Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

e: easye a ja się z Tobą nie zgodzę i uważam, że ten bad sport to debilizm. Można sobie spokojnie założyć sesję zamkniętą i nie narażać się na ataki. W publicznych sesjach powinien być rozpizd. Restrykcje są niepotrzebne bo śmierć nie przynosi praktycznie żadnych konsekwencji, gdyby traciło się np. expa przy deadzie to wtedy takie ograniczenia byłyby na miejscu

no tylko szkoda, ze czesto chcac dojechac z kumplem do sklepu nie mamy nawet szans, bo ciagle ktos nas stracal.

Podobnie z dojazdem do misji. Mnie to osobiscie wqrwialo.

 

PS. jak mozna zalozyc sesje zamknieta ?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie zgadzam się, bad sport za rozwalanie aut akurat jest ok, bo po takie rozwalone auto musisz zadzwonić i po nie pojechać, albo zadzwonić do mechanika. Do tego po respie najczęściej dostaniesz kulke zanim ogarniesz skąd ;) Mozna sobie wylaczyc mozliwosc zastrzelenia sie, ale smierci w pojezdzie nijak sie nie da. 

Odnośnik do komentarza

Odpal grę i czekaj do bólu aż wywali jakiś komunikat o błędzie, jak wrzuci do singla z powrotem to odpal online inną metodę niż ostatnio np. jak wchodziłeś wybierając postać z tego menu pod krzyżakiem w dół, to tym razem wejdź do online przez start -> online

 

e: i pamiętaj żeby nigdy nie klikać retry jak wywala komunikat o błędach w chmurze

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie, że nikt nie zbiera zrzutów skrzynek w czasie free roama, 1000 RP piechotą nie chodzi ;)

 

Dobra beka jest z bombami instalowanymi w autach, zamiast zamykać auto przed graczami w menu pod selectem, można ich ładnie strollować :D Bujałem się swoim autem, jakiś typ stwierdził że mnie ubije, wsiadł do mojego auta i boom :D Dobre na jednorazowy trolling, bo jest drogie i jak to bomba jednorazowe :P

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

przed chwila zrobilem misje z tytanem na lotnisku w pojedynke na hardzie i w sumie bylo ok 

przymierzam sie teraz do Sprawy Wagi Ciezkiej, misji na budowie gdzie trzeba helikopter ogarnac.

 

btw wojnar cieniasie, udalo nam sie to zrobic w trojke z Mathiu i Mysza na hardzie :D.

Ta misja jest jakas dziwna, bo zadzwonilismy na tym wiezowcu po wsparcie powietrzne od merrywather i ciecie nie potrafili zdjac helikoptera, wiec w koncu wsiedlismy do choppera i ucieklismu mu.

Odnośnik do komentarza

W tej misji najbardziej upierdliwe jest zdobycie helikoptera, dopiero za którymś razem udało się zdobyć na tym małym lądowisku koło lotniska, bo przy podjeżdżaniu do lądującego heli to sobie radośnie uciekało. Wszystkie inne miejsca, w których normalnie można dorwać heli były puste Oo

Odnośnik do komentarza

Jest widoczny jako czerwona kropka.

 

Lucek, dobry jest motyw z wyłączeniem siebie na radarze. Dobre akcje wtedy można odstawiać. Bawiłem się w ten sposób, że chowałem się na radarze, wsiadałem w zwykły samochód, podjeżdżałem do typa jako cywil na odległość kilku metrów i rzucałem mu bombę pod nogi z samochodu cały czas jadąc i detonując ładunek jak byłem w bezpiecznej odległości. Potem tylko spam na chacie szedł "WHAT THE FUCK JUST KILLED ME? HOW?!" xD

Odnośnik do komentarza

W tej misji najbardziej upierdliwe jest zdobycie helikoptera, dopiero za którymś razem udało się zdobyć na tym małym lądowisku koło lotniska, bo przy podjeżdżaniu do lądującego heli to sobie radośnie uciekało. Wszystkie inne miejsca, w których normalnie można dorwać heli były puste Oo

 

Zawsze można sobie zadzwonić i zamówić na lot, ale chyba $5000 trzeba wybulić. Też się czaiłem chyba z 5 minut na darmówkę, a potem przysiadłem na innym wieżowcu i ze snajperki zdjąłem część towarzystwa.

