Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pograłem z 30 minut w GT7 przed pracą. Sama gra jest mega immersyjna, ale występuje problem z zawrotami głowy. I mam dwa zarzuty, po pierwsze rozdzielczość, tła w GT są rozmazane, może nie w takim stopniu jak na VR poprzednim, ale nie jest to ostry obraz. Drugi problem mam z samymi goglami, bo spadają mi z głowy. Trzeba chyba mocniej dociskać.

Odnośnik do komentarza

Myslalem ze obraz bedzie crispy clear ale... i tak jest zajebiscie. A zachowanie dloni w w kontrolerach w Horizon to zabawa sama w sobie. Ja wiem ze to pikus, ale po rozdzkach w VR1 to tutaj jest technologia kosmiczna. Zarzuty ze horizon to gra o wspinaniu, gdyby tylko ladnie wygladala to by byla tylko do ogladania itd... poprostu zrobione jest po to zeby sie bawic. Jesli ktos mial VR1 i sie cieszyl to tutaj bedzie zachwycony. 

Jest efekt lornetki po bokach ale nie wiem czy jest to do przeskoczenia, po chwili czasu przyzwyczaja sie czlowiek. 

 

Kayak - to hardcore dla blednika... ale grafika swietna

 

 

No i przerwa bo kontrolery sa ledwo naladowane w pudelku

 

Edytowane przez gnom
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie korpo, tylko sam się dałeś wydymać. Sony akurat bardzo spoko postąpiło wydając osobny dział w PS Store na dema gier VR. Kupując sprzęt online masz 14 dni na zwrot. Jak nie byłeś przekonany do gogli, to mogłeś ściągnąć demko Horizona, a nie używać kodu, to mógłbyś po prostu je zwrócić. 

Odnośnik do komentarza

GT7 super uczucie zapierniczania... ogolnie to jest zla gra dla nerdow zeby pojezdzic sobie w goglach. Zanim co kolwiek tam naklikam, obejrze film to wole sprawdzic inna gre.  Do tego zamiast skupic sie na jezdzie to podziwiam wnetrze samochodu.

 

Mam wrazenie ze jednak w starym VR nie bylo takiego efektu lornetki, ale dawno tez gralem, a niedawno je sprzedalem wiec nie porownam.  Natomiast graficznie, pamietam jak w Legion VR za uja nie dalo sie nic przeczytac, tak tutaj prowadzac Ferrari trzeba przygladac sie jak kokpit samochodu jest w cieniu, jak tylko oswietla sie od slonca to trzcionka jest super wyrazna. 

 

Ogolnie bardzo przemyslane rozwiazania w tym sprzecie jak chociazby podglad otoczenia.

Jesli chodzi o wibracje w kasku, to nie czuje ich w grze, ale sam silniczek ma tam swoja moc i jesli by tak napierniczal jak przy wlaczeniu, to chyba moglby wieli osobom przeszkadzac

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Sam sprawdzę po południu, ale na razie to mały kubek zimnej wody :D Jestem ciekawy jeszcze czy jest tak jak w VR1, że one nie są aż tak mocno przylegające do twarzy i czy jest przerwa pomiędzy urządzeniem a twarzą i jak się spojrzy w dół to czy widać podłogę (bądź inne rzeczy pod spodem). 

 

A co do efektu lornetki, to jak wygląda sprawa z innymi producentami? Bo jak kiedyś byłem w jakimś VR Roomie to kojarzy mi się, że nie było czegoś takiego i byłem całkowicie w grze bez żadnych krawędzi. Potem kupilem PSVR1 i było trochę zdziwko, szczególnie z ta szczeliną, kórą opisałem wyżej. Ale nie pamiętam na czym grałem, pierwsze skojarzenie mam z Oculus Rift. Ktoś miał i może potwierdzić, że tam ten problem nie występuje?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, A_Bogush napisał:

czy jest przerwa pomiędzy urządzeniem a twarzą i jak się spojrzy w dół to czy widać podłogę (bądź inne rzeczy pod spodem). 

Nic nie przebija, bardzo dobrze przylegają. Noszę jeszcze okulary i też nie ma żadnego problemu z dopasowaniem. Grałem ponad godzinę w Horizona i bardzo komfortowo się pykało. 

Edytowane przez Makar03
  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

A chuj wziąłem, najwyżej oddam. Pady się ładują, na dysku wszystkie demówki oraz pełne gt7, resident, Moss, moss2 i thumbler. Teraz czekać aż gowniaki pójdą spać i mnie nie ma :tokar:

Ciekawe czy jutro nie wrócą do media :kekw: zdam relacje po północy.

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, creatinfreak napisał:

A no i miałem chwilę na głowie i jebią chiński laczkiem :balon:

Kurde serio ? Jest zapach fabryki na poczatku, ale postal VR jak sie ladowaly kontrolery i nic nie czuc... no chyba ze to jakis fetysz wachanie gumy...

 

... albo na Wasze niestarczylo gumy i ze schodzonych klapek malych zoltych stopek zrobili. :D

Edytowane przez gnom
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...