Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, MichAelis napisał:

Pytanie mam o dzieci, wszędzie pokazują , że minimum 12 lat. Z czego wynika ta granica? U mnie już ze szklankami w oczach chodzą, coś bym im dał, ale nie chce im najebać w głowie, czy cos :wujaszek:

Tu chodzi o rozwój oka które w młodym wieku nadal się rozwija i przykładanie ekranu 2cm od oka nie jest dobrym pomysłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uległem hajpowi jak zawsze i zamówiłem, miałem kiedyś VR1 z PS4 ale sprzedałem. Dokupiłem pamiętam wtedy chyba Firewall z tym karabinem do mova i poszedł vr1 "do żyda" Uderzenia gorąca, poty, a później chęć rzygania przez pół dnia to nie dla Mnie. Ciekawe jak będzie teraz, kupiłem wersje z Horizonem, oczywiście odpalę na początek demo jak będzie lipa to może zwrócę. Najbardziej chce grać w GT7 bo mam t300 rs :)

Pytanie czy Ktoś gra w okularach ? Niby nie korzystam ale do tv często muszę zakładać żeby obraz nie był pomazany i pamiętam że z VR1 miałem podobnie i ciężko się grało bez oksów.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Oldboy napisał:

A sprawdź czy czasem kabel z napisem sony nie poluzował zaraz przy soczewkach u góry? Miałem tak że  po paru sesjach przestał działać u mnie w ogóle i nawet nie było widać że sie odpiął.

Nic nie pomogło, oddałem na gwarancji w sklepie. Mają mi wymienić na nowy,powiedzieli mi że koło środy gogle mają być ale czy tak będzie zobaczymy.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2023 o 11:19, kiseki napisał:

Rozumiem, że jak ktoś przy VR1 miał zimne poty na plecach, uderzenia gorąca, mdłości i dochodził do siebie przez godzinę po sesji to teraz będzie ten sam problem? 

A szczepiłeś się przeciwko covid? jeżeli tak to uważaj na sekwencje wspinaczkowe i pływanie bez wody bo możesz umrzeć na serce. Potwierdzone info, czytelnicy super expresu nie mogą się mylić.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, u mnie raczej Google zostają. Przetestowałem przeszło godzinę horizona i star wars i jest dobrze w porównaniu z vr1 jest Ok, gt7 z kierownica zrobiło u mnie największa robotę, raczej zostaje ale proszę o pomoc.

Horizon nie da się schować łuku l2 robiłem ten sposób z Rededit resetują konsole, resetowałem szpilka ale nadal mogę go chować tylko r2. Resident evila w ogóle nie udało mi się odpalić bo wciskam x na kontrolerze od vr i nie działa, masakra jakaś. Jeżeli Sony za chwile nie naprawi tego jakimś softem to będę zmuszony chyba zwrócić pomimo ze chciałbym zachować. 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kaktusr napisał:

Dobra, u mnie raczej Google zostają. Przetestowałem przeszło godzinę horizona i star wars i jest dobrze w porównaniu z vr1 jest Ok, gt7 z kierownica zrobiło u mnie największa robotę, raczej zostaje ale proszę o pomoc.

Horizon nie da się schować łuku l2 robiłem ten sposób z Rededit resetują konsole, resetowałem szpilka ale nadal mogę go chować tylko r2. Resident evila w ogóle nie udało mi się odpalić bo wciskam x na kontrolerze od vr i nie działa, masakra jakaś. Jeżeli Sony za chwile nie naprawi tego jakimś softem to będę zmuszony chyba zwrócić pomimo ze chciałbym zachować. 

Musisz oddzielnie pobrać patch miałem to samo najezdzasz na ikonę gry na dole z boku wyświetla sie info o patchu. Samo z siebie nie pobierze

Edytowane przez dragonosi
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, dragonosi napisał:

Musisz oddzielnie pobrać patch miałem to samo najezdzasz na ikonę gry na dole z boku wyświetla sie info o patchu. Samo z siebie nie pobierze

Tylko że ja odpalałem demka, bo specjalnie nie zdrapywałem jeszcze kodu z horizona bo chce przetestować czy dobrze się czuje.

Edytowane przez kaktusr
ff
Odnośnik do komentarza

Kurde bardzo fajnie się bawiłem przy astro boot (cudeńko), resident 7 naprawdę był straszny i bałem się w to grać... ale zawsze się borykałem z młodościami itp. Po sesjach w VR czułem się okropnie. Teraz po pierwszych recenzjach się ucieszyłem, bo pisali, że raczej te problemy zniknęły, ale czytając ten temat widzę, że jednak nie... więc 3000 zostaje w kieszeni. pozatym mało jest gier godnych zainteresowania aby wydać tak sporą kwotę. 

Odnośnik do komentarza

Może masz to, co ja miałem? Zresetuj prawy kontroler wciskając coś cienkiego w dziurkę od spodu (ja musiałem wziąć igłę, normalny spinacz był za duży, wyraźnie czuć klik jak się wciśnie przycisk) już po odpaleniu gry. Natychmiast mi wszystko zaczęło działać i działa do teraz, a na początku nie mogłem zagrać ani w RE ani w Horizon. W RE nie mogłem nacisnąć X, w Horizon naciskałem kwadrat zamiast X i działało, ale jak doszedłem do resetowania widoku naciskając Options to już nijak nie szło dalej. I model lewego kontrolera pokazywał, że naciskam guziki i ruszam gałką, a model prawego nic, choć śledził pozycję poprawnie.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, seb.maz napisał:

Teraz po pierwszych recenzjach się ucieszyłem, bo pisali, że raczej te problemy zniknęły, ale czytając ten temat widzę, że jednak nie...

To są problemy wbudowane w VR, nowa wersja nic nie zmieni, to czy się dobrze czujesz czy nie zależy od organizmu i ogrania. Wrzucanie się od razu na głęboką wodę typu RE7 nie może się dobrze skończyć. Spokojnie, powoli, Beat Saber, Thumper, potem Rush of Blood, chodzone z teleportacją, np Red Matter, potem trochę poeksperymentować z chodzeniem płynnym i skokowymi obrotami i po kolei poznawać i rozszerzać swoje granice.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza

Miałem problemy w pierwszym VR po 30 minutach firewall brzuch mnie bolał pół dnia, wczoraj grałem na spokojnie 40 minut w demo horizona później z 30 minut w star warsy w których było trochę gorzej i błędnik trochę szalał ale nadal nie chciało Mi się rzygać więc jest dobrze, całą sesje poprawiłem gt7 na kierownicy kolejne 30 minut i dla Mnie jest ok. Wcześniej vr1 został praktycznie od razu sprzedany, zapiąłem w kask żonę w horizona i gt7 i też nie zgłaszała problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...