Skocz do zawartości

GTA V Online


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dopiero teraz postanowilem to całe GTAO sprawdzić. Niby fajnie, ale jak posprawdzałem ceny to jest masakra. Przez 2h w jakiś misjach zarobiłem 70k, na napady jestem za słaby i nie wiem za co sie pierwsze zabrać. Dołączyłem do jakiejś grupy, niby dostaje maile na akcje z napadami, ale nawet nie próbuje. kupiłem pierwszy stuff, ale nie wiem na co pierwsze zbierać, żeby zacząć naprawde zarabiać.

Jak ktoś gra to jestem chętny do gry na ps4, głównie około 20.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej mnie wku.rwia, że do platyny potrzebny jest 100 lvl w multi. Nie jestem hunterem, ale to jedyne trofeum, którego mi brakuje i trochę mi to wadzi. Z dobrą ekipą dało się grać i nawet jakoś to szło do przodu (zatrzymałem się jakoś na ~80), ale pod koniec postęp jest tak powolny, że daleko już temu do przyjemności, a bliżej do obowiązku. Zresztą, grałem na PS3, prędzej czy później serwery zostaną wyłączone, to problem za mnie się rozwiąże lol. 

Odnośnik do komentarza

mając 375 lvl trochę się nie zgodzę. jest mnóstwo sposobów na dość szybkie nabijanie rangi. owszem, wymaga to trochę pracy ale poświęcając godzinkę dziennie wyrobisz się do premiery RDR2 :teehee: . jest sporo misji które nawet na hardzie są banalne a dają dużo xp (często jest akcja 2x$ i xp) oraz możesz zrobić je samemu więc nie potrzebujesz nikogo. pierwsze napady też mi wbiły kilka leveli. wyścigi też niezłe źródło reputacji, robisz samemu kiedy chcesz. dzienne wyzwania za dniówkę dają 25k hajsu i 3 tys xp. robiąc wszystkie przez tydzień dają bonus 100k/15k a przez 4 tygodnie 500k/50k. zazwyczaj są banalne i w większości zrobisz je samodzielnie. czasami trafi się jakiś głupi tryb i albo czekasz aż ktoś wejdzie albo zagadaj kumpla, 5 minut i po temacie. wystarczy odrobina wysiłku i moment to zrobisz tylko trzeba chcieć. tak, wiem, nie każdy lubi grindowanie ale albo się robi albo narzeka :)  

Odnośnik do komentarza

Niedawno zacząłem grać w GTA Online i mam mieszane uczucia. Mam dopiero 23 lvl. Z jednej strony jest to co najlepsze wg mnie w GTA V czyli napady (które w online tylko liznąłem), z drugiej tak jak inni piszą liczy się tu kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Mam na razie mieszkanie za 100k i bazę gangu motocyklowego. Wykosztowałem się na bazę za 200k, ale złapałem zonka jak okazało się,  że baza to tylko wstęp do wydatków bo trzeba jeszcze kupić fabrykę mety, koki czy czego tam za następne kilkaset tysięcy gta$. No super po prostu. Wkurzają mnie też ciągłe telefony i wiadomości typu "kup pan bazę, pojazd, mieszkanie" itp itd. Ciągłe telefony od Lestera, jakiegoś agenta, Rona, których nie można odrzucić. Wkurzający gracze, którzy w trybie swobodnym zabijają bez powodu. Podobno najwięcej kasy zarabia się na napadach ale nie chce mi się ich grać z jakimiś dziećmi, których dużo w gta online.

Dlatego jeśli ktoś ma chęć zrobić napady, jakieś misje to chętnie dołączę. Gram na xbox one btw ;)

 

Odnośnik do komentarza

@Matriks_1111 ja dopiero zacząłem, możemy spróbować, mica do ps4 mam jakby co. 

 

@Neoman tu masz rację. Zbieranie kasy, zeby wydać ją na bzdury, które w sumie nic nie dają (nie licząc broni), oprócz szpanu, bo mam w garażu bryki za 20 milionów. 

Takie pytanie: Czy da się po akcjach ustawić miejsce spawnu postaci? Bo czasem po niej, albo po odpaleniu gry jestem na jakimś wygwizdowie i muszę kilka minut biec do najbliższej cywilizacji. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

da sie w menu gdzies ustawic spawning po zaloadowaniu gry.

