tym na PS3 w 720p í 20 klatkach jak można na PC porcik ograć

 

rqBXOGA.jpg

 

Sam pan mikołaj mnie odwiedził, dzięki @Velius! jedynka to naprawdę piękna gra, dobre rzeczy słyszałem o dwójce wiec dodaje do "priority backlog" 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

unknown.png

 

@Rayos i @Matriks_1111 sprawili ze staremu bykowi łzy pociekły, żonie musialem powiedziec ze to przez cebula która kroi z tesciowa w kuchni a prawda to juz nie to ze taka gierka na obrazku, tylko GEST, chłopaki ulozyli wiersz, wlozyli czas w research i to 2h przed wigilia, jestem wzruszony.

 

Cytat

Niech Ci służy, uśmiech sprawia, 
I by przy każdym nań spojrzeniu. 
Ewidentnie w twoich oczach,
Radość była w gry sprawdzeniu.

Rzeczywistość jest dziś taka, 
Empatią innych zaraziłeś. 
Prezentami się rzucamy, 
Limit w koncie przekroczyłeś. 

I możemy toczyć boje, 
Czy tu wszyscy są normalni. 
Ale czy to takie ważne, 
Naszym mottem "niebanalni"!

 Teraz wjeżdża porcja kodów. 
Z liter ułóż tytuł gry.
Matriks, Rayos pozdrawiają,
A co złego to nie my xD 

 

No takiego czegos to sie nie spodziewalem.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Człowiek w spokoju idzie wziąć prysznic bo Wigilia za pasem, spełniony po udanym ataku na Velsa i Grabka a tu się okazuje, że Papa Miś vel @Rayos do spółki z ojcem założycielem @Velius się zasadzili na mnie trzy dzielnice dalej, na wielopoziomowym parkingu w vanie i z rekordowej odległości zasadzili mi headshota takiego, że się tak zgrzałem jak to zobaczyłem, że przez chwilę zastanawiałem się czy nie wrócić znowu pod prysznic. 

 

 

spacer.png

 

I tak oto okazało się, że @Rayos równolegle koordynował kilka ataków, a my byliśmy wszystkiego totalnie nieświadomi - nice job! 

 

IMG_20201224_212355.png.229cb0e0fd3b3665b782c650ddc27b2a.png

 

Panowie, za prezent bardzo dziękuję i powiedziałbym, że jeszcze się policzymy ale obawiam się, że ja już zostałem ostatecznie ustrzelony na amen :dynia:

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...