Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Soban napisał:

Z budowaniem to mam nadzieję, że będzie jak w F4 gdzie wystarczyło odbębnić tutorial w sanctuary hills i potem wyłożyć na to lache, bo questy od murzyna do minuteman te ważniejsze i tak wpadały.

 

moim zdaniem, budowanie własnego statku, może sprawdzić się znacznie lepiej niż te budowanie osady w Falloucie które było wrzucane kompletnie z czapy, na fali popularności różnego rodzaju builiderów z gier mobilnych

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Figuś napisał:

Dlaczego ma ma opierdolić sniksa? Gówno wiadomo o tej grze, a hajpowana jest jak nie wiadomo co...

 

Hajpować niewolno ale marudzić już tak, o grze nie wiele wiadomo, więc może poczekajmy ze wszystkimi osądami, to, że tu dwóch typów na krzyż nie grzeje ta gra nie oznacza, że inni też tak mają. 

Rzucą coś konkretnego to się oceni, może tym razem zrobią coś na prawdę wybitnego, F76 to kupa, ale z tego co kojarzę F4 taki zły nie był. 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Soul napisał:

Hajpować niewolno ale marudzić już tak, o grze nie wiele wiadomo, więc może poczekajmy ze wszystkimi osądami, to, że tu dwóch typów na krzyż nie grzeje ta gra nie oznacza, że inni też tak mają. 

 

ej, ale ja nie pisałem nic o samym SF tylko o tym, że nie uważam żeby MS starał się wystarczająco:lapka: 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
3 godziny temu, Pupcio napisał:

Ja to nie wiem jak po f4 można czekać na ich gry xD serio, wiem że graczy trzeba yebać ale bethesda robi to w najgorszy możliwy sposób 

Jakby posługiwać się logiką forumową to hype powinien być potężny bo f4 ma ponad 85 średnią na meta. 

W sumie też nie ma co skazywać tego Starfielda na porażkę. Trochę tych gierek rpg Bethesda wydała. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie osobiście to 85% Fallouta 4 na Metacritic to przekręt generacji. ;) Zadziałała siła marki i długa przerwa w stosunku do poprzedniej części. 

 

Ale jak już wspomniałem, to tylko moje zdanie i oparte na gołej, premierowej wersji + z sentymentem do klasycznych części Fallout. 

Odnośnik do komentarza

Po F4 zero kredytu zaufania. Na Fallouta tam zawsze mieli wywalone, ktoś z szefostwa kupił markę i kazał im klepać coś w tym świecie. No i wychodzi to tak sobie. Jednak TESa jako swoje dziecko traktują dobrze, Skyrim  był naprawdę dopieszczoną gierką. F3 był świetny bo był to powrót znanej marki, co prawda mocno ugrzecznionej ale zawsze. Vegas fajny mod na bazie F3 z masą błędów. F4 nudy. W F76 nawet nie zamierzam zagrać. Tak samo nie czają tego świata jak Ubisoft Might of Magic. 

 

TESVI będzie dopieszczony i będzie to spokojnie gierka powyżej 90 na meta. W to wierzę, a całą resztę traktuje jak projekty poboczne mniej uzdolnionej części ekipy oraz jako testy technologii. Jak coś z tego wyjdzie fajnego spoko, będę mile zaskoczony. Jednak czekam na prawdziwe mięsko w postaci nowego TESa. 

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Spędziłem jakieś 80h w Falloucie 4 i o ile wkurzało mnie że gra jest słabym RPG i to co zrobili z rozwojem postaci i systemem dialogowym to nie mogę odmówić Bethesdzie tego że umie kreować światy i rozgrywka w ich tytułach jest cholernie wciągająca. 

 

 

Odnośnik do komentarza

No fakt sam projekt świata i jego wygląd bardzo spoko ale reszta :/ Do F4 podchodziłem już 2 razy, raz na One i raz na PC i zawsze ten sam grymas bólu. Na One nawet pograłem parę godzin ale na PC wleciał już zwrot po 3h. Myślałem ,że gra zyska w wyższych ustawieniach ale jednak nie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...