Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pupcio napisał:

chociaż mommy wampirzyca z blisko to musi robić wrażenie :gachigasm:

 

Jeszcze będę za bardzo próbował wcisnąć głowę w wampirze tzytzunje i przywalę kaskiem w kozak gurwa OLED :smutas: Tam chyba widać jakieś pole bezpieczeństwa, żeby nie przypieprzyc w domowe przedmioty? 

 

Ocullusa raz u kumpla założyłem to kamerki nagrywały otoczenie i pokazywały realny obraz z obszarem, po ktorym można się poruszać. Tu mam nadzieję też tak będzie.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, _Red_ napisał:

 

Jeszcze będę za bardzo próbował wcisnąć głowę w wampirze tzytzunje i przywalę kaskiem w kozak gurwa OLED :smutas: Tam chyba widać jakieś pole bezpieczeństwa, żeby nie przypieprzyc w domowe przedmioty? 

 

Ocullusa raz u kumpla założyłem to kamerki nagrywały otoczenie i pokazywały realny obraz z obszarem, po ktorym można się poruszać. Tu mam nadzieję też tak będzie.

Na bank będzie. W quescie jest tak ze możesz sobie zdefiniować koło jak siedzisz albo odrysować kontrolerem obszar który jest bezpieczny. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kontrolery mają trzymać ok 3-4 godziny na baterii. Dramat. Bez stacji ładowania się nie obejdzie.

 

Ale z samych recenzji płynie pozytywny przekaz odnośnie kontrolerów (poza tą baterią), jakości obrazu, pole widzenia. Jest wyznaczenie bezpiecznej strefy, żeby nie zrobić sobie krzywdy, podgląd z kamer, aby zerknąć na otoczenie. Biorę na premierę, pomimo, że z grami na razie nie jest tak kolorowo, więc kupuję bardziej nadzieję na przyszłość, że dowiozą. Na razie planuję ograć Horizona i pykać w Pistol Whip, do tego jeszcze ewentualnie Star Wars. A jak wyjdzie w końcu Beat Saber to na razie wystarczy i będę mógł czekać na nowe gry. 

Odnośnik do komentarza

Niby fajny gadżet ale nie za 3 koła i nie na moje zdrowie. Przy poprzedniku Gran Turismo było fajne na pierwszej prostej, jak się zaczynał zakręt to błędnik wariował i koniec przyjemności. Niby następca miał to wyeliminować ale okazuje się, że nie. Przemilczę te kosmiczne osiągi baterii w kontrolerach bo chyba Sony ma problem z akumulatorami. No i na koniec potężny plaskacz w postaci wersji wyłącznie cyfrowych na premierę. Brak efektu świeżości więc wątpię w sukces. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, mozi napisał:

Spokojnie na vr dłużej niż 2 h to i tak nie ma szans pograć:kekw:

 

No a jak mnie najdzie ochota, żeby grać codziennie po 2 h? To przynajmniej 3 razy w tygodniu będzie ładowanie, więc będzie to już trochę upierdliwe. Szczególnie, że podczas kolejnej sesji już będzie zdziwko czemu tak szybko padł.

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, addhoc napisał:

Przy poprzedniku Gran Turismo było fajne na pierwszej prostej, jak się zaczynał zakręt to błędnik wariował i koniec przyjemności. Niby następca miał to wyeliminować ale okazuje się, że nie.

Nie da się w 100% wyeliminować czegoś co jest powodowane dysonansem między tym co widzisz a tym co spodziewasz się odczuć, bo w takich wyścigach to musiał byś siadać za czymś takim

Spoiler

 

A w grach gdzie biegasz to to by się przydało przynajmniej to

Spoiler

 

A jedynym sprawdzonym wyjściem jest zaczynanie od gier bardziej stacjonarnych, łatwiejszych w odbiorze (np. jakieś celowniczki) żeby przyzwyczaić mózg. No i zależnie od tego jaką kto ma tolerancję takie przyzwyczajenie się może potrwać krócej albo dłużej. Ja na PSVR1 nie miałem żadnych problemów ale Scavenger Odyssey z PSVR Worlds nawet mnie poskładał po 20 minutach (to skakanie po ścianach z jednoczesną rotacją kamery...).

Odnośnik do komentarza

Ja w żadnej gierce nie miałem problemów. Zawsze jak tylko mogłem wybierałem normalne sterowanie, a nie te skokowe. Irytuje mnie to strasznie, imersja mega spada, takie Myst VR.

 

20 godzin temu, _Red_ napisał:

No to był przykład, a niech będę nawet bokiem stał do TV a cycwampir wyskoczy z prawej, to to samo ryzyko.

ziom kabel ma 4,5m więc jak masz np mały salon to możesz wyjść na balkon XD 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...