Skocz do zawartości

PSVR 2 - komentarze i inne rozmowy


qraq_pk

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Kmiot napisał:

W zasadzie przypomniałem sobie, że tego Astro Bota: Rescue Mission jeszcze jako jedynego nie zdążyłem ograć na VR.

Z tego co widzę, to jeszcze nie ma potwierdzonego portu na VR2, więc chyba się na dniach jeszcze szarpnę i podłączę pierwszego VR, by ograć. Bo potem już może nie być okazji.

Jak można nie zagrać w jedną z najlepszych gier VR na platformie Sony. Dla mnie to Top3 na równi z Beat Saber i SuperHot. Jedyna moja gra z platyną. Chyba była dawaną za free w pandemii. Zagraj koniecznie. Dla mnie to rewolucja na miarę Mario64. 

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Media zamówione wczoraj gdzie było napisane, że wysyłka 24 też już wysłane. Tak więc vr jedzie. Konsola zamieniła miejsce z xboxem aby było łatwiej podłączać i była bliżej wolnej przestrzeni w salonie. Gierki się ściągają. Ale kurwa dalej nie wiem czy odbierać. No chcę zobaczyć, chcę czegoś nowego, ale boje się, że będzie jak z psvr1, chwila podjarki, później kurz i sprzedaż ze stratą. Ale w sumie kiedy mam szaleć i testować nowych rzeczy, jak się całkiem zestarzeję? Niby raz się żyje i nawet jak nie pyknie to tylko pieniądze na moje ukochane hobby i nie powinienem sobie żałować.

PXL_20230221_175718178.jpg

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Moldar napisał:

Kupiłeś już gierki pod vr i nie wiesz czy odbierać? Nieźle :)

A no bo byłem napalony i mnie poniosło, nawet miałem już opłacony zestaw z horizonem. Później anulowałem, bo stwierdziłem, że będzie tak jak pisałem. No ale znowu chce. Do tego Sony potwierdza nowe gierki i robi sop. Chyba wezmę i najwyżej oddam po 2 tygodniach :dynia::kekw:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, vip77 napisał:

Mozna pobierać demka, tylko na razie malutko jest. Dobrze że jest horizon sprawdzi sie, bo nie brałem bundla.

Kayak kupiony, GT zaktualizowane i czekam jeszcze na switchback.

W opcji zakupu jeszcze Tetris (ominął mnie na pierwsze okulary)

E: "demko" horizona 46GB :)

A jakie demka są prócz horizon?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...