Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale - Epizod VI: Zasłońcie usta i nos.


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Sercem jestem z wami. Prosze jednak nie kupujcie mi nic na steam bo prawie na pc obecnie nie gram :D . Lepiej będzie jak kupicie komuś innemu ekstra prezent. Ja oczywiście postaram się w miarę możliwości jakieś prezenty kupić w okolicy przerwy między świętami a nowym rokiem. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, estel napisał:

Ja też coś chciałem zprezentować na ostatniej jesiennej wyprzedaży, ale nawet sobie już tutaj wyjaśniliśmy, że zaczynamy ze startem promocji zimowej. No nie ładnie tak!

Lepiej wrzuc link do profilu Steam bo bez dodania do friendsow nic sie nie da rozdac. Chyba ze jestes z Belgii :pawel:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Velius napisał:

Lepiej wrzuc link do profilu Steam bo bez dodania do friendsow nic sie nie da rozdac. Chyba ze jestes z Belgii :pawel:

Wlasnie juz wczoraj uzupelnilm, ale widze ze niektorzy jeszcze nie maja. Musze zerknac do tematu ze spisem uzytkownikow.

 

Edit: Okazuje się, że nie ma tematu z steam IDs userów, więc ograniczę się do ludzi którzy podali swój ID pod nickiem ;)

 

Edit2: Teraz dopiero zczaiłem o co ci chodzi z tą Belgią... Już poprawiłem steam ID. Pododawałem też ludzi, którzy mieli swój w opisie @suteq daj link do swojego profilu.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja oficjalnie nie biorę udziału w zabawie bo zwyczajnie niezbyt odpowiadają mi zasady. Ot po prostu z Veliusem mamy już taką małą tradycję że walimy w siebie prezentami bez okazji i do tego odnosił się mój post. :) 

Odnośnik do komentarza

Czy ja zyje w jakies alternatywnej rzeczywistosci? Bo u mnie nie zaczely sie jeszcze swieta, nawet Winter Sale nie wystartowal a dostałem drugiego pancza :obama:

 

obraz.thumb.png.3a32cd38b3c69bacab8b7f99887b46c3.png

 

@Matriks_1111mordo dziekuje Ci bardzo, zacny gift, no ale wez sobie zegarek przestaw w telefonie bo cos sie popsul :pawel:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...