Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Rzuciłem okiem, faktycznie można przejechać przez całą mapę i nawet na nic nie zwrócić uwagi.

 

Drift cam robi robotę, chyba we wcześniejszych odsłonach tego nie było.

 

Szkoda tylko, że wybór trybów graficznych to jak dylemat czy umrzeć przez utonięcie czy spalenie. W 30 fps muli strasznie, a w 60 fps nie da się patrzeć na to doczytywanie.

 

Jednak FM moooocno podniosła poprzeczkę, feeling jazdy I poczucie prędkości jest tak dobre, że pierwszy raz ciężko mi patrzeć na FH w 30 fps. 

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, ThePatrickyo said:

Ja tam lubię sobie FH5 odpalić od czasu do czasu, jednak przyznać trzeba że ostatnie playlisty to same odgrzewane kotlety. Nic mnie bardziej nie zachęca do powrotu, jak jakieś ciekawe nowe modele aut. Cały czas czekam od premiery na Yarisa GR, może kiedyś się w końcu pojawi :rolleyes:

 

Nie wiem czy na Yarisa GR i Corolle GR Gran Turismo nie ma jakiejś wyłączności, tym bardziej, że nowe GR86 mamy już od jakiegoś czasu w grze, a GR Supre od premiery.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał:

Ciekawe czy już robią kolejną Forze, bo póki, co to jest straszna cisza w tym temacie. Dobrze, że to są to chociaż dwa oddzielne studia, jeden Motorsport, drugi Forza.

 

Oczywiście, że robią. Mam tylko nadzieję, że kolejnej będzie bliżej do 1 i 3, bo od 4 straciłem już zainteresowanie, bardziej dodatki mnie interesują niż podstawka.

 

W 6 musi być lokacja, która będzie mocno odróżniać się od dotychczasowych więc albo Azja z naciskiem na kolorowe miasta albo jakieś kraje skandynawskie.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bartg napisał:

Raczej będzie jeszcze bardziej ziomalsko kolorowo i yoł yoł, liczba graczy nie kłamie. Dla mnie mapa z czwóreczki i pory roku TOP, zima była zajebista.

 

Jak teraz to wyłączyłem radio, speakera, nawigację i wszystkie powiadomienia bo mnie szlag po 2 min trafił.

 

Jak bardziej ziomslsko to będę sobie wracał co najwyżej do 1-4 bo to już nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Najfajniejsze auto i tak w car packu, Hammer w kombi. Co prawda już jest bardzo dogłębna analiza, jak wiele błędów ma ten model (źle wymodelowane szyby z tyłu, światła, deska zupełnie nie z tego rocznika), plus ktoś porównał pliki i auto jest tej samej wysokości co 500E sedan, podczas gdy prawdziwe kombi S124 jest dobre 10cm wyższe niż Sedan E500, na bazie którego pewnie ten model powstał :kekw: Klasyczne build from ground up.

 

image

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wczoraj profil FH na fejsbuku dodał tę grafikę jako zdjęcie w tle. rzadko kiedy coś ustawiają w profilu więc to musi być coś więcej niż tylko pierdoły do LAB'a. po cichu niektórzy liczą na nową mapę/dodatek w klimacie parku jurajskiego. 

fh.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...