Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VI: Zasłońcie usta i nos.


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

No hejka, to i ja się chyba udzielę bo jakoś tak się poczuwam do tego żeby coś tutaj napisać. Bo tutaj jak w domku, zawsze miło i przyjemnie.

Ja w tym roku totalnie odpadam, rezygnuję z eventu ( nie to nie jest reklama ) bo zacząłem jakiś czas temu streamować i zdecydowałem się że u siebie organizuje event świąteczny i na streamie rozdaje gierki. Więc będę wdzięczny jeśli nie weźmiecie mnie pod lunetę bo nie odwdzięczę się w tym roku :( Niestety rok był słaby, a do tego między czasie doszedł mi kredyt na rtx 3080 ( której jeszcze nie mam XDDD ), i parę innych wydatków ( zaręczyłem się!!! ).

Jedynie co to mogę Was zaprosić na końcówkę eventu do mnie, dzisiaj i jutro rozdaje jeszcze jakieś spoko gierki, a 24 w samą wigilię plan jest taki że ktoś dostanie Cymbergaja 2137 albo równowartość gierek na steam.

Tutaj podrzucam grafikę eventu i rozdane gierki.

 

spacer.png

 

Dzięki że mogłem brać udział w czymś tak magicznym, ale też próbuje coś stworzyć i mam nadzieję że zrozumiecie, w tym roku na pewno mi się nie uda, ale mam nadzieję że przyszły rok będzie dla mnie lepszy i że będę mógł stworzyć drugą edycję Kalendarza i wziąć udział tutaj <3

PS.1 SERIO NIC MI NIE DAWAĆ
PS.2 TO NIE JEST REKLAMA - ale zapraszam Kappa

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem aktualną listę uczestników (czyli wszystkich co zostawili posta w tym temacie). Ci którzy mają znak zapytania proszeni są o uzupełnienie profilu (chyba, ze nie chcecie BARDZO brać udziału to dostaniecie rózgę, ewentualnie zimną pitce od Bzdurasa):

 

Uczestnicy Forumkowy Steam Sale - Epizod VI 2020

Steam ID: Velsu -> Velsu
Steam ID: Widget447 -> Widget
Steam ID: Matriks1111 -> Matriks_1111
Steam ID: Ukukuki -> Ukukuki
Steam ID: bzduras -> Bzduras
Steam ID: edi_tempura -> estel
Steam ID: ofi9000 -> oFi
Steam ID: ? -> mozi
Steam ID: Danteveli -> Dante
Steam ID: tomzacz -> tomzacz
Steam ID: Huragan44 -> WolfVeto
Steam ID: Ciemaki -> Mild_smoker
Steam ID: blantman -> blantman
Steam ID: ? -> suteq
Steam ID: rayospl -> Rayos
Steam ID: ? -> Grabek
Steam ID: ? -> Bigby
Steam ID: DarkFrantik -> Frantik

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Symbolicznie czy nie, ważne że razem <3 

Godzinę temu, Bzduras napisał:

Były czystki na liście, wpadłeś pod kosiarkę.

 

Swoją drogą wymowne, że dopiero teraz na to wpadłeś - robiłem akcję Wielkiego Oczyszczenia... w styczniu :ragus:

Wymowne czy nie, dziwnie się poczułem że Ciebie nie "mam". Zapewniam Cię, że mam znajomych na steamie którzy dużo szybciej zauważyli by mój brak na Discordzie niż steam i podejrzewam że wynika to z rzeczy dość prozaicznej, ot częściej komunikują się na DS niż steam. No offence 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, oFi napisał:

Zrobiłem aktualną listę uczestników (czyli wszystkich co zostawili posta w tym temacie). Ci którzy mają znak zapytania proszeni są o uzupełnienie profilu (chyba, ze nie chcecie BARDZO brać udziału to dostaniecie rózgę, ewentualnie zimną pitce od Bzdurasa):

 

