Skocz do zawartości

Grounded


Wredny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na fabułę we wrześniu, jeśli będzie dobra to chętnie sprawdzę.

 

Sama survivalowa otoczka mnie nie interesuje. W każdej grze wygląda ona podobnie, mozolne ścinanie drzew (w tym przypadku źdźbeł trawy), rozbijanie jakiś kamieni, a potem mozolne craftowanie lepszych przedmiotów i budowanie własnego domku, to nie jest coś co jest w stanie przyciągnąć mnie przed ekran. Ale jednocześnie potrafię docenić to że gra cieszy się na tyle dużą popularnością że robią o niej serial.

45 minut temu, Bielik napisał:

Tak czy inaczej w grę raczej nie zagram, chyba, że ktoś potwierdzi sensowną możliwość zabawy solo. 

 

to od początku była gra singlowa z opcjonalnym coopem

Odnośnik do komentarza

Na Steam Grounded ma 88% pozytywnych recenzji, więc cały survival musi być naprawdę miodny jeżeli gra zbiera takie recenzje jeszcze bez singla.

 

Zresztą jakoś specjalnie mnie to nie dziwi, bo na mediach społecznościowych widać, że dialog z graczami jest podobny do tego co od lat prezentuje np. Undead Labs, czyli zbieranie feedbacku i rzeczywista reakcja na oczekiwania graczy.

 

Na rozwój gry działa to lepiej niż ślepe pompowanie milionów dolarów w assety, które mało kogo obchodzą.

 

Byle do września.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
9 godzin temu, MaLeKrSkr napisał:

Na ile ma starczać kampania? Będzie ją można ograć solo? Nie ukrywam, że ostatnio ruszyłem kilka gierek Obsidianów i wszystkie jakoś zaskakująco dobrze wchodzą. Dlatego też chcę spróbować i ten tytuł :)

 

Dokładnie nie wiadomo. Gdzieś czytałem, że early access to około 20% kampanii, a przejście zajmuje +- 10 godzin, także raczej nastawiałbym się na dość długą zabawę.

 

A czy da się grać solo? Tak, bez problemu i całkiem przyjemnie, ale wiadomo, że w ekipie znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bzduras napisał:

O, no i nic więcej nie musisz mówić, jak się obrobię z tym co mam to sprawdzę w takim układzie.

 

Dziś jeszcze sprawdzę pełniaka to dam znać jak się gierka sprawuje. Ostatni raz odpalałem na początku EA.

 

Ponoć trzeba dostosować ustawienia pod solówkę, bo inaczej może być z deka frustrująco z uwagi na losowe skoki poziomu trudności.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bigby napisał:

Lipa, że customowe ustawienia rozgrywki wyłączają achievementy.

Z  ciekawości co chciałeś zmienić?
 

Klimat intra to taki mix Mrówki Z ze Stranger Things. 
 

Godzinę temu, ASX napisał:

Nie jestem fanem gier survivalowych, ale ze względu na ciekawy setting i ten klimat będę chciał dać szans

Mam tak samo. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, balon napisał:

No właśnie nad tym plecakiem też się zastanawiałem. 

Btw zmieniłeś to bo cię to denerwowało w tej gierce czy z założenia nie lubisz tego w gameplayu?

 

Mnie w sumie nie obchodzą żadne acziki, ale zacznę jednak po bożemu, jak pan autor proponuje. 

 

Ogólnie nie jestem fanem gier survivalowych, więc wszelkie wymogi jedzenia/picia, psujące się bronie itp. są dla mnie zbędnym utrapieniem. 

 

Chciałem skupić się na fabule, eksploracji, pobudować co nieco, nie martwić się, że mój toporek rozpadnie się po kilku uderzeniach. Przy okazji zgarnąć kilka achievementów.  

 

Pewnie zacznę na nowo na jednym z niższych poziomów trudności i zobaczę, czy będzie to irytujące. ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...