Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Changelog:

 

 

A new GTAV title update to address issues in GTA Online is now available for PlayStation 3 and Xbox 360. This title update addresses a number of issues that GTA Online players have been experiencing in the initial days of launch this week, including:

 
Fix to address the issue where players were stuck launching a session before the Mall or Nothing race in the online tutorial.
Fix to address an issue where bank & cash were deleted incorrectly in some cases.
Fix to address incorrect amounts of cash being dropped when the player dies in Missions and Last Team Standing.
Fixes an issue where the Character Switch Wheel would disappear after a failed load.
Fixes an issue where attempting to enter GTA Online via the Character Switch Wheel caused a black screen.
Fixes an issue where temporary characters were overwriting main characters.
Fixes an issue where players were losing apartments and the money they spent on them.
Fixes an issue that caused Story Mode missions to be missed in some instances.
Removes the autosave that occurred when transitioning into GTA Online from within GTAV Story Mode to prevent the chance of Story Mode saves becoming corrupted.
Several tweaks to GTA Online including improving overall stability.

 

 

http://www.rockstargames.com/newswire/article/51522/gta-online-new-title-update-available-today-and-more.html

Odnośnik do komentarza

Super.

Po akcji wyszedłem z głosowania, wczytywanie w nieskończoność i info, że zostałem przegłosowany i wyrzucony z lobby. ja pier.dole

Wchodzę w tdm, jest full, wczytywanie 5 sekund i info, że przekroczono czas połączenia. ja pier.dole

I oczywiście wychodzi do (pipi).anego online co jest totalnym debilizmem. 

Odnośnik do komentarza

Gramy coś razem ekipą xbotów? Nudzi trochę to granie z randomami, ciężko znaleźć full osób na misje, a niektóre trudno zrobić we 2. Do tego ten wieczny autoaim w DM, kompletny bezsens bo to kwestia zauważenia przeciwnika i naciśnięcia LT+RT, jak ktoś zaatakuje nas od tyłu to nie mamy kompletnie szans.

Odnośnik do komentarza

Tez mnie to wkurza i ...śmieszy. Chcę dołączyc do zaproszenia , a tu komunikat , ze gra korzysta z innych ustawien celowania , łączysz sie , a tu auto aimy ...

 

Ja dlatego sie nie łącze do takich gier, bo wiadomo, że auto aim będzie ;) Pół biedy jak jakiś coop będzie, gdzie dużo strzelać nie trzeba, ale survivale czy DM to niekoniecznie na auto aimie.

Odnośnik do komentarza

pierwsze wrazenie fatalne, za duzo wszystkiego, do tego nie umiem wyciszyc mikrofonow innych, ku.rwa same zwierzeta graja i obrzydliwe smiecie.

 

do tego tysiace loadingow, nie wiadomo o co chodzi itd. wku.rwilem sie.

 

wole jednak klasyczny online, gdzie wybierasz tryb i grasz, bez free roamu, ktory powinien byc po prostu jedna z opcji zeby sie pobujac z ekipa.

Odnośnik do komentarza

Mam to samo i zauważyłem że dzieje się tak jeżeli gra się rozpocznie, a gracze jeszcze nie dołączyli do lobby. Wszyscy muszą mieć zielone statusy. Jeżeli ktoś ma czerwony to zawsze mi wywala ten błąd.

No dokładnie, nadal tak mam. Jak nie wszyscy są joined na zielono, to wywala. W praktyce jak jest więcej niż 4-5 graczy, to zawsze ktoś przy ładowaniu z czerwonym joining zostaje i dostaję timed out. Już powoli tracę cierpliwość, bo prawie wszyscy graja względnie normalnie, a u mnie lipa. Sklepy obrabowane, auto jakieś jest, SMG jest, a zagrać normalnie praktycznie nie jestem w stanie. Jak do jutra nie naprawią, to nie wiem czy nie sprzedam i może odkupię jakieś GOTY edition czy coś, bo w tej chwili tylko tracę czas, a singiel choć wspaniały, to nie aż tak żeby siedzieć nie wiadomo ile w nim po zrobieniu 100%.

Odnośnik do komentarza

No to już nie ogarniam tego. No i mogliby dodać możliwość robienia serwów "pasywnych", gdzie nikt nie może się zabijać. Czasami spoko tak sobie pojeździć z jakimiś randomami po mieście i się nie zabijać co chwilę. Bo ten tryb pasywny to jakaś ściema jest, niby nie można kogoś zastrzelić ale przejechać samochodem lub zastrzelić jak jest się w samochodzie już tak.

Odnośnik do komentarza

Super, online się je.bie po całości. Poje.bane misje typu odzyskaj wóz xx, a wóz jeździ po mapie, w dodatku ma niewyobrażalne umiejętności jazdy + nie robi sobie nic z naszych uderzeń w niego. W końcu się wkur.wiłem i anulowałem zadanie z telefonu i co? No i kur.wa błąd 'host zakończył sesję". Przecież ja bylem hostem do kur.wy nędzy idioci z Rockstar. Serio, gra leci na allegro do weekendu. Nie mam zamiaru się wkur.wiać. 

Singielek to cudo, ale multi to jeden wielki ch.uj. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...