Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, smoo napisał:

Nie no, w okolicach premiery były już strony zawierające całe potrzebne info, chociażby Arreat summit. Sam pamiętam jak jakiś czas po premierze LoD byłem w kafejce internetowej i jak zobaczyłem coponiektóre słowa runiczne możliwe do zrobienia, to szczęka lądowała na ziemi. Zgrywało się stronki na dyskietkę i zabierało do domu.

 

He he dokładnie ! :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisze @smoo - nie byliśmy zmuszeni testować na ślepo bazylionu kombinacji z taką ilością zmiennych (typ przedmiotu, ilość socketów, rodzaj oraz kolejność run). Warto jeszcze dodać, że drop HRków był z początku skrajnie niski i mało kto w ogóle widział takiego BERa czy innego OHMa.

 

Słowa były w różny sposób udostępnione społeczności - Click! na przykład opublikował parę kombinacji, z których z początku korzystałem.

Odnośnik do komentarza

ja jestem ciekaw czy pokusza sie o wrzucenie nowych slow runicznych, przydaloby sie bo troche zenada ze praktycznie kazdy top build uzywa tych samych itemow. Cos tam kiedys bylo mowione na ten temat ze moga sie pojawic jakies nowosci ale poki co to sa glowie czysto techniczne rzeczy. Chociaz podejrzewam ze nic z tym nie zrobia bo tak wlasnie dziala blizzard i maja wyjebane na remaster.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję porady od doświadczonych. :D Pierwszy raz gram druidem i wszystko szło super do końcówki drugiego aktu. Juz w tajemnym sanktuarium miałem problemy, ale to co się dzieje w grobowcu Tal Rasha to już jest solidna masakra, której nie pamietam z wielu poprzednich podejść innymi klasami (20 lat temu). Nie jestem w stanie przedzierać się przez większe grupy piekielnego pomiotu i wygląda na to, że mogłem cos schrzanić w buildzie.

 

Pomysł na rozwój tej postaci to przede wszystkim przywołania (wilki, kruki), kula ognia, do tego roślina zjadająca zwłoki w zamian za punkty życia i punkty ładowane głównie w żywotność, do tego trochę w siłę żeby udźwignąć jakiś lepszy sprzęt. Obecnie lvl 21. Nie wiem czy powinienem jakoś inaczej do tego druida podejść? Czy może build jest dobry, ale trzeba by się wybrać na zakupy jakiegoś mocnego sprzętu, czego w sumie jeszcze nie robiłem, bo gram tym co w międzyczasie dropiło?

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Na tym etapie minionki druida są bardzo liche, do tego się jeszcze trochę rozdrobniłeś (duży rozstrzał skilli). Radzę się przebranżowić na chwilę pod Molten Boulder (wszystkie punkty), to będziesz rozjeżdżał mobki jak ognisty walec (może jakaś czapka z dodatkowym +skillem ci się trafi to już w ogólnie będziesz op). Zakup sobie pomocnika w obecnym akcie z aurą obrony i leć do końca normala. Wpadnie parę poziomów, to będzie co dodać pod wilki.

 

Ogólnie summon druid jest dosyć specyficznym buildem.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem trochę taktykę i walcząc tylko na dystans łukiem udało mi się przedrzeć do Duriela. Ale tutaj juz jest kicha - zwierzaki są na jeden strzał, druid jest na 3 strzały. :D Zjechałem mu jakąś połowę hp spieprzając w międzyczasie do miasta chyba już z 5 razy. Może mi się uda go tak zmęczyć, a później się zobaczy, bo handlarze nie mieli żadnego sprzętu lepszego od tego co mam.

 

Summon druid faktycznie specyficzny - ja się skusiłem, bo mi się zawsze podobaly te screeny z druidem I całym stadem zwierząt wokół. :D Poza tym grałem już chyba wszystkimi innymi postaciami prócz amazonki.

 

 

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, LeifErikson said:

Potrzebuję porady od doświadczonych. :D Pierwszy raz gram druidem i wszystko szło super do końcówki drugiego aktu. Juz w tajemnym sanktuarium miałem problemy, ale to co się dzieje w grobowcu Tal Rasha to już jest solidna masakra, której nie pamietam z wielu poprzednich podejść innymi klasami (20 lat temu). Nie jestem w stanie przedzierać się przez większe grupy piekielnego pomiotu i wygląda na to, że mogłem cos schrzanić w buildzie.

 

Pomysł na rozwój tej postaci to przede wszystkim przywołania (wilki, kruki), kula ognia, do tego roślina zjadająca zwłoki w zamian za punkty życia i punkty ładowane głównie w żywotność, do tego trochę w siłę żeby udźwignąć jakiś lepszy sprzęt. Obecnie lvl 21. Nie wiem czy powinienem jakoś inaczej do tego druida podejść? Czy może build jest dobry, ale trzeba by się wybrać na zakupy jakiegoś mocnego sprzętu, czego w sumie jeszcze nie robiłem, bo gram tym co w międzyczasie dropiło?

Przywolania druida sa slabe i sa to one point wonder w ktore sie pakuje na samym koncu. Na tym etapie powinienes sie skupic na ogniu najpierw zaczynasz od firestorm, na 6 levelu dajesz 1 punkt w molten boulder, mozesz dac dwa, pozniej znowu firestorm i na 12 levelu pakujesz wszystko w fissure, pozniej jak masz max to w firestorm do konca. Ale zanim wymaksujesz te dwa skille to juz bedziesz na koszmarze gdzie powinienes zmienic na wind.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za podpowiedzi. Ostatecznie zrobiłem sobie reset punktów i ponabijalem skille od nowa na podstawie jakiejś stronki z poradami. :D

8 punktów w szczelinę, 6 punktów w upiornego wilka, 4 w serce rosomaka. Do tego jeszcze mam nekrorosl jako bonus z któregoś itema. No i większość punktów pakuje w żywotność. Z Durielem poszło trochę łatwiej i w Kurast już jest w miarę luźno. Szczelina, trzy wilki, najemnik walczący w zwarciu i druid z dystansu z łukiem. Zobaczymy co na to Mefisto. :D

 

Odnośnik do komentarza

U mnie podbicie postaci z 65 -> 70 na cow level dał taki efekt, że od godz. 11:00 do teraz na luzie przebiłem się z I aktu do III hell. Aktualnie 75, a itemy lecą mi tak tragiczne, że te buty co wam dla beki wklejałem nadal noszę :D

 

Nie pamiętam, żebym dawniej grał aż tak tragicznie ubraną postacią i czyścił hell :)

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...