Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

To nie zmienia faktu ze jak chce postrzelac do randomow to wlaczam deathmatch, po trailerze liczylem na jakies misje kooperacyjnie z ekipa a tu co ? Z 5ciu misji jakie mialem na mapie, KAZDA sprowadzala sie do kompetytywnej rozgrywki.

 

Takze jakby ktos widzial misje czysto kooperacyjna to dajcie znac.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

No właśnie, idiotyzm. Na ch.uj w ogóle Online jest dostępy skoro tak naprawdę nie działa? Niech Rockstar zamknie wszystko, zrobi jak należy i wtedy otworzą, a nie zrobili gów.no i zadowoleni uspokajają, że robią co w ich mocy. A kur.wa wcześniej gdzie byli? W jaskini? 

 

 

Serio, jestem mega wkur.wiony postawą Rockstar. Odwalili straszną kaszanę, szacunek do nich naprawdę zmalał, bo podeszli do tego jak jakaś gimbaza, na odpier.dol, że skoro kupili to ch.uj im w dupę, nie zależy nam aby działało dobrze. Singiel to Mesjasz, Multi to Judasz. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Wybacz, ale mam w du.pie czy to jest trudne czy nie. To nie są amatorzy, którzy w branży są od tygodnia. Wiedzieli jakie jest zapotrzebowanie na rynku, wiedzieli jakie są oczekiwania, jakie zamówienia, wiedzieli czego się spodziewać więc serio, nie pitol mi i nie usprawiedliwiaj ich działania. Mogli wszystko dopracować do perfekcji, załóżmy, że na większą część projektu mieli 3-4 lata, więc został im co najmniej rok na dogranie wszystkiego na ostatni guzik, serwerów, testów, wszystkiego, a przede wszystkim swojej usługi social club, która zwyczajnie SSIE. Wtedy mieli czas, a teraz gdy człowiek zapłacił 200zł i chce sobie pograć to dostaje fakersa prosto w twarz z napisem zagrasz "when it's done". No wow, nie tego się spodziewałem po takiej firmie jak Rockstar, która dostarcza nam od lat genialne gry. 

 

Nie wypuszcza się na światło dziennie produktu, który NIE DZIAŁA. ;)

To tak jakbyś kupił pralkę, która pierze ubranie, ale nie wiruje i to nie tylko u Ciebie tylko taka przypadłość tego modelu i ch.uj. Stoisz wkur.wiony do reklamacji, ale mówią Ci, że na razie nic nie mogą zrobić. Ciekawe czy byś siedział w domu i grzecznie oglądał wiadomości o 19:30. ;)

Przykład może dziwny, ale wiadomo o co chodzi. 

 

Nie będe udawał, że wszystko jest ok, bo nie jest i to bardzo nie ok. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

suteq, zrozum fakt, ze nie byli przygotowni, za w 3 dni po premierze pobija rekord sprzedazowy z wynikiem 14 milionow kopii. grasz sobie w jakies (pipi).kowe multiplayery ktore osiagnely 1/10 sukcesu rockstar i narzekasz ze ci pierwsi nie wyrabiaja? ogarnij sie. nie wlaczaj tego multi po prostu do grudnia i tyle. tobie moznaby zarzucic bycie malym judaszkiem bo nie potrafisz obdarzyc R* zaufaniem i szacunkiem za to, ze zrobili gre, przy ktorej w dniu premiery obsrales se gacie.

 

musieli w koncu uruchomic to multi, i czy by to zrobili 2 tygodnie po premierzy, czy 2 miesiace, eefekt bylby ten sam. przeciez nie jest powiedziane ze tak to zostawia. multi to ich glowny cel od czasu gta 3.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Ale Wy jesteście naiwni.Oni byli doskonale na to przygotowani a nawet na więcej.

Na badania rynku poszły miliony dolarów i doskonale wiedzieli czego gracze oczekują.

Jak ktoś usprawiedliwia firmę,która wydaje ponad 200 mln $ na produkcję gry to chyba ma mylne pojęcie o świecie.

