Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Na szczęście obyło się bez skrzypiących przycisków, martwych pikseli i tym podobnych. Urządzenie świetnie leży mi w dłoni, do tego niemal idealna waga. O ekranie nie ma się co rozpisywać - jest po prostu bajeczny.

Sterowanie dotykowe szybkie, bez widocznych opóźnień. Do trackpada od razu się przyzwyczaiłem i chyba dość często postaram się w różnych grach go wykorzystywać.

 

JKQantK.jpg

 

Na razie ściągam kilka mniejszych tytułów pokroju Vampire Survivors czy Halls of Torment, ogrywanego aktualnie na PC Baldura 3, ale zdążyłem też sprawdzić Ori and the Will of the Wisps, bo to chyba jeden z najlepszych pokazów OLEDa i HDRu. Zdjęcia nie są w stanie oddać tego, jak to wygląda. :) Działa równie super, a sam Deck nagrzał się może do 55-60 stopni, nie powodując przy tym żadnego hałasu.

 

Z6z1jvl.jpg

 

66HwcbB.jpg

 

Dziś do nocy jeszcze sporo testowania przede mną. :banderas:

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

A to ciekawe, w laptopie mam ac, SD ma ac, sieć ax i oba ciągną równo 300 mbps. Może jakieś SD słabe parametry połączenia ustawia albo dostaje z routera.

 

Z innych newsów, dostałem wreszcie maila że OLED w drodze, termin dostawy wtorek. Może będzie dzień wcześniej, eh.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza

W Baldurze 3 HDR jest przepiękny, a przy okazji na FSR 2.2 jakoś to zaczęło wyglądać i chodzić. Polecam obadać, pykałem chwilę ostatnio na LCD bez FSR 2.2 i o wiele gorzej to się prezentowało, a i chodziło - w obozie goblinów miałem brykające 30fps na tyle, że wolałem zrobić cap na 28, tutaj na razie trzyma 30, zobaczymy jak w tym słynnym akcie 3.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, tlas napisał:

W Baldurze 3 HDR jest przepiękny, a przy okazji na FSR 2.2 jakoś to zaczęło wyglądać i chodzić. Polecam obadać, pykałem chwilę ostatnio na LCD bez FSR 2.2 i o wiele gorzej to się prezentowało, a i chodziło - w obozie goblinów miałem brykające 30fps na tyle, że wolałem zrobić cap na 28, tutaj na razie trzyma 30, zobaczymy jak w tym słynnym akcie 3.

Jak ze sterowaniem w Baldurze na SD?

Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, rafanus2 said:

Dobra, dzisiaj będzie do odbioru. Czyli od dnia wyjazdu z Holandii, musi minąć 1 dzień i kolejnego paczka jest u kupującego. Całkiem sprawnie im to poszło.

 

Nie spoko bo to losowość, u mnie dopiero wczoraj opuściło parcel center w Holandii, dzisiaj drugi raz wyskoczyło, że opuszczono parcel center w Holandii a zamówienie z 16 listopada godzinę po ruszeniu zamówień. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...