Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VI: Zasłońcie usta i nos.


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Velius napisał:

 @blantmanuderzyl od najmniej spodziewanej strony i wjechal przez Xboxa :obama:

 

obraz.png.09ca8f0c2b7cccac5cbd9f40c7340654.png

 

Ale bedzie VRRRRR na telewizorku :banderas:

Dzisiaj napisałeś mi na pw 

Cytat

i takie pytanko, jak dziala Witcher 3 na xboksie? (...) Pytam tutaj bo jak napisze gdzies publiczniet o zaraz ktos kupi

no to możesz teraz sam sprawdzić :pawel:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

image.png.6252a00359064ee0c2c53c076d9958d9.png

 

Dziękuje pięknie! Oczywiście ,że mam sentyment ale niestety tylko do jedynki. Dwójeczka miała zbyt duże wymagania :)

 

image.png.432329fcc37b5a771150cdaffcd82df3.png

 

Oby chociaż było w połowie miodne jak wersja z NESa :D

 

image.png.9f05300cfb61f892ec5895a6deb7b5c5.png

 

Pierwsza część to jest jedynka gierka z tego gatunku jaką dałem radę skończyć i bawiłem się przy tym świetnie! Dziękuje :wub:

 

Odnośnik do komentarza

Panowie @Sven Froost i @Ukukuki SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za pamięć!

 

Vesperie na pewno ogram ponownie, bo to moja ulubiona czesc, a ta wersja ma dodatki ktore wczesniej byly eksluzywne dla Japonii. Super prezent :banana:

 

Frosti, ryzykujac ze zabrzmie jak niewdzieczny chuj, musze odrzucic. Bardzo malo gram w FPSy, a i tak wybieram tylo takie ktore sa mocno nastawione na fabule. Dodatkowo omijam jakakolwiek rywalizacje online po tym jak przegralem w league of legends z 5 lat swojego zycia ;) przepraszam, ale mam nadzieje ze zrozumiesz i ze prezent trafi dla kogos kto go bardziej doceni!

 

image.thumb.png.6f412c38b52d6c94c7eacd5d7148701e.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziękuję @Sven Froostza niespodziewany prezent. Zero time przyjmuje z przyjemnością ale drugi muszę odrzucić bo niestety nie gram w tego typu gry. Jestem człowiekiem grającym tylko w gry singlowe a najlepiej z fabuła xD. Dziękuję za pamięć

Screenshot_20201223-175916.jpg

Screenshot_20201223-175901.jpg

Odnośnik do komentarza

@blantmanSpoko, jak by cos bylo nie tak z aktywacja to napisz bo ja juz nie ogarnialem i dlatego wyszly 2 xD 2 i pol godziny robilem zakupy, jeszcze podczas nich jakas fajna Wenezuelka pisala do mnie ze chce jechac na sponsorowane wakacje a pozniej moja matka zebym jej cos szybko przetlumaczyl :wacko::mellow: Takze jak cos by bylo nie tak to napisz xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...