Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

chyba masz zwidy, bo nawet ja, tak jak colin, majac na koncie ponad miesiac realnego czasu spedzonego w LS, 2 postacie podbijajace pod 150 level potrafie dostrzec jak od pol roku (od wejscia bunkrow) ta gra sie zrobila po prostu nudna. juz nie jest o gangsterce, tylko o jakichs hollywoodzkich super mordercach z najgorszych klisz.

 

najgorsze jak s(pipi)ili caly potencjal drzemiacy w zagadce muralu. zamiast pocisnac prawdziwe DLC, to uzyli modelu ufo do jednej z misji pozyskiwania zasobow, ot tak jechales sobie kolo fortu zancudo a tam kolorowe ufo FIB sobie lezalo i brales z niego jajko. i zawoziles do chaty. 

 

widac punkt zalamania w poziomie kontentu rownoznaczny z odejsciem Benziesa.

Odnośnik do komentarza

no bo nie miales racji, to co sie mieli zgadzac zawsze.

 

GTA O mialo swoje naprawde wysokie momenty, jak Lowriders, jak mimo wszystko te Heisty, ktore jakkkolwiek wcale innowacyjne nie byly, to mialy cos w sobie. Poza tym bycie Vipem, czy prezesem klubu motocyklowego to tez dobre ruchy. wystarczylo zrobic jedno DLC z fokusem na Humane Labs i jakies dziwne tabletki i juz daloby sie za(pipi)iscie otworzyc furtke do nieskonczonej ilosci 'random generated' contenty w stylu polowania na clowny, zombie, latania po niebie itd. dla mnie to przynajmniej mogloby to trzymac ryzy pewnego klucza ktorego trzymali sie od poczatku, kiedy benzies wszystko za jaja trzymal. 

wstrzymywal proces wplyniecia na P2W jak dlugo sie dalo, ale chyba facet nie uniosl walki z wiatrakami z TakeTwo.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

  Ale patrz jak te P2W jest sprytnie zawoalowane. Niby dodatki są za darmo ale aby w nie grać (a przynajmniej w część z nich) to trzeba wydać kupę wirtualnego hajsu. Doświadczeni gracze poradzą sobie z tym robiąc kilka heistów z przyjaciółmi ale zwykli "niedzielni" gracze nie mają szans na zdobycie nowych zabawek inaczej niż poprzez sharkcardy. Bo grindowanie "piniendzy" trwa tygodniami, sam na Hydrę (3 myliony) odkładałem 2 tygodnie grając tylko misje bo kumple od napadów mieli inne sprawy niż granie z Sebixem, dopiero potem dokończyliśmy pozostałe heisty gdzieś tak jakoś w trakcie ogrywanie równolegle pierwszego Battlefronta.

 

Ceny zabawek z doomsday ryją beret. Po dzisiejszym zakupie De Loreana (w grze zwie się Deluxo) jestem bankrutem w online. Na bazę, avengera i auto poszło jakieś 12-cie baniek ciułanych z misji i kilkukrotnie powtarzanych przez ostatnie dni napadów...

 

Tym1iwb.jpg

 

k0HXKIS.jpg

 

Ten samochodzik jest CHORY i po prostu przegięty na maksa swoją megazayebistością. Poza zwykłym jeżdżeniem można nim latać tak jak Doc Brown w "Powrocie do przyszłości II". Ma upakowane też karabinki i rakiety jakby komuś było mało.

  Twórcy gry puścili wodze fantazji, ciekawe jakie zabawki jeszcze dodadzą w przyszłości?? Pojazd pogromców duchów wraz z dlc ghostbusting?? A może coś inspirowanego Fast & Furious??

Odnośnik do komentarza

to Lotus Esprit zmixowany z DeLoreanem, wzorowany glownie na kolkach Bonda ze "Szpieg ktory mnie kochal", ktore tez plywalo pod woda i strzelalo rakietami.

 

a czy cos dodadza? szczerze powiedziawszy, to wyglada na to ze bedzie to ostatni dodatek, najdrozszy ze wszystkich. Czym mozna przebic latajaca baze dowodzenia, dzialo satelitarne, najnowszej generacji czolg (bazowany na zaprojektowanym przez Polakow PL -01 https://en.wikipedia.org/wiki/PL-01 )? 