 

protip: zacznij napad u siebie w chacie i za kazdym razem jak cie wy(pipi)i gdzie w himalaje, to wchodzisz w telefonik, robisz kontynuuj napad, teleport do chaty i tam juz bez drugiego loadingu mozesz opuscic lobby planowania napadu i cieszyc sie sprawnym przeniesieniem do cywilizacji. bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2018 o 23:08, Colin napisał:

mając 375 lvl trochę się nie zgodzę. jest mnóstwo sposobów na dość szybkie nabijanie rangi. owszem, wymaga to trochę pracy ale poświęcając godzinkę dziennie wyrobisz się do premiery RDR2 :teehee: . jest sporo misji które nawet na hardzie są banalne a dają dużo xp (często jest akcja 2x$ i xp) oraz możesz zrobić je samemu więc nie potrzebujesz nikogo. pierwsze napady też mi wbiły kilka leveli. wyścigi też niezłe źródło reputacji, robisz samemu kiedy chcesz. dzienne wyzwania za dniówkę dają 25k hajsu i 3 tys xp. robiąc wszystkie przez tydzień dają bonus 100k/15k a przez 4 tygodnie 500k/50k. zazwyczaj są banalne i w większości zrobisz je samodzielnie. czasami trafi się jakiś głupi tryb i albo czekasz aż ktoś wejdzie albo zagadaj kumpla, 5 minut i po temacie. wystarczy odrobina wysiłku i moment to zrobisz tylko trzeba chcieć. tak, wiem, nie każdy lubi grindowanie ale albo się robi albo narzeka :)  

 

To pewnie masz z 1000h w multi xd. Jasne, są sposoby, ale to już przybiera formę męczącego obowiązku (najgorsze co może być to powtarzanie w kółko tej samej misji, bawiłem się już tak i mam dość). Po prostu uważam, że 

a) trofki z multi nie powinny się liczyć do platyny

b) trofeum powinno wpaść duużo wcześniej (20-50 lvl max). 

 

Cóż, tak jak mówisz, trzeba chcieć. Jeszcze żeby to wszystko szybko i sprawnie działało...

 

@Neoman : we free roamingu możesz ustawić w menu podręcznym, żeby być nietykalnym (Ciebie nikt nie zabije, ale Ty też nikogo nie ruszysz). 

Odnośnik do komentarza

Ja na razie zarabiam tylko na powietrznej normie zabójstw.  Inne tego typu akcje dały mi jakieś grosze. Jak raz dołączyłem do napadu z więzieniem, to po 6 nieudanych próbach, gdzie ktoś ginął, zrezygnowałem, bo stwierdziłem, ze nic z tego nie będzie.

 

Mam na koncie 400k, ale nie mam pojęcia w co zainwestować, żeby wpływała dobra kasa. Na razie póki co będę próbował dobić do miliona na koncie. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Wygląda na to, że faktycznie kolejnym dodatkiem do GTA Online będą nocne kluby. Już ponad 3 lata temu w plikach gry pojawiło się Bahama Mamas West, do którego wnętrza można było nawet się dostać. Potem Rockstar zablokowało tę możliwość, by wraz z ostatnim DLC z jakiegoś powodu ją przywrócić. Teraz już wiadomo dlaczego :)

 

edit: A to już rozwiewa wszelkie wątpliwości:

 

 

Edytowane przez Mastah
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

prywatne lobby albo sesja jednoosobowa i :wio: jak chcesz szybko levelować i nieźle zarobić to dołącz do kogoś z większym poziomem i z lepszymi misjami dla np. Madrazo czy Lestera. pierwsze kilkanaście poziomów wpadnie w jednym posiedzeniu. kupisz posiadłość, jakiś wózek przytulisz a dalej to już zależy ile będzie ci się chciało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kluby w przyszłym miesiącu, najprawdopodobniej 10 lub 17. Wraz z klubami powraca nasz stary znajomy, Gej Tony :):

 

 

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60474/Coming-Soon-to-Los-Santos?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=gtao-comingsoon-06252018&utm_content=newswire

 

Warto zalogować się do 2 lipca, a potem między 3, a 9 lipca, by dostać trochę kasy, kilka przecen i malowań pojazdów oraz koszulek:

 

https://www.rockstargames.com/newswire/article/60477/Get-On-the-Guest-List-for-Exclusive-Benefits?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=gtao-comingsoon-06252018&utm_content=newswire

Odnośnik do komentarza

Przy zapowiedzi tego dodatku i obejrzeniu zajawki, bardzooo mi serduszko zakrwawiło, bardzooo :( Przypomniała mi się wspaniała Ballada Gejusa Tonego i jak kapitalny mógłby wyjść singlowy dodatek do piątki. Z Tonym, prowadzeniem klubów i w stylu disco Ballady a może nawet znalazłoby się miejsce dla pana Yusufa Amira. ehhhh boli bardzo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...