Uczestnicy Forumkowy Steam Sale - Epizod VI 2020

Steam ID: Velsu -> Velsu
Steam ID: Widget447 -> Widget
Steam ID: Matriks1111 -> Matriks_1111
Steam ID: Ukukuki -> Ukukuki
Steam ID: bzduras -> Bzduras
Steam ID: edi_tempura -> estel
Steam ID: ofi9000 -> oFi
Steam ID: ? -> mozi
Steam ID: Danteveli -> Dante
Steam ID: tomzacz -> tomzacz
Steam ID: Huragan44 -> WolfVeto
Steam ID: Ciemaki -> Mild_smoker
Steam ID: blantman -> blantman
Steam ID: ? -> suteq
Steam ID: rayospl -> Rayos
Steam ID: ? -> Grabek
Steam ID: ? -> Bigby
 

Trzeba by zebrac id ze wszystkich edycji bo na zmiane sie ludzie zapisywali, w tej jak i poprzedniej jest bez zapisów, poprostu jak ktos uwaza i czuje ze chce byc mikołajem to może to zrobić. Jak ktos potrzebuje namiar id albo cos to zawsze moze napisac do kogos lub do mnie i chetnie pomoge, w wiekszosci przypadków nawet dołoże cegiełke co by zwiekszyc rozmiary bomby.

 

Niektórzy tez nie maja steama lub nie graja na PC jak Rayos czy Matriks, wiec tam to bardziej xbox. Taki Matriks to ma nawet swój wishlist, który nieroztropnie dał mi jakos 2 lata temu zanim wiedzial ze jestem psycholem --> https://www.microsoft.com/pl-pl/store/wishlist?id=store.wishlist.758a990a-b811-47de-9799-983fc3e4c4de&rtc=1

:pawel:

 

A co do tych ludzi, którzy pisza "nie dawajcie mi nic bo nie mam hajsu na gifta, nie dawajcie mi bo nie oddam gifta" no az sie we mnie gotuje bo mam wrazenie ze co poniektórzy zapomnieli cel tego eventu. Nie dajesz gifta zeby dostac zwrotnego, dajesz zeby przez chwile byc mikołajem, poprawic komuś humor, dac troche usmiechu na morde w święta, zwłaszcza teraz gdy mamy taki słaby 2020 rok. Wiec takie deklaracje sa nie na miejscu, nie traktujmy tego jak wymiana prezentów na klasowych mikołajkach tylko cos wiekszego czym zawsze chcialem zeby ten event był, tyle ode mnie.

 

p.s. Ciekawe czy Davy Jones sie pojawi w te świeta.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Velius napisał:

Wishlist na xboxie trzeba udostepnic zeby ktos mogl zobaczyc i podac link, nie ma chyba nadal mozliwosci podejrzenia na profilu.

https://www.microsoft.com/store/wishlist?id=store.wishlist.cbcdce23-d2e1-4007-a7d1-5b9dea683a98

 

mówisz i masz nie jest pełna jeszcze bo nie przejrzałem tych promocji ostatnich ale dodaje systematycznie gry które chciałbym zagrać ale nie do końca chce za nie obecnie tyle i tyle zapłacić. Albo zagram jak mi gry z game pass sie skończą xD 

Odnośnik do komentarza

@Velius nieroztropnie rzucił w przestrzeń pytanie o najbardziej tajemniczą istotę evenowych mórz i oceanów. Jego słowa jakby klątwa wezwały Latającego Holendra. Choć statek był to umęczony wieloma bitwami tegoż parszywego roku, nie mogło ujść Davy'emu Jones'owi to wezwanie... Statek widmo wypłynął..... 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, WolfVeto napisał:

@Velius nieroztropnie rzucił w przestrzeń pytanie o najbardziej tajemniczą istotę evenowych mórz i oceanów. Jego słowa jakby klątwa wezwały Latającego Holendra. Choć statek był to umęczony wieloma bitwami tegoż parszywego roku, nie mogło ujść Davy'emu Jones'owi to wezwanie... Statek widmo wypłynął..... 

Weźcie go ogarnijcie bo znowu będzie szalał jak rok temu;D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...