Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, BrandonLee_z_TheCrow said:

Kiedy Wy napykaliście te levele na hell? Ja nie mogę się doczołgać do konca I aktu, a gram chyba tylko dlatego, że kupiłem :D Jednak brazylijski serial nie cieszy jak kiedyś.

1 akt to robie w gora 2h. Juz pisalem wczesniej, gra jest od dawna rozlozona na czynniki pierwsze i jak lubisz wyzwania to jedziesz szybko na hell i tam robisz endgame. Spodziewanie sie czyszczenia lokacji powoli jak 20 lat temu to jest doslownie poziom starych bykow ktorzy co roku w grudniu pisza ze w tym roku to nie czuc magii swiat. 

 

6 minutes ago, Sedrak said:

A to pewne, że wprowadzą?

 

Żeby grać offline też trzeba się połączyc z serwerem blizzarda?

Oficjalnie ludzie z Blizzarda potwierdzili ze pracuja nad tym. Musza dodac bo w tej chwili na konsoli masz wybrakowany produkt.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

niestety krążą przypuszczenia, że to powtórka z rozrywki z orginału, czyli duperzy crashują w jakiś sposób serwery by kopiować przedmioty. Najpopularniejsze metody zostały niby załatane, ale jakieś przegrywy piwniczne na pewno coś kombinują nowego. W takim układzie lepiej, żeby servy leżały aż blizz znajdzie przyczynę.

 

Wczoraj wieczorem dropnąłem ramię leoryka, jeśli mi to zniknie to trochę smuteczek będzie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

  Dałem sobie spokój z online, pograłem rano z pół godziny świeżą postacią ale takie granie jest nez sensu bo doświadczam lagów i freezów w czasie grania. Wszystko na ekranie zamiera na sekundę lub dwie. Poza tym wolę już chyba na spokojnie dłubać samemu offline. 

  Najlepszy był początek, gdy MUSIAŁEM założyć nowe konto na Battle.net bo stare używane lata temu (do Starcraftów i starego D2) nie działało. Przez adult filter jaki mam na smartfonie odrzucało mi możliwość rejestracji. Udało mi się założyć konto dopiero z przeglądarki Tor. Bez konta, aktywacji, wpisania ciągu cyfr nie da się grać nawet w trybie offline. Patologia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Udało mi sie zalogować po 5h. Wchodze do menu a tam paladyn z 63lvl ma 23...postac online (tydzień wstecz) Wtf... Cofneło progres , zamiast poziomu hell moge tylko normal i wszystkie dropy poszły w *ujj. 

Ktos miał podobnie ? , to jest cyrk , normalnie odechciało mi się w to grać. 

Edytowane przez DeeI3o
Odnośnik do komentarza

Będąc trochę zmęczonym nieudanymi podejściami do Diablo, i mając ochotę na kanapowego coopa, wyhaczyłem w miarę tanio używane D3 i jak to wczoraj odpaliłem (po kilkunastu, może 20 godzinach w D2), to ze względu na grafikę i ogólną stylistykę miałem wrażenie jakbym włączył Raymana albo Worms 3D. :D Przy premierze D3 grałem w to bardzo dużo i wtedy jakoś nie widziałem tej "kolorowości", ale tak bezpośrednio po przesiadce z dwójki na trójkę różnica jest przeogromna. Chaotyczność, ilość różnych interfejsowych świecidełek i wodotrysków jest strasznie odpychająca w D3 tak na początku. Straszna szkoda, że nie ma coopa kanapowego w D2. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...