Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Wydaje mi się, że nowy sweet spot dla single player to bedzie 45FPS/90Hz.

Z ty Diablo to jestem trochę wkurwiony, bo zawsze chciałem to mieć przenośnie, ale mam wersje battle net PC i nie chce mi się płacić tym typom z Blizzarda 2x, jakby to była inna firma to jeszcze, ale super to pewnie śmiga na SD :). 


Spoko, ja miałem d4 nieodpalone na Xboksie czekające na swoją kolej, miałem odpalić triala na Decku na moment żeby zobaczyć jak chodzi, a wjebałem 8h i właśnie kupiłem na steam za 2 stówy.

 

idealnie mnie blizzard rozegrał z tym trialem i premierą OLEDa
 

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ależ ten ekran robi, nie będę od razu hejtowac switcha OLED bo tamten ekran dalej robi niesamowicie ale ten w decku to jest totalnie półka wyżej 

 

Cudowny kawałek sprzętu, chyba obecnie jedyne rozsądne rozwiązanie technologiczne jeśli chodzi o moc/kulturę pracy/baterię. Ciekawe co pokaże niedaleka przyszłość jeśli chodzi o konkurencję.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Czoperrr napisał:

Jeśli ktoś jeszcze czeka na paczkę to nie ma co się sugerować trackingiem GLS. Dostałem SMS od kuriera że będzie o 11 a na stronie dalej widnieje left parcel center Nethetlands, żadnej innej wzmianki.

Uff, jeden Switch more spokojnie czekać na innego właściciela.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Czoperrr napisał:

Jeśli ktoś jeszcze czeka na paczkę to nie ma co się sugerować trackingiem GLS. Dostałem SMS od kuriera że będzie o 11 a na stronie dalej widnieje left parcel center Nethetlands, żadnej innej wzmianki.

 

W dniu 25.11.2023 o 11:13, Daffy napisał:

W poniedziałek będziesz mieć Czoperrr

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, biję się z myślami co tu zrobić. Tak jak tam wcześniej pisałem, prawy trigger na koniec wciśnięcia lekko skrzypi i jak się potrząśnie deckiem to coś pod nim stuka (jakby się poluzowało). I teraz co byście zrobili na moim miejscu. Olali temat i grali dalej, a jak coś się zepsuję to serwis/zwrot jeżeli nie minie rok? Wymienili sami? Trochę się w sumie obawiam tego zwrotu, bo jak nie skrzypiący triggier to może przyjść deck, który ma ekran z martwym pikselem, inny dźwięk guzika, skrzypiący joystick czy coś innego. Generalnie teraz po kilku dniach to skrzypienie wyraźnie ucichło, więc może zniknie w całości, tylko martwi mnie ten poluzowany element pod triggerem. No a tak jak napisałem, trochę osób ma różne mankamenty w swoich deckach, a nie chciałbym bawić się w zwracanie kilka razy.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, rafanus2 said:

Kurde, biję się z myślami co tu zrobić. Tak jak tam wcześniej pisałem, prawy trigger na koniec wciśnięcia lekko skrzypi i jak się potrząśnie deckiem to coś pod nim stuka (jakby się poluzowało). I teraz co byście zrobili na moim miejscu. Olali temat i grali dalej, a jak coś się zepsuję to serwis/zwrot jeżeli nie minie rok? Wymienili sami? Trochę się w sumie obawiam tego zwrotu, bo jak nie skrzypiący triggier to może przyjść deck, który ma ekran z martwym pikselem, inny dźwięk guzika, skrzypiący joystick czy coś innego. Generalnie teraz po kilku dniach to skrzypienie wyraźnie ucichło, więc może zniknie w całości, tylko martwi mnie ten poluzowany element pod triggerem. No a tak jak napisałem, trochę osób ma różne mankamenty w swoich deckach, a nie chciałbym bawić się w zwracanie kilka razy.

Może się jeszcze wyrobi, spust w moim padzie XSX też potrafił czasem skrzypieć, a nawet się trochę zaciąć a po chwili problem zniknął. Tak jak ktoś pisał wyżej możesz też spróbować odkręcić samemu tylnią obudowę i sprawdzić w czym problem, nie ma to wpływu na gwarancję. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Assassins_78 napisał:

Ale co Ci szkodzi rozkręcić i zerknać jak Ci radzą koledzy, mozliwe że odlew przycisku jest z nadmiarem i coś tam Ci wadzi. Czasem trzeba trochę własnej inicjatywy nad rozwiązaniem problemu, a tu dostajesz jeszcze podpowidzi racjonalne - WTF?

 

Odkręcę, odkręcę, tyle, że z tego co już poczytałem, chodzi o za luźną gumkę, którą raczej ciężko dostać. A generalnie nie czuję się mocny w manualnych rzeczach, więc po prostu wątpię, że sam to naprawię :p

Edytowane przez rafanus2
Odnośnik do komentarza

Ktoś brał wersję 1TB? Jak z martwymi pixelami?

Na redicie piszą, ze ta wersja ma głównie ten chinski BOE panel i ma piksele a 512 Samsung i zwykle brak.

 

EDIT czy do valve można zwrócić SD jak ma jakieś wady powiedzmy do 14 dni (jak w PL), czy tylko RMA?

Odnośnik do komentarza

@rafanus2na bank ten luźny dźwięk masz z triggera? Bo kiedyś tam potrzasalem starym deckiem i też miałem taki jakby dźwięk jakby coś latało, a to po prostu były guziki ABXY lekko obijające się o plastikową obudowę. Ty masz problem z lataniem w prawym więc że strony gdzie są knefle. Spróbuj sprawdzić czy też masz ten dźwięk potrząsając deckiem ale ręką trzymając guziki by nie były luźne 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MichAelis napisał:

Ktoś brał wersję 1TB? Jak z martwymi pixelami?

Na redicie piszą, ze ta wersja ma głównie ten chinski BOE panel i ma piksele a 512 Samsung i zwykle brak.

 

EDIT czy do valve można zwrócić SD jak ma jakieś wady powiedzmy do 14 dni (jak w PL), czy tylko RMA?

 

możesz normalnie 14 dni "bo tak". wiem bo pytałem się ich czy mogę tak zrobić 30 dnia jak zamówiłem 256 lcd, a zapowiedziano oleda xD

 

te przepisy u nas dotyczące zwrotu w ciągu 14 dni zamówień internetowych i tak wynikają z przepisów europejskich, więc wszędzie to de facto działa.

Edytowane przez tlas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...