Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

W(pipi)iało mnie to tylko dlatego, że musiałem dołączać 10-15 razy do wyścigu, żeby trafić cokolwiek poza więzieniem, tak samo, żeby trafić na ogarniętych ludzi w misji, albo w ogóle chętnych do misji. Tylko tyle, dla mnie mogli nawet dac nagrode milion $ za wiezienie, byle bym nie dolaczal do niego za kazdym razem gdy wybieralem dolaczanie do wyscigu. Szkoda, że R* doszło do tego wniosku dopiero teraz, dlatego ciesze się, że tak dużo ludzi wbiło 100 level, poprawili swoje internetowe ego platynowym trofeum i pojda sobie gdzie indziej :potter:

Odnośnik do komentarza

Na Live nie miałem problemu ze znalezieniem "zwykłych" wyścigów, nawet nie wiem czy podczas "normalnej" gry kiedyś mnie do ustawki wrzuciło, z kolei podczas wszystkich moich ustawek jakieś randomy były dołączane może ze 3-4 razy.

 

A działanie R* i tak jest durne, bo większość zainteresowanych i tak już dawno temu wbiła 100, dla przeciwników boostingu to musztarda po obiedzie, a dotknięci będą tylko hunterzy zwlekający z zakupem i fani gry, którzy grzecznie grali przez blisko dwa miesiące, znudzili się na 70 levelu, a chcieliby już grę wymaksować.

Odnośnik do komentarza

To widocznie na psn większe cisnienie na platyne było ;) Tu na pewno masz racje, po 2 miesiacach przy online zostana tylko fani grajacy dla funu, teraz wszystko w rekach R*, zeby dodawac mysle chociaz raz w miesiacu jakis kontent typu misje, napady itd, bo umowmy sie darmowy Beach Bum jest fajny, ale szału nie ma.

Odnośnik do komentarza

Ludzie kombinują z ustawianiem nagrody na typa i zabijaniem go oraz z nowym wyścigiem Shore Up w Sandy Shores, ale na razie to jakieś próby, nie ma jeszcze powszechnie stosowanego nowego sposobu. W komentarzach do poradnika jest dyskusja nad ewentualną nową metodą.

http://www.trueachievements.com/a179417/above-the-law-achievement.htm

Odnośnik do komentarza

z tego co pamiętam, w warunkach otrzymania hajsu było zaznaczone, że postać musiała być stworzona w październiku.

 

e: You must play or have played Grand Theft Auto Online at any time during the month of October 2013 in order to qualify for the GTA$500,000 deposit in your in-game bank account.

Edytowane przez Colin
Odnośnik do komentarza

Z tym expem to jednak jest lipa. Skoro zlikwidowali całkiem opłacalność jeżdżenia w wyścigach, to mogliby chociaż dorzucić jakieś nowe, ciekawe misje z odpowiednim wynagrodzeniem. Teraz jest (pipi)nia. Bazowe misje nadają się o kant dupy obić a te co ciekawsze są "na telefon".. przy czym tutaj oczywiście jest random bo Lester czy Martin zazwyczaj wysyłają zaproszenia na jakieś lipne misje, których nie chce mi się przechocić dwudziesty raz za 1000-2000RP.

 

btw. Wie ktoś co oznacza komunikat, który się czasem wyświetla, że jakiś gracz "idzie na łatwiznę"?

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to, że na razie najszybszy sposób to jednak stawianie na głowę i zabijanie. Za ten myk dostajemy ponad 1000RP przy czym cała operacja trwa 30 sek z jednej strony, więc szybko idzie (i przy okazji można zrobić kilka platynowych medali np. za headshoty czy pobicia). Problem tylko z kasą bo stawiamy za każdym razem 1000$.

No i jechałem dziś w jakimś wyścigu 2 min solo i dostałem 1000RP (jeśli ktoś nie ma partnera albo akurat nikt z ziomków nie gra). Nie ma dramatu.

Odnośnik do komentarza
Friday November 22nd through Sunday November 24th, hit the beaches of Vespucci, Chumash and Paleto Bay for the inaugural Grand Theft Auto Online Social Club Event Weekend. 

 

Look out for an influx of special Event Crate Drops all weekend long containing more than double the usual amount of RP plus high-powered weapons, bonus cash and clothing. This GTA Online Social Club Event also features exclusive sweepstakes giveaways of beach-ready GTAV collectibles, a very special live stream broadcast on Friday and more. 

 

 

 

Coming Soon to GTA Online

Look for lots of exciting new content updates to Grand Theft Auto Online in the weeks and months ahead including: 

 

The Content Creator

The Content Creator will launch with tools to tailor and publish your own Deathmatches & Races. 

 

Capture the Flag

GTA Online’s take on the classic CTF mode including the ability to make your own using The Content Creator. 

 

Heists

Full-on cooperative Heist missions that will require careful planning, teamwork and sharp execution – along with the Heist Planning Board for your apartment. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...