Skocz do zawartości

Narita Boy


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

dobra, ale opinie opiniami - ile osób grę faktycznie skończyło? ja odstawiłem ją po jakiś 30 minutach, ale tylko dlatego, że nie chciałem rozgrzebywać kolejnego tytułu 

No ja po godzinie powiedziałem pass, szkoda mi mojego cennego czasu na mityczne rozkręcanie się po 8h.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

ile osób grę faktycznie skończyło?

Ja skończyłem. Choć po pierwszym kontakcie miałem wywalić z dysku. Gra nie jest długa, to dałem szanse. Na plus świetny klimat, styl graficzny i muzykę. Rozgrywka może nie jest wybitna, ale z biegiem czasu jest lepiej. Pojawiają się nowe ruchy, przeciwnicy na których działają konkretne ataki. Pod koniec trzeba kombinować, bo nie jest tak prosto - bezmyślne naciskanie przycisku ataku nie wystarczy.

 

W dniu 9.04.2021 o 09:08, Faka napisał:

nie dziwię się ocenom z rzędu 70 na meta, skoro to taka słaba gra. 

Ja nie wystawiam grą ocen, ale w mojej opinii Narita Boy, to taki średniak. Czyli powinno być coś w okolicach 50? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zabiłem dopiero pierwszego bossa, wiec nie bede wydawał zadnego wyroku, ale mi się podoba. Grafika, klimat i muzyka git. Gameplayowo to na razie proste walki i banalne sekcje platformowe. Moze jeszcze będzie Meksyk. Przeszkadza mi na razie jedna rzecz - po zaatakowaniu przeciwnika jest bialy rozbłysk i nie widać czy zaczyna atakowac co przeszkadza w unikaniu.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Powiem tak - kazdy powinien sam sprawdzic bez patrzenia na opinie innych. Jestem juz prawie na koncu i uwazam, ze nie zmarnowałem czasu grajac w tę grę. Oczywiscie narita boy ma swoje bolączki jak np. przeciwnicy, ktorzy pochłaniają obrazenia jak gąbka wodę, ale produkt jako całość jest bardzo dobry. Sporo rzeczy sie potem odblokowuje (i to do samego konca), wiec walka nabiera rumiencow. Na meta w zależnosci od platformy jest 69-77 i to uczciwa ocena. Piękna jest ta gra, rusza się bosko i jak brzmi:wub:  Naprawde warto sprawdzic w gamepassie, nawet po to, zeby po 1h wywalic.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...