Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VI: Zasłońcie usta i nos.


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Chowałem się w tym roku trochę bo mam za duży backlog żeby jeszcze gierki od forumka dostawać ale @Velius jak co roku zostawił mi coś pod choinką :santa:

Dzięki stary! I to prawda, VR u mnie jest grane dość regularnie i ten stos kabli mam podłączony od kliku miesięcy non stop :D

133344349_699766214069382_7423788853026844247_n.jpg

Edytowane przez UberAdi
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

obraz.thumb.png.7dd79b2a1b36e0d89fef10f08ffd6cd0.png

 

Pin by Костя Галенко on приколы in 2020 | Funny gif, Hattie mcdaniel,  Surprise face

 

Łojezu, jak juz człowiek niczego sie nie spodziewal bo myslal ze wyczerpał limit prezentów w tym roku @Mild_smokerzaatakował z nienacka az podskoczyłem w fotelu. Dziekuje bardzo, slyszalem duzo dobrego o tej gierce, mam nadzieje ze dam rade pograc bez zmiany gaci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

KURWA

 

Ten rok miał być u mnie cichy. Specjalnie zablokowałem listę żeby nikt mi nic nie kupował, bo i tak na razie na pc nie siedzę a tutaj wlatuje mi kominem Łukasz i robi tak:

 

Pięknie dziękuje. Nie chce się żalić bo każdy ma swoje problemy ale pochowałem ojca i odkładamy pieniądze na remont mieszkania po nim. Dlatego musiałem w tym roku trochę zastopować lecz mogłem się w sumie spodziewać, że zawsze znajdziecie sposób by mnie wywołać :D

Bez tytułu.jpg

IMG_20201225_143857.jpg

  • Plusik 3
  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

unknown.png

 

Wiadomość od użytkowników @Bzduras(YOGO - You Gift Only Once), @Matriks_1111 oraz @Grabek z prośbą o azyl w kartonie bo...

 

 

obraz.png.6ae44c1f98995bac9de0eec68215f1b2.pngobraz.png.41d75fc064f5a02a3fb583b1762a8876.pngobraz.png.757b3428550006b3246ee9b82a1a6c29.png


obraz.png.b7a3124691e549cc1338a8eff73ecb82.pngobraz.png.00a3b0f98d6990ff1385cb0ce7fdd5fd.png

 

When you try your best | Anime Amino

 

CO JEST DO CHOLERY, chłopaki wjezdzaja na PW, bez zapowiedzi kłada bombe na ryj i wychodza jakby nigdy nic. Ja juz nawet nie dziekuje, ide sie zbierac, papier toaletowy pod ręką, brak słów qrwa wychodze na dwór czy cos, rozyebany jestem i poskładany dziekuje dobranoc.

 

KFC Cartman Exploding Head Reaction on Make a GIF

obraz.png

 

 

 

 

 

obraz.png

obraz.png

obraz.png

obraz.png

obraz.png

  • Lubię! 5
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja już chyba nie mam mocy obdarowywania w tym roku a WL mam okropnie drogą, niemniej dziękuję każdemu z Was za prezent tym razem ustrzelił mnie @Kymel.
Dziękuję że mogłem kogoś parę razy tu obdarować. To dla mnie wiele znaczy w tym trudnym roku. Wspaniale że stawiliśmy się tak licznie - znów poczułem jakbym nie był sam na świecie. Kocham Was i jedyne czego żałuję to, że nie mogłem dać prezentu każdemu. Za rok wam bomby wsadzę w buzie i odpalę żeby mieć pewność, że trafiłem mocno i celnie   

Kamel -  Drug Dealer .png

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Myśl ze cokolwiek jeszcze dostane była tak abstrakcyjna ze jak wleciało to co wleciało od @Widgetto prawie sie utopiłem w wannie.

 

jp.thumb.png.2830aaeaef341c024b73a2c8bf52ec26.png

 

A w kodziku:
 

Screenshot_20201226-104027_Samsung_Internet.jpg?width=1193&height=610

 

Crazy GIFs | Tenor

@Widgetmordo nie wiem co powiedziec, taka bomba z rana w drugi dzień świąt, bedzie grany klejnot generacji w 60 fpsach :obama: Juz brakuje weny na dziekowanie i pewnie zakonczylbym swojego posta gdyby nie to ze Papa Miś vel @Rayospostradał zmysły i zrzucił mi na chate ostatnią atomówke, która całkowicie dobiła resztki poczytalnosc jakie mialem.

 

unknown.png?width=950&height=610

 

What Wtf GIF - What Wtf Confused - Discover & Share GIFs | Gif, Confused,  Discover

 

CO JEST QRWWAA :obama: Gra numer 2000 w bibliotece Steam, łeb rozyebany to juz jest napad w biały dzien i karalny, niech ktos przygotuje karton dla Rayosa bo przesadził :obama:

 

Ja yebie.

 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...