Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VI: Zasłońcie usta i nos.


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Steam mi ledwo chodzi, chcialem byc pierwszy ale ktos we mnie rzucil bombą i mi az wywalilo klienta całego, uruchamiam ponownie a tu takie cyrki :obama::obama:

 

obraz.thumb.png.c2f3293dce399725228b724028dac933.png

@estelna bogato daje dwa razy to samo, takiego czegos jeszcze nie bylo. Alez otwarcie, az podskoczylem jak zobaczylem ikonke ze wlecial prezent, dziekuje bardzo, co roku wchodzi jakis partyzant i robi zadyme :banderas:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Eh.. Panowie, serio.. nie wiem co z tym zrobić, serio nie jestem w stanie wydusić grosza w tym roku, i nie chce żebyście na mnie kasę marnowali... W sensie, skupcie się na innych osobach które tutaj też są i będą w Was rzucać ostrymi bombami, a ja będę w tym roku po prostu obserwatorem. Chce w tym roku dużo dać, bo dużo dostałem od fajnego community które stworzyłem na streamku i do tego community też Was zapraszam.

Chyba nie mogę tego przyjąć Panowie..

spacer.png
 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

@Rayos sorry za odrzucenie prezentu, ale jak widzisz wyżej niżej @WolfVeto był szybszy ;) Zwracam i mam nadzieję, że prezent trafi do kogoś innego.

 

Dzięki wielkie panowie. Grube rozkminy natury etycznej i 'o co tu krwa chodzi' przede mną ;)

 

Taka bomba, że mi się kierunki pierdolą :obama:

 

image.png.88d317badd79cb5e10b438d5cbb446da.png

 

 

image.png.69faf87d0f236ed913f25baeb4713993.png

 

image.png.57a4711e1bfdcd5506cf401975f3d361.png

 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, estel napisał:

@Rayos @Bzduras z waszymi profilami chyba coś nie tak. Wishlisty nie widzę. Chyba, że celowo się zabunkrowaliście w schronie ;)

Profil mam prywatny, celowo ustawiłem na czas akcji. Powtarzam kolejny raz, nie biorę udziału, nie chcę prezentów, jak macie mi coś kupić to wyślijcie to komuś innemu. Mam swoje powody w tym roku ku takiemu stanowi rzeczy, także z góry dziękuję za pamięć, ale odmawiam przyjmowania giftów.

  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał:

Profil mam prywatny, celowo ustawiłem na czas akcji. Powtarzam kolejny raz, nie biorę udziału, nie chcę prezentów, jak macie mi coś kupić to wyślijcie to komuś innemu. Mam swoje powody w tym roku ku takiemu stanowi rzeczy, także z góry dziękuję za pamięć, ale odmawiam przyjmowania giftów.

Niepisana zasada forumowego Winter Sale - kiedy piszesz, że nic nie chcesz, stajesz się większym celem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...