Do grudnia nikt na działający online czekać nie będzie bo kupując grę oczekuje się, że będzie w pełni sprawna.

Poza tym 14 mln to wynik na dwie konsole i znając życie polowa graczy nie jest zainteresowana w ogole trybem online.

Gdy się to policzy wychodzi,że tryb sieciowy jest zwyczajnie kiepski

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, multi działa, nawet kilka misji i deathmatchy skończyłem. Ale to jest chyba jakiś żart. Za miasje otrzyma się ok. 1000$ a za każdy zgon płaci się jakieś 2000$... Gdzie tu logika? Nie opłaca się robić misji bo wiadomo że się ginie, szczególnie w DM, więc więcej się straci niż zyska. Miałem ok. 40 tysi, grałem kilka misji z czego prawie wszystkie wygrałem i skończyłem z 30 tysiami...

Odnośnik do komentarza

GTA V w pierwszym tygodniu sprzedalo sie w 17,5mln kopii.Drugi tydzien to pewnie kolejne kilka mln takze prawdopodobnie mamy teraz 22-23mln graczy z czego podobno 15mln probowalo 1.10 pograc online.Myslicie ze oni nie wiedzieli czy sie nie przygotowali?To jest decyzja biznesowa i w pelni ich rozumiem.Pierwszego dnia probuje grac 15mln a po tygodniu bedzie 6-7mln graczy wiec maja zainwestowac w serwery i infrastrukture dla 8mln dodatkowych osob aby mogli sobie zagrac 2 partyjki?To sa grube mln i wolalbym zeby zostaly one przeznaczone na zawartosc gry.

Odnośnik do komentarza

Dobra, multi działa, nawet kilka misji i deathmatchy skończyłem. Ale to jest chyba jakiś żart. Za miasje otrzyma się ok. 1000$ a za każdy zgon płaci się jakieś 2000$... Gdzie tu logika? Nie opłaca się robić misji bo wiadomo że się ginie, szczególnie w DM, więc więcej się straci niż zyska. Miałem ok. 40 tysi, grałem kilka misji z czego prawie wszystkie wygrałem i skończyłem z 30 tysiami...

Kwestia czasu az uruchomia BAWSAQ w GTAO wtedy bedzie trzeba cala kase na biezaco inwestowac w gielde :) to chyba dobrze bo sam mowisz ze pograles kilka misji i dorobiles sie 40k wiec gdyby nie bylo tak wysokich kar za smierc to 2 tygodnie i nie byloby co robic a w dalszych misjach z pewnoscia beda duze pieniadze za ukonczenie.

Odnośnik do komentarza

GTA V w pierwszym tygodniu sprzedalo sie w 17,5mln kopii.Drugi tydzien to pewnie kolejne kilka mln takze prawdopodobnie mamy teraz 22-23mln graczy z czego podobno 15mln probowalo 1.10 pograc online.Myslicie ze oni nie wiedzieli czy sie nie przygotowali?To jest decyzja biznesowa i w pelni ich rozumiem.Pierwszego dnia probuje grac 15mln a po tygodniu bedzie 6-7mln graczy wiec maja zainwestowac w serwery i infrastrukture dla 8mln dodatkowych osob aby mogli sobie zagrac 2 partyjki?To sa grube mln i wolalbym zeby zostaly one przeznaczone na zawartosc gry.

 

Zapominasz, że GTAO ma posiadać nieobowiązkowy model mikropłatności razem z dodatkami które zapewne będą rozbudowywać ten tryb. Jakby nie patrzeć od działania serwerów zależy czy twórcy tej zacnej gry stworzą dojną krowę z której będą mogli przez miesiące ciągnąć kolejne miliony Franklinów, czy też sprawę pokpią, aleinując od siebie graczy i będzie to co teraz? Ta druga opcja kompletnie nie wchodzi do jakiegokolwiek rozrachunku. Jeżeli to miało zależeć od mamony, całość by już śmigała. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...