Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Na Decku LCD działało to bez żadnego problemu. Nie wiem czemu na oledzie Discover działa tak wolno.

 

EDIT:

 

Teraz to nawet zwykłe ściąganie na Steamie padło mi na ryj. 

Wprawdzie nie tak bardzo jak w Discover ale to wygląda tak jakbym zamiast łącza 1Gb/s miał 20Mb/s ...

 

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza
14 hours ago, Ins said:

Na Decku LCD działało to bez żadnego problemu. Nie wiem czemu na oledzie Discover działa tak wolno.

 

EDIT:

 

Teraz to nawet zwykłe ściąganie na Steamie padło mi na ryj. 

Wprawdzie nie tak bardzo jak w Discover ale to wygląda tak jakbym zamiast łącza 1Gb/s miał 20Mb/s ...

 

 

Też miałem takie problemy z Discovery ale teraz śmiga już szybciej chociaż nie jakoś ekspresowo. Ściągałem tam tylko updaty i Heroic launcher, naprawiło się samo.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Ins napisał:

Na Decku LCD działało to bez żadnego problemu. Nie wiem czemu na oledzie Discover działa tak wolno.

 

EDIT:

 

Teraz to nawet zwykłe ściąganie na Steamie padło mi na ryj. 

Wprawdzie nie tak bardzo jak w Discover ale to wygląda tak jakbym zamiast łącza 1Gb/s miał 20Mb/s ...

 

 

Dziwne, dalej tak masz? Na moim ruterze i necie 1gb z Netii na oledzie mam transfery jak rakieta w porównaniu do lcd

Odnośnik do komentarza

Pany, czy szkło Hofi ma jeszcze na froncie jakąś folię zabezpieczającą, którą trzeba zerwać po nałożeniu szkła? Zerwałem zabezpieczenie ze spodniej strony szkła, nakleiłem na Decka i się zastanawiam czy to już wszystko, czy jeszcze jakaś folia ochronna jest na froncie do zerwania :hi:

Odnośnik do komentarza

Po 5g wam leci?

Ściągacie na dysk czy memorke?

 

Mi OLEDowy model po 5g jak złoto, ale stary po 5g miał takie fochy czasem że zostawało mi albo przełączyć na wolne 2.4 albo podłączyc do docka i ściągać po kablu

 

Na memorke to czy stary czy nowy to ściąga mi w kratkę, raz leci fajnie, raz tragicznie, formatowalem przez Linuxa i różne bajery i stałego rozwiązania tego problemu nie znalazlem

Odnośnik do komentarza

Odkąd mam OLEDa nie miałem problemu z prędkością ściągania, na LCD parę razy się zdarzyło, że coś się ślamazarzył, ale rozłączenie z wifi zawsze pomagało.

 

Edit: przed chwilą włączyłem ściąganie, zaczęło od ok. 18 MB/s, potem przyspieszyło od ok 28 (mam limit na 28,8MB/s żeby inni też mogli trochę pokorzystać z neta), potem trochę zwolniło, teraz już kilka minut ciągnie równo 28+MB/s.

Edytowane przez dominalien
Odnośnik do komentarza

Kilka dni temu super ściągało na Oledzie, a wczoraj szło mega wolno, jakieś 10-20 Mb/s. Kombinowałem różne rzeczy które znalazłem w necie a i tak nie pomagało. 
 

Dopiero zmiana serwera z Polska-Katowice na Polska-Warszawa (w głównych ustawieniach danego połączenia WiFi) pomogło i znowu leciało chociaż 100-130 MB/s (na telefonie test mi pokazywał 250-300). Dzisiaj nie sprawdzałem. 

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj problemów już takich z prędkością nie mam. Discover działa, ściąganie w Game Mode również. 

 

No ale nie działa to lepiej niż w przypadku wersji LCD czyli przepustowość ok. 600Mb/s.

 

Router Asus RT-AX55, 5GHz, Wi-Fi 6 włączone, a prędkość taka jak na 2.4GHz.

Odnośnik do komentarza

a synchronizuje ci się karta z routerem w paśmie 5ghz? Sprawdziłeś to sobie? Pamiętajcie ogólnie, że prędkość na 5ghz czy 6ghz w przypadku kart i routerów 6E jest lepsza ale zasięg sieci dużo gorszy. 2.4 ma lepszy zasięg dlatego czasem przez ścianę np może nie łapać 5/6ghz tylko właśnie 2.4ghz.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...