Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też się przyjemnie gra w tego Fallouta, bo jednak nie ma drugiej takiej gry jesli chodzi o dobrze ujęte realia post apo. Podobne mechanicznie TOW było lepszą grą całościowo, ale F4 to jest jednak uniwersum które chce się zwiedzać.

Odnośnik do komentarza

Również dobrze wspominam F4. Był na maxa drewniany, zacofany technologicznie, paskudny i miałki fabularnie, ale sprawdzał się jako esencja bycia grą. Grając miało się pewność, że każdy zakamarek warto zwiedzić, eksploracja zniszczonego świata dawała radość i niesamowicie wciągała. Zdecydowanie ten fakt przysłaniał liczne minusy i o to zdecydowanie chodzi w GRACH. Jest fun? Wystarczy. Cała reszta jest przyjemnym dodatkiem, ale gdy produkt wciąga to już jest dobrze. 

 

Spotkanie Szponów Śmierci, które w rytm kalecznej animacji rzucają tobą jak workiem cebuli i w panice zastanawiasz się czy z tego wyjdziesz, bo pancerz wyje i kwiczy? Jeszcze jak :banderas: Z tego co pamiętam to chyba nawet wbiłem platynkę na PS. Jeżeli Starfield pozwoli z wypiekami na twarzy zwiedzać oraz odkrywać obce planety, światy i porzucone statki kosmiczne plus zapewni ciekawe uniwersum i usprawni technikalia, to jestem na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, ASX napisał:

Raczej będzie cross-gen, co powinno być raczej dobrą informacją bo to oznacza że więcej osób będzie mogła zagrać

Ja już tak nie myślę. Raczej w kategorii - nadal będzie pastgen tyle, ze w 4k i 120 klatek. Ja już chce żeby się odcieli od tych konsol i w dupie ze wspieraniem mejmów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Też bym chciał w końcu coś nextgen only. XSX to świetny sprzęt i byłoby miło zagrać w końcu w coś w pełni wykorzystującego moc w nim drzemiącą. Kupując XONE parę miesięcy po jego premierze ogrywałem Dead Rising 3, Titanfalla, Forze Motorsport 5 czy nawet chociażby Outlasta, które nie pojawiły się na X360. A teraz jedynym takim tytułem póki co było The Medium :/ Dobrze, że chociaż stare gierki dostają często kopa, bo chociażby Fallout 4 dużo bardziej mi podszedł jak niedawno zacząłem go od początku na nowym xboksie w 4k, z odblokowanymi klatkami, jakimiś modami na grafikę i mega szybkim wczytywaniem. Pamiętam, że na bazowym XONE loading przy wejściu do większości lokacji był katorgą i zniechęcał mnie od jakiejś większej eksploracji. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, DamianGrecky napisał:

Dla porządnego next gena to bym zainwestował w końcu w XSX

 

A new Starfield rumor claims none other than Hollywood powerhouse Tom Cruise is starring in the game.

 

Planeta karłów potwierdzona :banderas:

Lepiej nie bo 300 innych postaci będzie dubbingowanych przez 10 osób xd

W oblivionie tak zrobili, ze mieli tego samego dublażowca dla wszystkich postaci wedlug schematu X dubbinguje imperial male a y imperial female i tak przez całą grę, bo hajs poszedl na boromira i kapitana pickarda.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
3 godziny temu, DamianGrecky napisał:

Dla porządnego next gena to bym zainwestował w końcu w XSX

 

A new Starfield rumor claims none other than Hollywood powerhouse Tom Cruise is starring in the game.

 

Planeta karłów potwierdzona :banderas:

Scjentologów raczej. 

Odnośnik do komentarza

No ja też jestem zajarany, że nowe IP, ale nie wiem czy Bethesda podoła.

Z gry na grę coraz bardziej uproszczają elementy RPG - porównajcie Morrowinda ze Skyrimem.

 

 

Dodatkowo klimaty sci-fi są dla mnie mniej interesujące, bo w fantasy można strzelać z łuku, walczyć bronią białą, czy czarować. W sci-fi będziemy pewnie strzelać, strzelać i strzelać, ewentualnie z jakimś melee atakiem a'la Mass Effect.

 

Na szczęście gry Bethesdy ratowane są przez modderów, więc liczę że i tym razem będzie mocne wsparcie.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...