Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.06.2021 o 20:11, ASX napisał:

jaram się na myśl o takim nextgenowym Skyrimie w kosmosie, mocno czekam mimo że na razie bardzo mało pokazali.

 

Nadchodzą piękne czasy dla fanów gier RPG ( Starfield, Avowed, Outer World 2)

Piękne czasy dla fanów RPG trwają w najlepsze od kilku lat. I mówię o naprawdę świetnych pozycjach ale w większości sceny indie. 

Odnośnik do komentarza

Nie śmiało powiem, że chyba top 3 gier na pokazie na które najbardziej czekam. Wiem, Bethesda, ale co kurva skyrim w 2011 roku nie robił mocno? Teraz beka z odcinania kuponów, ale grało się świetnie. I w sumie czekam właśnie na takiego Skyrima w kosmosie bo uwielbiam gry w tej tematyce. No zaufam klamczuszkowi ze bedzie goty i troche sie pojaram.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, JeDaj napisał:

To oficjalna okładka? Bo ciekawi mnie co tam robi napis smart delivery. Wydawało mi się że jest to związane z wersją na Xbox one i na series x pobierze najlepszą. Ale ta gra ma być tylko na series x. Po co te smart delivery?

Smart Delivery oznacza też płynne i automatyczne przenoszenie zapisów gry między PC a konsolą

Odnośnik do komentarza

Fallout musi przejsc do innego studia, bo jak oni zaczną pracować nad TES po starfieldzie, to rzeczywiscie będziemy musieli czekać jakies 10 lat na post-apo. Nawet bym chciał, żeby ktoś inny to dostał (może jakieś nowe studio stworzyć, tak jak coalition?), to może by odświeżyli gameplay, a nie skyrim z broniami palnymi.

Odnośnik do komentarza

Napiszę jeszcze tylko że fajnie że gra nie będzie crossgenem, gdy rok temu czytałem wypowiedzi Todda Howarda o gęsto zaludnionych miastach z tysiącami npcow w Starfieldzie, byłem pewny że nawija makaron na uszy bo nie ma szans na takie rzeczy na starej generacji. A teraz kto wie może rzeczywiście te ambitne plany zostaną zrealizowane?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, 20inchDT napisał:

Fallout musi przejsc do innego studia, bo jak oni zaczną pracować nad TES po starfieldzie, to rzeczywiscie będziemy musieli czekać jakies 10 lat na post-apo. Nawet bym chciał, żeby ktoś inny to dostał (może jakieś nowe studio stworzyć, tak jak coalition?), to może by odświeżyli gameplay, a nie skyrim z broniami palnymi.

 

Może Zenimax Online? Coś się ostatnio mówiło o rebrandingu i rozpoczęciu dużej rekrutacji. Ciężko mi sobie wyobrazić całą generację bez nowego Fallouta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...