Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

14 minut temu, emwusc napisał:

Pierwszy Twój akapit do mnie do istota tego forum. Czyli pochopna ocena wszystkiego.

Jasne, źle zrozumiałem, ale jak napisałem w drugim akapicie - to nie jest istota poruszanego tematu, o którego Ronaldo chodziło.

 

Rzecz w tym, że to powszechne. Słabe, podszyte różnymi powodami i generalnie lepiej, gdyby ich nie ściągali (przynajmniej nie tak ostentacyjnie), ale czy akurat piętnowanie o to Anglików jest bardziej usprawiedliwione, niż dziesiątek innych drużyn/zawodników wcześniej? I ja tam nie widzę chamstwa. Już prędzej wściekłość, rozgoryczenie, smutek i wciąż brak pogodzenia się z faktem przegranej. Nie wiem, jak dla mnie to trzeba dać im przełknąć tę porażkę na własnych zasadach, bo chęci im nie brakowało, pokazali siez  dobrej strony (niezależnie od faworyzowania przez UEFĘ) więc nie widzę sensu im jeszcze dorzucać do pieca.

 

Lepiej skupić się na angielskim bydle stadionowym, bo oni zasługują na jebanie po kres swoich dni.

 

 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, emwusc napisał:

Przegrywać też trzeba umieć. Nie będę racjonalizował chamstwa bo ktoś jest niedojrzałym matołem co się obraża jak 5letnie dziecko bo nie dostał złotego cukierka. Trzeba miec honor.

Takie samo (pipi)enie jak z ocenianiem transferów ideałami kibica, samemu nigdy nie będąc postawionym przed wyborem: lepsze pieniądze i motywacja w postaci trofeów/rozwoju kariery vs romantyzm i robienie dobrze lokalnym kibicom. Oczywiście wybór tego drugiego to dla każdego szanującego się człowieka powinna być formalność, bo inaczej jest wiadomo kim. Albo taki pasibrzuch z piwem przed TV co krzyczy "co za debil, wystarczyło [tutaj cokolwiek, co jemu przyszłoby z łatwością, bo przecież nie raz to robił]". Uprawiałeś kiedyś sport na tym poziomie, reprezentowałeś swój kraj na cały świat? Skąd wiesz, jakie to są emocje, jaka adrenalina i jak to jest sobie z nimi radzić w takiej sytuacji? Jest coś takiego jak sportowa złość, często się z tego biorą żółte lub czerwone kartki, jak ktoś się za bardzo nagrzeje, takich sytuacji było w historii milion, tutaj wypad na trybuny, tam czerwona dla Zidane'a za bańke w Materazziego, kop Cantony, czy wzajemne wyzywanie się kolegów na boisku, żeby później zbijać sobie pionę, jak na przykład sytuacja z Mane i Salahem.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Faka said:

Ja to tylko tu zostawię.

 

https://www.economist.com/europe/2021/07/12/italys-government-basks-in-the-glow-of-footballing-success

 

W skrócie szmira krytykuje za nieposiadanego czarnego zawodnika w reprezentacji XD

 

Mogli wziasc Balotelliego, to ostatni Wloch-Murzyn jakiego pamietam w ich reprezentacji :pawel:

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, teddy napisał:

Jest wyjaśnione parę postów wyżej. Żeby dziennikarze się nie przypierdalali do stanu jego zdrowia

No wybitnym strategicznie posunięciem bym tego nie nazwał.

 

Moja teoria jest taka, że zrobił sobie oryginalną fryzurę, a jak się okazało, że jest głupia, to dorobił do niej opowieść.

No, chyba że naprawdę nikt wtedy nie zauważył jego słabej gry/kłopotów zdrowotnych, bo wszyscy byli zapatrzeni na włosy i jakoś im to umknęło. Wtedy trzeba przyznać, że sprytnie to rozegrał. Ale nie sądzę.

A teraz ta fryzura z nim zostanie na zawsze.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Patrzcie jak kiedys wygladali i zachowywali sie dzsiejsi euro komentatorzy. I ten klimat lat 90, top.

 

Kurde, nie wiem czy to przez te wasy czy co ale zawsze te stare kadry mi sie wydawaly no... stare. Jakby tam grali 35+ latkowie.

 

 

 

e: ahahaha, mecz eliminacyjny o 17:30 poczatek transmisji o 17:20 bo pewnie telexpress, a dzis mecz o 20 transmisjia od 17 i pierd.olenie taktycznych farmazonow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...