 

Wczoraj miałem zadanie (chyba od Martina), gdzie trzeba było rozwalić cztery betoniarki (ostatnią ochraniał helikopter z rakietami xD)

Odnośnik do komentarza

No po prostu nie, no ku/rwa nie. Niemożliwe jest zagranie dwóch misji pod rząd. Kończę wyścig, wbijamy z ekipą na "przetrwanie", kamera ma już zjechać na mojego chłopka i wtedy wyskakuje wesoła nowina, że przekroczono czas połączenia.

 

łącznie w online mam już nabitych 16 godzin. średnia długość sesji to... 29 minut. Najdłużej bez wywalenia udało mi się zagrać 1godz49min.

 

Z chęcią bym się pozbył tego crapa lecz pewnie wtedy rockstar już na dobre rozprawi się ze wszystkimi błędami i pozostanie mi tylko płacz w poduszkę:(

Odnośnik do komentarza

W tej misji najbardziej upierdliwe jest zdobycie helikoptera, dopiero za którymś razem udało się zdobyć na tym małym lądowisku koło lotniska, bo przy podjeżdżaniu do lądującego heli to sobie radośnie uciekało. Wszystkie inne miejsca, w których normalnie można dorwać heli były puste Oo

Też z tym mieliśmy problem. W tej misji i w misji dla Martina, w której najlepiej wylądować na dachu posiadłości.

Zamawialiśmy wtedy śmigłowiec transportowy z Merrywether, zabijaliśmy pilota i konfiskowaliśmy sprzęt.

 

Dzwonisz do Lestera i wybierasz, chyba z 500 dolców to kosztuje i trwa minutę. Nie wiem tylko na którym levelu to się odblokowuje, ale chyba dosyć wcześnie

Poszperałem trochę w necie i oto odpowiedź: "Unlocks at lvl 40, and you also get the ability to reveal hidden players. I think it costs $500 each time, I know you stay hidden for 1 min and there's a 3 min cooldown."

 

Ja z kolei wczoraj w wolnej chwili pojeździłem trochę wyścigów i to jest dopiero kopalnia kasy i XP.

Trafiłem na jakichś randomów i krótki tor po mieście. Przy 4 graczach za 1. miejsce było prawie $11k i 3k XP. Czas wyścigu: 1:30 min. Nim się obejrzałem, na moim koncie było $250k i 2-3 levele wyżej (przy wygranych średnio 9 na 10 wyścigach).

Przy okazji odblokowuje się modyfikacje pojazdów za wygrywanie w danej klasie.

 

IMO w online misje i nagrody za nie są niezrównoważone. Jak to jest, że za misję na dachu wieżowca, gdzie naprawdę się napracowaliśmy z Najtmerem i Myszą, dostaliśmy coś $7000 i 1000 XP, a za "Ugodę przedsądową" (od Martina) dostaje się również 1000 XP oraz $9000 za dosłownie jeden strzał ze snajpy i 2 minuty jeżdżenia między domem Martina a centrum miasta.

Odnośnik do komentarza

W ogóle w weekend miałem świetną akcję we free roamie. Siedziałem w samochodzie i coś szperałem w opcjach. Patrzę a tu typ podlatuje helikopterem, łapie mnie na hak i podnosi do góry. Wyłączyłem opcje i widzę jak drugi koleś robi nawrotkę Tytanem i przywalił we mnie całym impetem xD Kapitalnie to wyglądało

 

Tytan:

hqdefault.jpg

Odnośnik do komentarza

Wyścigi są fajne i dają dużo kasy, ale nie te motorami i nie te z włączonym wyrównywaniem, wtedy jedyna szansa na zwycięstwo to NIE jechać pierwszym na 1-2 checkpointy przed metą, bo dzięki tunelowi powietrznemu który działa jak nitro i wyrównaniu gość będący za Tobą nagle jedzie 2x szybciej i Cie na lajcie objeżdża.

Odnośnik do komentarza

Nieważne jaką metodą uruchomię zawsze mam komunikat że przekroczono limitin znajdowania sesji.Coś wydaje mi się że przez to że skasowało mi postać coś mi się zepsuło i nie pogram.Chyba że jakiś update pomoże. żżz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...