Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem kiedy Polska wyrośnie z tego choroby wieku dziecięcego, ze wizytówka polskiej pilki nożnej COKOLWIEK osiągnie w EURO badz MS bo a)w 1974 ''sie udało'' b) w 1982 ''sie udało''. By myśleć o czymkolwiek nie wiem, ale chyba trzeba miec  JAKIEKOLWIEK podstawy do myślenia o sukcesie niz tylko fart. Turcja fartem zrobiła 4 miejsce w 2008 roku? Grecja fartem zrobiła Mistrzostwo Europy w 2004? Urugwaj niesamowitym szczęściem zdobył 4 miejsce w 2010? No chyba nie. W pilce nożnej reprezentacyjnej istnieje pewna ciaglosc - byles Mistrzem Świata w 1930 to bedzie juz postrzegane na piłkarski moloch, z którym kazdy bedzie sie liczyl. To ze 2x braz Polska zdobyła w przypadku calej historii polskiej pilki nożnej w sumie ... tak wiele nie znaczy. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ciwa22 napisał:

Ja tam Grześka lubię. Nasz najlepszy środkowy pomocnik aktualnie i całkiem niezły piłkarz.

Chyba zartujesz. Przeciez to glownie przez niego nie awansowalismy. Czerwona kartka w meczu ze slowacja byla kluczowym czynnikiem braku awansu. Dzisiaj to tez on zje.bal przy bramce na 2:0. To niezly srodkowy pomocnik. 

On jest takim  kadrowym _m_. Amuletem nieszczescia

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, teddy napisał:

Lubie te hejt parki ale wolę oglądać powtórki jednak bo przewijam te telefony od dzbanów xD

To bedziesz na nie skazany bo Stano wczoraj wyjasnil ze telefony, jakie by nie byly, zostaja. Mimo, ze pod kazda powtorka pierwsze 100 komentarzy to "wyje.bcie te telefony" xD

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grał przyzwoicie. Jak na tę kadrę i jego potencjał to całkiem dużo. Poza tym on gra w kadrze na defensywnym a od kiedy gra w Rosji to bardziej środkowy/ofensywny pomocnik. Niestety w reprezentacji ta pozycja jest już zajęta. Przez większy talent...I tak dochodzimy do mojego "ulubieńca" naszej kadry. Małżonek mojej kuzynki, piłkarz klubów drugoligowych, znał ten talent osobiście i wytłumaczył mi kiedyś czemu on nigdy nie będzie grał w kadrze tak jak w Napoli. Zrozumiałem ale i tak uważam, że nie daje z siebie tyle ile powinien.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bartg napisał:

Nie wiem skąd w Was optymizm, przed nami wracające czasy wpierdolu od Wegrow czy Słowaków, od czasu do czasu jakiś przeblysk jak remis Brzęczka z Wlochami, czy teraz z Hiszpania. Przecież na jesien co najwyżej dojdzie Milik, a reszta to będą Jozwiaki, Sowy, Plachety, Frankowskie itd

To prawda. Ja jednak czuje troche żal. Bo jednak awans byl spokojnie w naszym zasiegu. Trzeba tez przyznac ze szczescia to my nie mielismy za mocno. Jakies slupki, poprzeczki, czerwa, bramki w 1 min. No moglo i powinno sie to jednak korzystniej ulozyc. 

 

A jest mi tez zal z tego powodu ze czuje ze to ostatni duzy turniej na ktorym moglismy przynajmniej zagrac w 1/8. Ba nie zdziwilbym sie jak nie losowani juz z 1 koszyczka od jakiegos czasu to wogole bedzie dluga przerwa jesli chodzi np o mś xd :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...