Skocz do zawartości

Mario + Rabbids: Sparks of Hope


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Co masz za gry @Donatello1991na tego litea? Że się zastanawiasz nad MP, a teraz pytasz o tą grę? Obie jako posiadacz Switcha powinieneś sprawdzić, jeśli jesteś fanem metroidvani i strategii turowych, szczególnie, że jedna nie chodzi za pełną cenę, a drugą można już dostać w niezłej cenie.

 

Jeśli nie grałeś w poprzednią część to zacząłbym od niej, kosztuje grosze.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, zdrowywariat napisał:

Co masz za gry @Donatello1991na tego litea? Że się zastanawiasz nad MP, a teraz pytasz o tą grę? Obie jako posiadacz Switcha powinieneś sprawdzić, jeśli jesteś fanem metroidvani i strategii turowych, szczególnie, że jedna nie chodzi za pełną cenę, a drugą można już dostać w niezłej cenie.

 

Jeśli nie grałeś w poprzednią część to zacząłbym od niej, kosztuje grosze.

Mam nintendo od wakacji i ogralem na razie Astral chain, luigi msndon3, super mario odyssey, metroid dread i xeno 3. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja tylko three houses grałem. Część poza walką to rpg skrzyżowany z dating sim i persona ale same walki to cudowna i rozbudowana turówka. Engage ponoć jeszcze lepszy w walkach i wyprany z wątków socjalnych poza co wielu traktowało jako krok wstecz ale dla kogoś kto tego nie lubi to może być plus.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
16 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ktoś ograł i poleca? Lubię turówki, a w MM można dostać ją teraz za 99 PLN-ów.

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/gra-nintendo-switch-mario-rabbids-sparks-of-hope-cosmic-edition

 

A grałeś w pierwszą część? Zacząłbym od niej, sequel jest równie dobry, ma lepsze rzeczy i gorsze, w żadnym wypadku nie jest bigger, better and more badass, jest po prostu sequelem przyzwoitym.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Daffy napisał:

Do mnie jest bardziej rozbudowany, wiecej można kombinować w walkach, do tego lepiej rozpracowali to co jest pomiędzy walkami, w jedynce to były liniowe lokacje z prostymi zagadkami logicznymi, tutaj są huby z side questami i nawet pobocznymi walkami czy bossami. 

 

Z pierwszej części zapamiętałem dwóch bossów, a z drugiej żadnego, różnią się tylko wytrzymałością. Do tego wydaje mi się, że różnorodność oponentów była w jedynce większa, no i były challenges. Nie twierdzę, że sequel jest zły, bo dobrze się bawiłem, ale w żadnym wypadku nie jest tym, czym go reklamowali, obie pozycje stawiam na równi.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Trzecie DLC "Rayman in the Phantom Show" kończy ERĘ Sparks of Hope. Inaczej niż DLC do jedynki, trzy dodatki nie doczekały się wielu opinii. Każdy z nich dodaje kilka godzin gry, Rayman też się pojawia dopieszczony, ale sama rozgrywka nie zmienia się wobec podstawowej gry (z okazjonalnymi tylko zabawnymi nawiązaniami do platformowania 2D i gier z Raymanem). 

 

 

Jak widać i na forumie, gra wzbudziła niewielkie zainteresowanie, chociaż jest dobra i przystępna, ma sporo zawartości., jakość jest wysoka - osobiście tego nie czaję. Ubisoft powiedział, że samo Nintendo radziło im: "nie róbcie drugiej gry na tej samej konsoli, będzie zbyt podobna, nie wyróżni się". Oficjalnie Yves Guillemot przyznał, że był to błąd, wydać tę grę na Switchu. Jak dla mnie, Sparks of Hope znacząco różni się od poprzednika - tamten był serią turowych walk, ten jest ogólną ubisoftową przygodą w zwiedzanie lokacji z bardziej RPG-owym systemem i większą liczbą mniej specyficznych dla areny walk, co ma swoje wady i zalety.

 

Guillemot wydaje się jednak myśleć o nowej konsoli Nintendo. Powiedział, że Sparks of Hope "pożyje 10 lat, bo uaktualnimy ją na nowy sprzęt, który pojawi się w przyszłości". To sugeruje, że ta opisywana nowa konsola miałaby jakoś różnić się możliwościami od Switcha.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rowniez nie rozumiem braku zainteresowania druga czescia i do tego ta slaba sprzedaz. Za slaby marketing? Pierwsza czesc zebrala dobre oceny, wedlug mnie to jedna z lepszych gier na Switcha, wiec bylem pewien, ze druga czesc bedzie miala "z gorki". Niestety stalo sie calkowicie inaczej. Osobiscie kupilem wersje Gold, by miec dostep do calej zawartosci. Dwojka dalej bardzo dobra, trzyma poziom. Dziwie sie, ze nawet na forumku temat gry jest martwy. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, bebbop said:

Rowniez nie rozumiem braku zainteresowania druga czescia i do tego ta slaba sprzedaz. Za slaby marketing? Pierwsza czesc zebrala dobre oceny, wedlug mnie to jedna z lepszych gier na Switcha, wiec bylem pewien, ze druga czesc bedzie miala "z gorki". Niestety stalo sie calkowicie inaczej. Osobiscie kupilem wersje Gold, by miec dostep do calej zawartosci. Dwojka dalej bardzo dobra, trzyma poziom. Dziwie sie, ze nawet na forumku temat gry jest martwy. 

 

Bo to Ubi. Każdy patrzy na cenę. Ja kupię chętnie wersję gold za te 10$. Tak jak jedynkę

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Homelander napisał:

 

Bo to Ubi. Każdy patrzy na cenę. Ja kupię chętnie wersję gold za te 10$. Tak jak jedynkę

Kompletnie o tym zapomnialem. Przyznam szczerze, ze sam czekalem na obnizke. Ludzie nauczeni, ze gra od Ubi potanieje 2-3 miesiace po premierze, ale widocznie powychodzilo co innego i kompletnie zapomnieli o tym tytule. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Pierwsza gra skończona na Switchu. Generalnie to był jeden z tytułów które chciałem najbardziej zagrać. Bardzo fajna gierka i ma całkiem sporo contentu. Po przejściu głównego wątku nadal jest trochę rzeczy do odkrycia. 

 

Grałem tylko przenośnie, w sumie odkąd kupiłem Switcha to nie grałem na tv. Po prostu od tego mam inne konsole. Sparks of Hope kończyłem dziś rano w kuchni, toalecie i u córki na wyrku. Miło;)

Czas teraz przeskoczyć do Odyssey

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...