Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

15 minutes ago, Homelander said:

Nie sprawdzałem nawet, bo zadowolony jestem z tego co jest. Ale jak chcesz to zerknę później i dam znać

 

Zagraj w Performance i nie wrócisz do 30fps, różnica gigantyczna w płynności jazdy. Ja przejechałem na początku mapę w 30fpsach, żeby popodziwiać widoczki i już nigdy nie wróciłem do tego trybu.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, number_nine said:

Ktoś kupił ten Rally dlc? Warto? Ostatnio miałem ochote pograć w coś w klimatach Colina/WRC, ale trochę sie nie orientuje w takich gierkach, więc może bym chociaż sobie arkejdowo pojeździł w Forzie 

 

Tak, zaskakująco dobry, świetne trasy asfaltowe i każdy wyścig można przejechać w faktycznym trybie "rally" czy na czas bez męczenia się z nieuczciwym AI na najwyższym poziomie (Tzn nadal jeden przeciwnik kręci czasami nierealne czasy, ale chociaż go nie widać na trasie ;) ). Polecam, bo mapa fajniejsza do czystej jazdy niż podstawka.

 

 

forza-horizon-5-rally-adventure-map-simply-looks-breathtaking_10.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Just now, number_nine said:

A widzisz, ostatnio czytałem jakieś narzekania, że mało contentu dali, że nic nowego itd. Czyli to jest jakiś całkiem nowy obszar na mapie? 

 

Tak, narzekanie było, bo wygląda bardzo podobnie jak podstawka w sensie piasek, roślinność. Do tego lepiej się auta brudzą i fajnie grzęzną w piachu/błocie.

 

Forza Horizon 5 Rally Adventure Map Reveal

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tylko jak już zaczniesz grać to wycisz sobie w dźwiękach efekty specjalne bo od tego helikoptera i krowich dzwonków idzie ochujeć. mowę też na zero bo pilot bardziej wkurza niż pomaga swoim drętwym czytaniem trasy. można go wyłączyć w menu ale i tak nawija więc lepiej audio na 0. sam dodatek spoko. fajnie się jeździło, zwiedzało, rajdowało. mapa z pozoru podobna do podstawki ale mimo wszystko inaczej i ciekawie. pograj, przyjemnie jest jak już się dobrze wszystko ustawi. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.04.2023 o 17:47, Colin napisał:

tylko jak już zaczniesz grać to wycisz sobie w dźwiękach efekty specjalne bo od tego helikoptera

Nooo ten heli jest irytujący po czasie :D Ale dodatek ogólnie bardzo spoko, szybko zrobiłem wszystkie wyścigi dla teamów i troche pozwiedziałem mapkę. Ile razy nie włączyłbym tej gry, to zawsze jestem pod wrażeniem jak to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
On 4/28/2023 at 5:08 AM, Bartg said:

 

Zagraj w Performance i nie wrócisz do 30fps, różnica gigantyczna w płynności jazdy. Ja przejechałem na początku mapę w 30fpsach, żeby popodziwiać widoczki i już nigdy nie wróciłem do tego trybu.

 

Pograłem w performance i mimo wszystko wróciłem do trybu jakości. Sa gry w których 30 klatek jest dla mnie ok. Uncharted, TLoU, Spider-Man, Horizon FW chociażby. Czy właśnie Forza. A sa takie, gdzie 30 jest dla mnie niegrywalne. Jak Ratchet Rift Apart. Tryb performance w FH5 na Series S nie wyglada za dobrze. Na quality jest o wiele lepiej, a gra mi się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Ja dwa razy gierkę skończyłem, na Xbox one x w trybie 30fps i na decku w zablokowanych 40hz. Zdecydowanie przyjemniej grało mi się na decku choć fakt jakimś dziwnym trafem horizon czy driveclub w 30fps są spokojnie do przełknięcia pomimo że to wyścigi więc teoretycznie w 30fps powinno nie być komfortowo.

Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, Daffy said:

Ja dwa razy gierkę skończyłem, na Xbox one x w trybie 30fps i na decku w zablokowanych 40hz. Zdecydowanie przyjemniej grało mi się na decku choć fakt jakimś dziwnym trafem horizon czy driveclub w 30fps są spokojnie do przełknięcia pomimo że to wyścigi więc teoretycznie w 30fps powinno nie być komfortowo.

Albo developer potrafi w gierki albo nie. Forzie nie przeszkadza 30 klatek. Redfallowi 120 by nie pomogło

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, number_nine napisał:

30 klatek w dynamicznej grze, gdzie ważne jest szybkie reagowanie i poczucie pędu, ok XD w trakcie jazdy to nawet tych ulepszeń graficznych nie widzicie, a pomiędzy 30 a 60 fps różnica w odbiorze gry jest kolosalna


W przypadku Forzy to nie jest kwestia samych klatek - dla mnie performance na XSX wyglada dość płasko. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...