Skocz do zawartości

Grounded


Wredny

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w różnych miejscach i trochę jestem zdziwiony, że taka fajna gierka nie ma swojego tematu.
Ja wiem, że to survival, a tymi jara się tylko @Wredny i @Boomcio, ale Obsidian zrobił kawał naprawdę sympatycznego szpila - ładny, klimatyczny, z jajem i całkiem dopracowany, jak na wciąż wersję "preview".
Poniżej focia z mojego prowizorycznego obozu, który musiałem ogrodzić, bo mrówki, mimo że raczej nie agresywne, to wścibskie i lubią grzebać w moich zapasach.

4f16ceff-b92a-40fb-918e-58d19ec463fa.thumb.png.803edef68b8e202a0f69cd9d939de1e4.png

Muszę przyznać, że jest trudno, niczym w jakimś Dark Souls, a większość większych insektów ma nas na przysłowiowego strzała.
W sumie to chętnie spróbowałbym co-opa z kimś, bo można grać nawet w 4 osoby.

Ostatnio (30.06.2021) Grounded dostało spory update ("Shroom and Doom Update"), który oprócz wielu nowych rzeczy w grze, dodał także 20 achievmentów do zdobycia.
Więcej szczegółów na oficjalnej stronie - https://grounded.obsidian.net/news/grounded/shroom-and-doom-update-out-now

Na deser wrzucam ten bekowy trailer z tegorocznego E3 - serio, te pająki są tu przerażające :obama:
 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Widziałem gameplaye z tej gry i baaardzo mi się podobało. Wszak lubię nietypowe survivale i dziwne/niepopularne a nawet niszowe gierki. Jest to obok Sunset Overdrive jedyna gra dla jakiej kupiłbym konsolę X. I kto wie, może dzięki takim tytułom przekonam się do nowej platformy :)

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza

Ja zamierzam sprawdzic ten na tytuł kiedy będzie premiera pełnej wersji i wyjdzie z early access. Co mam nadzieję nastąpi już w przyszłym roku.

 

Do tej pory cierpliwie sobie poczekam, z tego co obserwuje gra się fajnie rozwija i regularnie dodają nową zawartość. 

Odnośnik do komentarza

Porównać?

Najbliżej chyba do The Forest, ale w wersji uproszczonej i nieco bardziej... familijnej ("Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" to dość wyraźna inspiracja).

 

Co do czekania na pełną wersję to już teraz praktycznie można ją za taką uznać - jest stabilnie, 60fps płynne, nic się nie wiesza, bugów nie ma (oprócz oczywiście mrówek, pająków i innych wołków zbożowych:kaz:).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Sawyer był wyraźnie zmęczony po Deadfire i przy okazji niezwykle rozczarowany tym, że gra nie przyjęła się tak dobrze jak pierwsza część. Myślę, że to samo dotyczy Adama Brennecke. Fajnie, że teraz mogą na spokojnie pracować nad projektami, które rzeczywiście ich cieszą i pasjonują.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Niesamowita sprawa ta ekranizacja, na pewno wszyscy na nią czekają z zapartym stolcem. 

Nie ironizując w tym może tkwić jej siła, zero oczekiwań może się przełożyć na finalnie dobry produkt, tym bardziej, że będzie to animacja i to od scenarzysty wojen klonów :banderas:

Tak czy inaczej w grę raczej nie zagram, chyba, że ktoś potwierdzi sensowną możliwość zabawy solo. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.