Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VI: Zasłońcie usta i nos.


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

I sidequesty, sidequesty są bardzo dobre. Oprócz skopanej warstwy technicznej mi gra siadła bardzo mocno, jeśli obdarowywany ma odpowiednio mocnego PC to prawdopodobnie nie będzie to stracony hajs. Zresztą, komisarz Ryba już wyjaśnił w swoim oświadczeniu.

 

image0.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Człowiek wraca do domu, chory, wykończony, w pewnym momencie bierze telefon do ręki a tam discord i @Velius widzę coś tam skrobie do mnie. Otwieram, coś tam zakręcony odpisałem i patrzę, że w powiadomieniach pojawiaja się mail. Wchodzę i co widzę?

Screenshot_20201221_213417.thumb.jpg.909972b42ea01f10cf176d555ce4d36a.jpg

Myślę sobie - no pięknie mnie zrobili koledzy @Velius i @Grabek. Wczoraj wrzuciłem na WL a dziś już ładuje w giftach :yao:

Piszę, że ich chyba p0yeba00 z tym PESem i dostaję delikatną sugestię żebym dokładnie sprawdził maila. 

CJK sobie myślę i szybki check. 

 

spacer.png

Screenshot_20201221_213500.thumb.jpg.dbb453eaaed59571abda21a1a1ffef85.jpg

 

Co tu się właśnie odjaniepawliło to ja nie wiem :mog:

Dobrze, że mały akurat chciał na nocnik to przynajmniej portek nie zasyfiłem i było gdzie zrobić zrzut awaryjny :dynia:

Jeszcze dobrze się człowiek nie przygotował do Świat, a tu już go bombardują znienacka. 

Panowie ogromne dzięki za gifty, bo zmiotły mnie z planszy i wskakują na pierwsze miejsce do ogrania w najbliższym czasie. 

 

Ale, ale! Jest komunikat. Jak to ktoś kiedyś powiedział - kości zostały rzucone :D

 

A kolegom @Velius i @Grabek raz jeszcze ogromny szacun za dobór prezentów :hi:

Edytowane przez Matriks_1111
  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...