 

Jak dla mnie zrobil sie z tego festyn zabawek dla 6 latkow. Wolalem lowridery o wiele bardziej. i te madmaxowe kampery i tiry z Import / Export. 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Hmm Lotus w klimatach Jamesa Bonda to inne auto niż DeLorean. Też jest do kupienia w warstocku i nazywa się Stromberg. Ta nowa baza jest zbyt sterylna na moje oko, lepsze są miejscówki upchane przedmiotami jak np domek Lestera albo główna baza w Division. Ta z gta online jest pozbawiona szczegółów i brak jej klimatu.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Hmm Lotus w klimatach Jamesa Bonda to inne auto niż DeLorean. Też jest do kupienia w warstocku i nazywa się Stromberg. Ta nowa baza jest zbyt sterylna na moje oko, lepsze są miejscówki upchane przedmiotami jak np domek Lestera albo główna baza w Division. Ta z gta online jest pozbawiona szczegółów i brak jej klimatu.

 

a no widzisz, myslalem ze to jeden i ten samo samochod, sklejony z dwoch, glownie ze wzgledu na to ze esprit i delorean maja bardzo podobna bude i roznia sie glownie swiatlami i tym ze esprit ma zaslepiony tylni slupek. zwracam honor.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

W Online wyskoczyła mi dziś ciekawa misja w telefonie. Na podstawie zdjęcia trzeba było znaleźć skarb. Jednakże wcale nie było to takie proste choć udało mi się za sprawą dużej mobilności latającego DeLoreana. Nagroda jest zacna i ściśle powiązana z..  ups ale tutaj będę musiał zaspoilerować.

 

z grą

Red Dead Redemption 2 i jest nią rewolwer z samonapinaniem. Zabicie 50-ciu graczy strzałem w głowę w GTA Online da nagrodę pieniężną GTA$ oraz odblokuje ekskluzywny model tego rewolweru w RDR2

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

z okazji świąt nieco darmówek w gta. pierdy typu skórki na pojazdy wojskowe przemilczę ale dzisiaj można zgarnąć dwie fajne rzeczy. pierwsza to darmowe auto, Albany Hermes, druga to darmowy strzał z działa orbitalnego. jeśli ktoś jeszcze nie wbił za to achiva/pucharka to dziś ma okazję zrobić to bez kosztów. 

z Hermesem chwilowo są jakieś jaka bo i tak zabiera pół bańki z konta ale może ogarną się z tym. fajne auto, uwielbiałem nim śmigać w VC.

Odnośnik do komentarza

Tego działka użyłem tylko raz - dziś dla trofika. Hermes za to już naprawiony, można go brać za darmoszkę. Co do śniegu w online.. meh, niby coś ciekawego na chwilę ale zaraz się nudzi. No i kretynizm bo niby zima, śnieg pada a npc-e i tak w krótkich koszulkach chodzą a na plażach niemal na golasa. Gra w golfa w takich warunkach to absurd, z misjami jakoś idzie o ile nie wymagają pościgów.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Jakiś czas temu zaopatrzyłem się w GTA V na ps4, jakież było moje zdziwienie gdy przy próbie przeniesienia postaci z ps3 nie znalazłem takiej możliwości, po czym okazało się, że R* wyłączyło możliwość przenoszenia postaci co czyni grę bezsensowną, czy istnieje jakikolwiek sposób na transfer ? Mail do Rockstar ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak Cię to pocieszy, to mnie po przejściu na X360 też nie zaczytało osiągnięc na PS4 :dynia:

A tak serio - sprawdzałeś w swoim Social Club czy widzisz odblokowane pucharki? I najważniejsze, czy konto jest tam w ogóle podpięte :)

EDIT: I najważniejsze - kiedy przeszedłeś na PS4? Bo możliwe, że brak możliwości transferu między platformami postaci ma też wpływ na przepięcie osiągnięć ;)

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

 

część już jest, część wyjdzie. absurdalne jest wciskanie karabinów do aut no ale wiadomo po co. swoją drogą jak ktoś lubi zabawki to obecnie jest kilka aut za darmo. klasyczny stallion, opancerzony dukes, monster truck. pewnie są już od dłuższego czasu ale niedawno wróciłem do wirtualnego los santos i miła niespodzianka. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...